אפליקציית עריכת תמונות חדשנית הבנויה בעזרת מנוע LTEngine ומשתמשת בטכנולוגית SafeBrush על מנת להביא יכולות חדשות למכשירי טלפון ניידים

חברת לייטריקס השיקה היום את Facetune, אפליקציית iOS חדשה. Facetune מביאה בשורה חדשה לעולם אפליקציות עריכת התמונה – בעזרת שימוש במנוע ™LTEngine, היא מאפשרת לכל משתמש לערוך תמונות פנים ולהשיג בקלות תוצאות אשר עד כה רק משתמשי פוטושופ מיומנים יכלו להשיג. ניתן לראות סרטים לדוגמה כאן.

"Facetune שונה מאפליקציות אחרות," אמר זאב פרבמן, מנכ"ל לייטריקס. "היא מאפשרת לכל משתמש אייפון להשיג תוצאות שפעם רק מומחי פוטושופ יכלו להשיג על מחשב, ולאחר שהוציאו כסף רב על רכישת פוטושופ." הוא המשיך והסביר "יש לנו רקע חזק באקדמיה, שאפשר לנו להביא את הטכנולוגיות החדשניות ביותר, שמעולם לא הובאו לפלטפורמת המובייל, ולשלב אותן למוצר בצורה ידידותית למשתמש. התוצאה היא שכל אחד יכול לייצר בקלות תמונות מקצועיות".

Facetune היא אפליקציית עריכת תמונה חדשנית, המתמקדת בעריכת תמונות פנים. היא מספקת למשתמש אוסף של כלים חזקים המאפשרים לו להשיג תוצאות טובות במהירות. Facetune מספקת מענה לצרכים נפוצים של משתמשים כגון: הלבנת שיניים, טיפול עור וצביעת שיער. בנוסף, היא מעודדת את יצירתיות המשתמש עם כלים שמאפשרים את שינוי פרופורציות הפנים, הדמיה של עדשות שונות ועוד. אחד מהמרכיבים החשובים ביותר הוא השימוש בטכנולוגיית ™SafeBrush, שמשלבת אלגוריתמים מתחומי הראייה הממוחשבת ומכונות לומדות על מנת להבין מהו האזור המדויק עליו רוצה המשתמש להשפיע. זהו אחד מההבדלים המשמעותיים בין Facetune לבין אפליקציות עריכת תמונה אחרות, שמאפשר למשתמש פשוט להשיג תוצאות אמינות וראליסטיות.

בעזרת Facetune, המשתמש יכול לבצע מגוון שיפורים, כגון:

– הלבנת שיניים, לקבלת מראה נקי וטבעי.
– החלקת עור הפנים: העלמת קמטים ופגמים בעור, נתינת מראה בוהק לעור.
– צביעת שיער אפור, השתלת שיער ב"קרחות".
– הסרה של פגמים מקומיים, כמו פצעי בגרות.
– הדגשה של אזורים בפנים, לדוגמה, הדגשה של העיניים לקבלת מבט חודר.
– תיקון עיניים אדומות. זוהי האפליקציה היחידה שמאפשרת להחזיר את הצבע המקורי של העיניים!
– שינוי של צבע העור, באזורים ספציפיים.
– הדמיית עומק שדה (דיפוקוס): התמקדות במושא התמונה, כמו במצלמות מקצועיות.
– עריכה של תווי הפנים: הגדלת החיוך, הקטנה או הגדלה של האף, הסנטר וכו'.
– פילטרים מיוחדים, מותאמים אישית, המאפשרים בחירת עדשה שונה, הוספת מסגרות ועוד.
– שיתוף מהיר של התוצאה לפייסבוק, טוויטר, טאמבלר, פליקר ואינסטגרם.

מחיר וזמינות:
Facetune זמינה להורדה מהApp Store- במחיר השקה של 1.99$.

להורדה: AppStore

הודעה לעיתונות – פורסמה כלשונה וככתבה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.