התחרות בין סמסונג (Samsung) ו-LG ממשיכה לאחר ההכרזה על מכשירי הדגל וממשיכה לעבר לדגמים הגדולים. לפי הדיווחים נראה כי LG מתכננת לשנות את מועד הכרזותיה זאת במטרה להקדים את חשיפות המתחרה מקוריאה ובראשן ההכרזות אודות ה-V30 וה-G7.

ההכרזה הקרובה ביותר שצפויה לצאת מכיוונה של LG תהיה עבור ה-LG V30 שימשיך את V20 שהוכרז בספטמבר אשתקד. המכשיר לפי הדיווחים, אשר תאריך ההכרזה המקורי תוכנן בדומה לקודמו, צפוי להיחשף כבר במהלך חודש אוגוסט הקרוב וזאת במטרה להסית את אור הזרקורים מה-Galaxy Note 8 (גלקסי נוט 8) שצפוי להיחשף בידי סמסונג במקביל.

ה-V30, כך על פי דיווחים קודמים, יגיע עם שבב Snapdragon 836 וצפוי להציג עיצוב חדש שכולל זוג מסכים, כאשר המסך הנוסף מתגלה בהחלקה כלפי מעלה בדומה למכשירי הסליידר. מידע רשמי שכבר נחשף בעבר בידי גוגל (Google) חשף כי V30 יתמוך ב-Daydream VR והוא ישתמש במסך OLED במקום LCD.

מלבד ה-V30, ישנן הערכות כי LG תקדים גם כן את מועד ההכרזה של LG G7. עד כה החברה חשפה את מכשיר הדגל בחודש פברואר במסגרת תערוכת MWC, אולם יתכן כי הא תקדים את חשיפת G7 כבר לינואר. מנגד, דובר החברה מכחיש: "דבר לא הוחלט על מועדי ההשקה של המכשירים הבאים".

שתף:
-פרסומת-
חייל משוחרר (תוהה כמה זמן מיום השחרור ניתן להגדיר כ"חייל משוחרר"?), כותב על טכנולוגיה כבר מספר שנים ומתעניין בתחום עוד לפני כן. באופן כללי מעדיף את ממשק האנדרואיד. עם זאת, מוקיר כבוד רב גם לאפל עוד מימיה תחת ניהולו של סטיב ג'ובס.
  • Drops of wisdom

    כבר מתבאס מראש כי נראה שגם LG מפסיקה לגמרי לייצר מכשירים עם סוללה נשלפת..