דיווח שמגיע מהאתר הכלכלי הקוריאני BusinessKorea מספר על כך כי ב-LG מנהלים מגיעים עם גוגל (Google) להביא להסרת הבלעדיות על השירות Google Asistant, שהיווה את אחד מנקודות המכירה המרכזיות של מכשירי ה-Pixel, כדי לשלב את השירות גם במכשירים תוצרת החברה.

אם יש אמת בדיווח, ייתכן כי נראה את השירות מוצג כבר ב-LG G6 שצפוי להיחשף ב-MWC, תערוכת הסלולר השנתית בברצלונה. שילוב השירות במכשירים של LG יפתח, כנראה, פתח ליצרניות נוספות.

במידה ובגוגל תסרב לחלוק בשירות העזר האישי, ליצרנית הקוריאנית יש קלף מיקוח בדמות Alexa (אלקסה), העוזרת האישית של אמזון (Amazon) שכן לחברות יש כבר שותפות ביניהם – LG הטמיעה את Alexa במקררים החכמים של החברה. כנראה נאלץ להמתין עד אירוע החשיפה של ה-G6 כדי לדעת כיצד הדברים הסתדרו.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.