מכשירי טלפון בתוצרת צדפה היו שכיחים במרחב הסלולרי, אך עם עלייתם של מכשירי הטלפון החכמים הם כמעט נעלמו מן העולם וכעת כל היצרניות מתקמדות במכשירים בתצורה מאורכת.

לאחר שמספר יצרניות כמו סמסונג או שארפ השיקו בעבר מכשירי טלפון-חכמים בתצורת צדפה נראה כי הפעם תורה של LG להשיק מכשיר שכזה, החברה הציגה את ה-Wine Smart, מכשיר טלפון חכם המריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.4. בחלקו העליון המכשיר מצוייד במסך מגע בגודל 3.5-אינצ' באבחנה של 480×320 פיקסלים, ואילו בחלקו התחתון לוח מקשי ספרות מלא, מקשי ניווט לצד מקשי שליטה בממשק האנדרואיד ומספר מקשי קיצור-דרך. מפרט המכשיר לא מרשים במיוחד והוא כולל: שבב עם מעבד מרובע ליבה במהירות 1.2 ג'יגה-הרץ, זיכרון RAM בנפח 1 ג'יגה-בייט, זיכרון פנימי לאחסון בנפח 4 ג'גיה-בייט עם אפשרות להרחבה, מצלמת 8 מגה-פיקסל, רדיו FM וסוללה בנפח 1,700mAh.

כאמור, בצד התוכנה המכשיר מריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.4, עם הממשק המותאם אישית של LG אשר עבר התאמה למסך הקטן.

למרות המפרט הלא מרשים העיצוב מקרין יוקרתיות (אך מצועצעת) דמוי עור ופלסטיק בגימור מתכתי, נראה כי המכשיר מכוון לשוק הביניים והוא יציע מפרט סביר לצד עיצוב מרשים אך ברמת מחיר ממוצעת. כרגע לא ידוע אם המכשיר יעשה את דרכו גם למערב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.