לרבים מאתנו יש כיום סלולרי מתקדם המצויד גם במצלמה בעלת יכולות לא מבוטלות. רובנו גם משתמשים במצלמה על מנת להנציח רגעים מיוחדים רבים וחלקנו אף מעלים את התמונות כעבור זמן קצר לפייסבוק.
אך תארו לעצמכם את המהפכה שביכולת לצלם בקלות וידאו חי בסלולרי שמשדרLIVE לפייסבוק שלכם!

חברת LiveLens פיתחה אפליקציה חדשנית וייחודית המאפשרת בעזרת לחיצה אחת פשוטה על כפתור, לצלם וידאו במצלמה הסלולרית ולשדר זאת בשידור חי לחברים של המצלם בפייסבוק. האפליקציה האינטראקטיבית מאפשרת לצופים להגיב או לעשות לו לייק, תוך כדי צפיה. המצלם מקבל את החיווים בזמן אמת. LiveLens מאפשרת גם לבחור חברים ספציפיים שהם בלבד יוכלו לצפות בסרטון. השינוי הדרמטי ש Live Lens מביאה הוא הקלות והרגשת הנוחות של שמצלם לצלם ולעלות וידאו לפייסבוק. ובנוסף, חוויית פייסבוק מלאה בסלולרי, הכוללת בין היתר: צפייה בתגובות ובלייקים בשידור חי תוך כדי צילום ובקבלת הזמנה בסלולרי של חברי המצלם בפייסבוק בעת השידור.

מקס בלובנד, מנכ"ל LiveLens, אומר, " למעשה, מדובר בפריצת דרך בחיבור בין במכשיר הסלולרי לרשתות החברתיות. Live Lens מספקת ממשק פשוט וחוויתי בתוך המעגל החברתי הקיים של המצלם והצופה ומחברת ביניהם בזמן השידור. בנוסף, השילוב המנצח של היכולות הסלולריות, הסטרימינג והפונקציות המלאות של הפייסבוק בסלולר, משדרגים את החוויה הקיימת בעשרות מונים. אנו עדים למהפכה של ממש בעולם הסלולר".

להורדת האפליקציה כנסו ל- www.livelens.com

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.