חברת LG בדרך לשוק הטאבלטים: החברה תציג בתערוכת IFA 2013 בחודש הבא טאבלט בגודל 8.3 אינצ’ ברזולוציה גבוהה. הדיווח, אשר מגיע דרך TechBlog, טוען כי בחברה מתכננים מזה זמן טאבלט תחת השם LG G Pad. לפי הנתונים שדלפו, ה-G PAD צפוי להציע רזולוציה של 1920×1200 פיקסלים, מעבד מרובע ליבות זיכרון עבודה בנפח של 2 ג’יגה-בייט.

אם אכן הדברים נכונים, זו תהיה בעצם חזרתה של LG לשוק הטאבלטים העולמי. הטאבלט הקודם שהשיקה החברה הוצג בתחילת 2011, ה-G-Slate. הוא לא ממש הצליח במכירות, בלשון עדינה, ומאז ועד עכשיו LG משכה את ידה מהשוק הזה. לדברי האתר, הטאבלט החדש יהיה קטן, דק וקל משקל, והגוף שלו יכלול גם אלומיניום. המידות שלו יאפשרו למשתמש להכניס אותו לכיס המכנס, אבל כנראה שמדובר בכיס גדול במיוחד. הוא לא יכלול חרט, כך שהוא ככל הנראה לא מיועד על ידי LG להיות מתחרה לסדרת ה-Galaxy Note של סמסונג (Samsung).

בתערוכת IFA 2013 שתיערך בתחילת החודש הבא בברלין שבגרמניה, צפויה LG גם להציג בשנית את ה-LG G2 החדש והמעורר עניין רב, וכן אולי גם נשמע פרטים אודות מכשיר הנקסוס (Nexus) הבא של גוגל (Google), למרות שלפי הדיווחים החברה עדיין לא החליטה האם LG תייצר את המכשיר או האם תהיה זו מוטורולה מוביליטי (Motorola Mobility), חברת הבת שלה.

 

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • אסי

  "דלף ״ פירושו שהייצרן מסיבות שלו החליט לחשוף בחינם עי עיתונאים
  את שבדרך כלל עולה הרבה כסף בפירסום
  2 :ליצור ציפייה אצל הלקוחות למוצר עתידי שהזמן לחשיפה קצר
  ובכך לעכב אותם מלקנות מוצר של חברה אחרת
  ושוב בחינם !!!
   

 • Mr google

  הם היו צריכים טאבלט חדש כבר מזמן –
  הטאבלט האחרון והישן הוא האופטימוס Pad
  שהוא היה עם מצלמת תלת-מימד ומסך תלת-מימד
  אז אולי גם ה G Pad יהיה עם תלת-מימד .

 • feffew

  נשמע נחמד