כבר גרסנו באתר שמטענים אלחוטיים הם לא רק אופנה חולפת וכי הם הולכים להיות בשימוש כמעט בכל מכשיר טלפון חכם אם כי עד כה המטענים היו גדולים ומסורבלים יחסית. אם כי היו מספר חברות אשר ניסו לפתור את בעיית הגודל שהשיקו מוצרים ה'טילט וויו' (Tylt Vu), מטען אלחוטי מעוצב אשר משמש גם כמעמד.

ב-LG מעוניינים להפוך את המטען האלחוטי לאביזר נגיש יותר על-ידי הקטנת הגודל שלו, בחברה הכריזו על ה-WCP-30 מטען אלחוטי בתקן ההטענה Qi בקוטר של 6.9 מ"מ, אשר נותן לו את התואר "המטען האלחוטי הקטן בעולם", על-פי החברה המטען יוצר השראה מגנטית שהיא פי 1.7 מגודלו של המטען וזאת על-מנת למקסם את יעילות ההטענה.

המטען מתאים לשלל מכשירי דגל מהשנה האחרונה אשר עובדים בתקן הטעינה Qi בניהם ה'נקסוס 4', מכשיר הדגל של גוגל, 'וואן' מבית HTC, 'לומיה 920' של נוקיה ואף ה'אייפון 5' או ה'גקסי אס-3' כשהאחרונים מצוידים באביזר נוסף. מחיר המטען האלחוטי הקטנטן יעמוד, בדרום קוריאה על כ-65,000 וואן שהם בערך כ-60 דולר.

"טעינה אלחוטית היא 'הגביע הקדוש' של נוחות המשתמש בטלפון החכם", אמר ד"ר יונג-סיאוק פארק, נשיא ומנכ"ל חטיבת התקשורת הסלולארית של LG. "עם ה-WCP-300 אנו יכולים לספק גם ניידות וגם יכולות טעינה ברמה גבוהה באמצעות התקן שאינו גדול יותר מתחתית טיפוסית לכוס משקה."

MWC-2013 Samsung

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.