חברת LG בדרך לשוק הטאבלטים: החברה תציג בתערוכת IFA 2013 בחודש הבא טאבלט בגודל 8.3 אינצ’ ברזולוציה גבוהה. הדיווח, אשר מגיע דרך TechBlog, טוען כי בחברה מתכננים מזה זמן טאבלט תחת השם LG G Pad. לפי הנתונים שדלפו, ה-G PAD צפוי להציע רזולוציה של 1920×1200 פיקסלים, מעבד מרובע ליבות זיכרון עבודה בנפח של 2 ג’יגה-בייט.

אם אכן הדברים נכונים, זו תהיה בעצם חזרתה של LG לשוק הטאבלטים העולמי. הטאבלט הקודם שהשיקה החברה הוצג בתחילת 2011, ה-G-Slate. הוא לא ממש הצליח במכירות, בלשון עדינה, ומאז ועד עכשיו LG משכה את ידה מהשוק הזה. לדברי האתר, הטאבלט החדש יהיה קטן, דק וקל משקל, והגוף שלו יכלול גם אלומיניום. המידות שלו יאפשרו למשתמש להכניס אותו לכיס המכנס, אבל כנראה שמדובר בכיס גדול במיוחד. הוא לא יכלול חרט, כך שהוא ככל הנראה לא מיועד על ידי LG להיות מתחרה לסדרת ה-Galaxy Note של סמסונג (Samsung).

בתערוכת IFA 2013 שתיערך בתחילת החודש הבא בברלין שבגרמניה, צפויה LG גם להציג בשנית את ה-LG G2 החדש והמעורר עניין רב, וכן אולי גם נשמע פרטים אודות מכשיר הנקסוס (Nexus) הבא של גוגל (Google), למרות שלפי הדיווחים החברה עדיין לא החליטה האם LG תייצר את המכשיר או האם תהיה זו מוטורולה מוביליטי (Motorola Mobility), חברת הבת שלה.

 

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.