להקת ג'ירפות יוצאת בפעילות ייחודית וראשונה מסוגה בישראל לקראת הופעתם הקרובה במועדון הבארבי בתל אביב, במסגרתה תשודר ההופעה בלייב באמצעות האפליקציה הישראלית LiveLens המאפשרת שידור חי של תכני וידאו מהסמארטפון. הצפייה בהופעה בשידור חי תעלה סכום סמלי בסך של 3.5 שקלים. כל ההכנסות ייתרמו לילדי תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" היחידה מסוגה לילדים עם צרכים מיוחדים.

הופעתם הקרובה של ג'ירפות תתקיים ב- 15.5 במועדון הבארבי בתל אביב, בה תארח הלהקה את משפחת אלייב- היוצרת מוזיקה בוכרית עכשווית. לכבוד המאורע החליטה הלהקה להשתמש ב- LiveLens על מנת לאפשר לאנשים שלא יוכלו להגיע לבארבי לצפות בהופעה המיוחדת בתשלום סמלי, ובה בעת לתרום את ההכנסות ל"כנפיים של קרמבו". הגולשים יוכלו לקנות כרטיס להופעה הווירטואלית ואף לצפות בה דרך האפליקציה (הרכישה עצמה נעשית בקלות ע״י הקשת סיסמת USER ID בחנות האפליקציות כך שאין צורך בפרטי כרטיס האשראי). לאחר השידור ההופעה תישמר באפליקציה לצפייה בכל זמן נתון.

LiveLens היא פלטפורמה חברתית לשידורים חיים מהסמארטפון כאשר בלחיצת כפתור ניתן לצלם ולשדר בשידור חי, והצופים יכולים להגיב או לעשות לייק תוך כדי צפייה. בנוסף, מאפשרת LiveLens לראשונה יצירת הכנסות מתכני הווידאו בצורה פשוטה של תמחור השידור החי מהאפליקציה בפורמט של PAY PER VIEWER"" והופכת למעשה לכלי שיווקי חדשני המאפשר יצירת הכנסות ובעקבות זאת יצירת תכנים ברמה גבוהה.
להורדת האפליקציה חינם לאייפון ואנדרואיד: www.livelens.com

'כנפיים של קרמבו' היא תנועת נוער לילדים עם צרכים מיוחדים, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם. התנועה מפעילה 26 סניפים ברחבי הארץ ומספר סניפים בתהליך הקמה. פעילים בתנועה כ- 700 חניכים בגילאי 7-21 עם צרכים מיוחדים מורכבים ולמעלה מ – 1800 ובני נוער בגילאי 14-18 מהחינוך הרגיל המשמשים כחונכים. סה"כ פעילים בתנועה למעלה מ 2500 ילדים ובני נוער הבוראים יחדיו עולם משותף, שוויוני וערכי של עשייה חברתית משותפת התורמת להגברת המודעות לאוכלוסיות מיוחדות ולנגישות חברתית, תוך מתן מענה לצרכיהם הרגשיים והחברתיים והשתלבותם בחברה הישראלית של אנשים עם צרכים מיוחדים.

 

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.