אחרי שהסמארטפונים כבשו בסערה את העולם, נראה שהטלוויזיות החכמות, ביחד עם השעונים החכמים, עומדים לעשות זאת גם כן. אפל, מבחינתה, מוכרת את ה-Apple TV, מעין "קופסא" שמתחברת לטלוויזיה ומשמשת כסטרימר להזרמת תכנים ממחשבים בבית שמחוברים לאותו Apple ID, ואף להקרין על גבי מסך הטלוויזיה את מסך המכשיר הנייד (למכשירים תומכים). מצד שני, סמסונג מוכרת טלוויזיות חכמות שכוללות מערכת הפעלה המותאמת למסך הגדול, אפליקציות מותאמות, דפדפן ועוד. נראה ש-LG, אחת מחלוצות הסמארטפונים הגדולה של 2013, עומדת להציג חידוש מרענן יחד עם WebOS.

תמונה חדשה של הטלוויזיה החכמה של LG שדלפה היום לרשת מציגה טלוויזיה דקיקה בעיצוב מודרני ועתידני כאחד, עם מסגרת דקיקה מן הקצה אל הקצה. עוד ניתן לראות את ממשק הכרטיסיות של הטלוויזיה החכמה שנראה מותאם למסך טלוויזיה, שם ניתן לראות אפליקציות פופולריות כגון פייסבוק, טוויטר, יוטיוב, סקייפ, ואפילו דפדפן.

על פי השמועות, הטלוויזיה תהיה בעלת מעבד כפול ליבה בתדר 2.2GHz, זיכרון RAM של 1.5GB, והיא צפויה להיות מוכרזת בשבוע הבא בתערוכת האלקטרוניקה בלאס ווגאס. לא ידוע מה יהיה מחירה, אך ללא ספק התחום מעניין. האם LG תצליח להציג רעיון חדשני?