אחרי שחגיגות ההשקה בפועל של מכשיר הדגל החדש שלה, G6, הגיעו לסיומן התחילה LG לחשוב על המכשירים שהיא תציג למגזרי שוק אחרים. אחד המכשירים הראשונים שיגיע לשוק יהיה X Power 2 שלפי שמו בלבד אפשר לנחש שהמוטיב העיקרי שלו הוא סוללה גדולה, ואכן זה כך.

מדובר במכשיר שמיועד לשוק הביניים, ואפילו לחלק המאוד נמוך שלו, שמציע מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 720p בלבד. המעבד הראשי מציע שמונה ליבות במהירות עבודה של 1.5 ג'יגה-הרץ והמכשיר יוצע עם זיכרון עבודה בנפח של 1.5 ג'יגה-בייט או 2 ג'יגה-בייט. זיכרון האחסון המובנה יהיה 16 ג'יגה-בייט, וניתן יהיה להרחיב אותו עד 2 טרה-בייט עם כרטיס זיכרון microSD מודרני.

המצלמה האחורית תהיה בגודל של 13 מגה-פיקסל והקדמית 5 מגה-פיקסל שתלווה במבזק רך. המכשיר יתמוך בשני סימים, ויגיע עם אנדרואיד 7 מהקופסה. יש גם תמיכה בבלוטות' 4.2, ב-WiFi 802.11n ו-USB OTG.

כאמור הסוללה היא הדבר החשוב במכשיר הזה, והיא בנפח עבודה די מרשים, עבור מכשיר בעובי 8.4 מ"מ ומשקל 164 גרם – 4,500 מילי-אמפר/שעה, והיא גם תתמוך בטעינה מהירה.

המכשיר אמור להיות מושק ב-2 ביוני ויימכר קודם כל בדרום קוריאה. המחיר הצפוי 260 דולר.

  • תגים
  • LG
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.