חברת LG תציג את קו החדש של מסכי המחשב בטכנולוגיית IPS בתערוכת הטכנולוגיה הבינלאומית CES בלאס וגאס. הדגמים החדשים מתאפיינים בקונספטים חדשניים אשר יתאימו גם לצרכי המשתמש המומחה וגם לאלה של המשתמש הביתי. מבחר המסכים כולל את דגמי ה-UltraWide, ColorPrime וה- Touch 10, אשר מיועדים בהתאמה לבידור, עבודה מקצועית ולאינטראקציה המבוססת על מגע. כל שלושת הדגמים פועלים בטכנולוגיית IPS שמציגה את הדור הבא של איכות תמונה ומהווה את אבן הדרך לתצוגה ב-2013.

"בפיתוח המסכים החדשים התמקדנו בשילוב פונקציות מיוחדות לצד טכנולוגיית IPS מובילה. שלושת המסכים יפרצו את הגבולות ויעצבו מחדש את ציפיותיהם של המשתמשים", אמר איל גון קוון, סגן נשיא בכיר וראש יחידת ה- IT Businessבחטיבת הבידור הביתי של LG. "שלושת המסכים מציעים פתרונות לכל משימה אפשרית החל מצפייה בשובר הקופות האחרון, המשך בעבודות עיצוב מתקדמות וכלה בכל דבר שביניהם. LG תכתיב את הסגנון והקצב ב-2013 עם הטווח המגוון של מוצרים יצירתיים ואיכותיים ביותר".

מסך ה-UltraWide: עולם של מולטיטאסקינג ומולטימדיה

מסך ה- EA93 UltraWide של LG הוא המסך הראשון בעולם המתגאה ביחס רוחב גובה של 21:9. ברוחב של 29 אינצ', הוא מציע מסך רחב במיוחד, אפשרויות לריבוי משימות ויכולות מולטימדיה יוצאות דופן. הוא מושלם לצפייה בסרטים ותוכן המתאים למסך רחב, ועיצובו הוא כשל סדרת הטלוויזיות "CINEMA SCREEN" בעלות המסגרת הדקה במיוחד.

מסך ה-UltraWide עוצב למקסם את הפרודוקטיביות של המשתמש, אשר יוכל לפרוש גיליונות עבודה רבים זה לצד זה. כאשר עולה הצורך לעבוד על כמה נושאים במקביל קיימת אפשרות לפצל את המסך ל-4 מסכי משנה, בכל אחד מהם תוכן לבחירת המשתמש. היישום מבטל את הצורך להקטין ולהזיז את החלונות הנדרשים, וכמה בחירות פשוטות בעכבר מאפשרת למשתמש לפרוש את התוכניות במגוון דרכים. יישום נוסף של המסך מאפשר חיבור קל של שני מכשירים חיצוניים כגון סמארטפון, לפטופ, מצלמה או הארד דיסק חיצוני בו זמנית. מעצבים גראפיים, בנקאים, אנשי אקדמיה, עיתונאים ואנשי מקצוע אחרים יוכלו להעריך את העלייה בפרודוקטיביות שהמסך החדש יספק. מומחים בתחום הגרפיקה ימצאו שמסך ה- UltraWide המכסה 100% מצבעי sRGB מהווה כלי עבודה מצטיין.

מסך ה-Touch 10: אופטימלי ל-Windows 8 ולשליטה בעשר אצבעות

מסך ה- ET83 Touch 10 מסוגל לקלוט לא פחות מעשר נקודות מגע בו זמנית, והוא הכלי האופטימלי עבור משתמשי Windows 8. מסכי מגע קונבנציונליים מציעים שתי נקודות מגע למטרות של גרירה, גלילה ואחיזה, בעוד מסך המגעTouch 10 המגיע בגודל 23 אינצ' מאפשר למשתמש עשר נקודות מגע בו-זמניות. משמעות הפיתוח היא תגובה מהירה וטבעית יותר כאשר משתמשים במדפסת המגע של Windows 8. המסך ייתן למשתמשי סמארטפונים את המגע והתחושה שהם רגילים אליה מהמכשיר הסלולרי.

חדשנותו של מסך ה- Touch 10 מציעה למשתמשים דרכים שונות לתקשר ולשתף, וחוויה נעימה ונטולת מאמץ באפליקציות מוסיקה כגון נגינה על פסנתר, סינטיסייזר או כלי מיתרים. המסך הייחודי אידיאלי גם עבור תוכנות למידה שונות ואפשרויות המגע המתקדמות מציעות דרכי שימוש קלות ומהנות לילדים. תצוגת ה-IPS הבהירה מאפשרת צפייה בתוכן מזוויות רבות ומושלמת לחוויית למידה בצוותא.

בנוסף, התקנת המוניטור קלה במיוחד. מגע מלא מתאפשר מיד עם חיבורו של המסך ללא צורך בהתקנת תוכנות כלשהן. חנות ה- Windows כוללת מגוון של אפליקציות מותאמות למסכי מגע. בנוסף למסך ה-Touch 10, מסך ה- ET63 שיוצג בתערוכת CES 2013 מציע אף הוא עשר נקודות מגע בו-זמניות.

מסך ColorPrime: תחנת כוח של צבע

מסך ה- EA83 מספק תשובה מקיפה ליוצרי סרטים, צלמים, מעצבים ומומחים גראפיים נוספים, כאשר הוא מספק איכות עליונה של תמונה וצבע. המסך יוצא הדופן מתגאה ברזולוציית WQHD של 2560 x 1440 פיקסלים. המסך מספק פלטת צבעים רחבה הכוללת 100% מצבעי sRGB ו-99% מצבעי Adobe RGB, ומהווה תחנת כוח של צבע.

פלטת הצבעים הרחבה שהמסך מציע כוילה במפעלי LG וכל מסך שיוצא כולל דו"ח כיול המעיד על כך. על מנת להבטיח עוד יותר את חוויית הצבע החיה והמדויקת ביותר. ניתן לסובב את המסך בזווית של 90 מעלות, זאת כדי לאפשר לאנשי גרפיקה זווית צפייה נוספת על עבודתם.

טכנולוגיית IPS: צבעים חיים ובהירות מושלמת

כל שלושת המסכים פועלים בטכנולוגיית IPS מתקדמת (In-Plane Switching), ומבטיחים את איכות התמונה הטובה ביותר האפשרית. טכנולוגיית ה-IPS מציעה דור חדש של תצוגה ומספקת תמונה חיה ובהירה עם צבעים הנאמנים לצבעי המקור. מסכי ה-IPS החדשניים של LG שילשו את המכירות בהשוואה לשנה הקודמת, ובדרך זכו לביקורות חיוביות רבות ממגזינים נחשבים בעולם.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.