מכשירי טלפון בתוצרת צדפה היו שכיחים במרחב הסלולרי, אך עם עלייתם של מכשירי הטלפון החכמים הם כמעט נעלמו מן העולם וכעת כל היצרניות מתקמדות במכשירים בתצורה מאורכת.

לאחר שמספר יצרניות כמו סמסונג או שארפ השיקו בעבר מכשירי טלפון-חכמים בתצורת צדפה נראה כי הפעם תורה של LG להשיק מכשיר שכזה, החברה הציגה את ה-Wine Smart, מכשיר טלפון חכם המריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.4. בחלקו העליון המכשיר מצוייד במסך מגע בגודל 3.5-אינצ' באבחנה של 480×320 פיקסלים, ואילו בחלקו התחתון לוח מקשי ספרות מלא, מקשי ניווט לצד מקשי שליטה בממשק האנדרואיד ומספר מקשי קיצור-דרך. מפרט המכשיר לא מרשים במיוחד והוא כולל: שבב עם מעבד מרובע ליבה במהירות 1.2 ג'יגה-הרץ, זיכרון RAM בנפח 1 ג'יגה-בייט, זיכרון פנימי לאחסון בנפח 4 ג'גיה-בייט עם אפשרות להרחבה, מצלמת 8 מגה-פיקסל, רדיו FM וסוללה בנפח 1,700mAh.

כאמור, בצד התוכנה המכשיר מריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.4, עם הממשק המותאם אישית של LG אשר עבר התאמה למסך הקטן.

למרות המפרט הלא מרשים העיצוב מקרין יוקרתיות (אך מצועצעת) דמוי עור ופלסטיק בגימור מתכתי, נראה כי המכשיר מכוון לשוק הביניים והוא יציע מפרט סביר לצד עיצוב מרשים אך ברמת מחיר ממוצעת. כרגע לא ידוע אם המכשיר יעשה את דרכו גם למערב.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  לכל הפסימים פה
  בטח שיהיה לזה שוק, למשל אנשים עיוורים, במשפחה שלי יש אנשים עיוורים והם הסתדרו יופי עם לשנן רצף של מקשים אבל ברגע שעברו לטאץ' ההגדרות נגישות מאטות את העבודה בטירוף ועושות המון בעיות וזה מפריע להם עד לשלב שזה בלתי שמיש(רובם עברו חזה ללחצנים הישן).
  וגם מכונאים ואנשים שמתעסקים בדברים שמלכלכים את הידיים יכולים לעבוד עם מקשים כי מקש צריך להילחץ וזה קבוע אבל טאץ' שמתלכלך מתחיל לחשוב שלוחצים עליו סתם ויכול לעשות המון בעיות.
  וכמובן מבוגרים שמסתדרים עם מקשים אבל כל השטויות של הטאץ' זה סתם מטרד בשבילם

  בתכלס זה רעיון טוב פשוט הם צריכים לעשות שיהיה אפשרי לסובב את המסך עצמו ולסגור למצב של רק טאץ' למשחקים וכו'… וזה יהיה מעולה

 • אנונימי

  טוב הנה טלפון שהשקיעו בתכנון שלו ולא ייקנה על ידי אף אחד… נחמד שהם מנסים אבל באמת.. אם הם היו חושבים על זה קצת יותר הם היו מבינים שאין קהל ייעד כיום לטלפון הזה.. נגיד שזה טלפון לאנשים זקנים? שמסתבכים עם טאצ'? הוא עדיין יעלה כמו סמארטפון ככה שבעצם יהיה עדיף לאנשים כאלה לקנות טלפון שאינו סמארטפון אלא טלפון מלפני כמה שנים.

 • טלפון צידפה כבר לא עכשווי

  אפילו אנשים מבוגרים (בערך 48 ומעלה) כבר לא משתמשים בטלפונים הסלולריים הרגילים האלו-
  היום הרבה משתמשים בסמארטפונים -לומדים מצעירים יותר איך להשתמש -\
  זה טלפון שמתאים לאלה שלא מבינים איך להשתמש בסמארטפונים או כאלה שרוצים רק שיחות ו SMS-
  זה יפה מה שעשו עם המסך מגע והמודרניות -הרבה אלמנטים מסמארטפונים אבל המפרט קצת מיושן-
  זה בגודל מסך של האייפון 4 וקודמיו (אייפון 2G ו 3G ) -3.5 אינץ' -זה לא נראה ממש נוח

 • volp

  אני לא לגמרי מבין לאיזה קהל הם מכוונים איתו…הוא לא נראה לי אטרקטיבי לשום קהל

  • זול אך מעוצב = סינים, או ליתר דיוק סיניות.

  • מתנחל

   קהל מבוגר מאוד ששוכח לנתק את הטלפון אחרי שיחה 🙂