מערכת ה-Chrome מגיעה גם למחשב הכל באחד: חברת LG תחשוף בתערוכת CES 2014 הקרובה את מחשב ה-Chromebase הראשון בעלם. מדובר במחשב "הכל באחד" המופעל על ידי מערכת ההפעלה Chrome OS (דגם 22V241) מציע מסך רחב בגודל 21.5 אינץ' בטכנולוגיית Full HD IPS ומספר גדול של תכונות מתקדמות בעיצוב מרשים וחסכוני במקום.

המחשב מאפשר למשתמשים לכתוב הודעות דואר אלקטרוני ומסמכים, לקרוא חדשות וספרים אלקטרוניים, לערוך סרטונים ותמונות ולשחק במשחקים בעזרת שירותי Google השונים כגון: Gmail, Drive, Search, Maps, YouTube, Play or Google+ Hangouts. מחשב LG Chromebase מציע גם אבטחה חזקה מובנית, תוך הפעלת שכבות הגנה מרובות לשמירת המידע של המשתמשים במצב בטוח. יתר על כן, מערכת ההפעלה Chrome משתמשת בעדכונים מֻבְנִים אוטומטיים לצמצום הטרחה של ניהול ידני של משטר התחזוקה על המחשב.

מחשב ה LG Chromebase  כולל כח עיבוד של מעבד דור רביעי של אינטל המאפשר למחשב לטפל בקלות באפליקציות רשת, משחקים וגרפיקה. הוא כולל גם מצלמת רשת (1.3 מגה-פיקסל) וכן מיקרופון להקל על התקשרות וידאו. זאת ועוד, מחשב "הכול באחד" זה מפיק קול ומוסיקה צלולים וחזקים באמצעות זוג רמקולים מֻבְנִים 5W. בנוסף הוא מכיל זיכרון RAM – 2GB, אחסון 16GB iSSD, יציאות HDMI-in, USB 2.0 x 3, USB 3.0 x 1, LAN. מחירו עדיין לא פורסם

שתף:
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.
 • ziv

  יש למערכת הפעלה הזאת אנטי וירוסים?

 • Avihai Cohen

  מה זה issd?

  • אור

   זה ssd דיסק קשיח אלקטרוני לא כמו הרגילים

 • רועי

  יש office כבר למערכת ההפעלה הזאת?

 • כמו שאנחנו כבר מכירים את גוגל הם חזקים בשוק מבחינה תחרותית במחירים. הם מציעים תמיד מחירים ממש זולים.
  אני רואה את עצמי קונה את הדגם הבא אחריו ( המשופר יותר).

 • wikilon

  פתרון נהדר וזול להרבה סוגים של עסקים שירותיים וגם לצרכים ביתיים במחירים זולים. לדעתי המוצר ייצור תחרות רצינית מול מחשבי מותג או תואמים וכן למיקרוסופט, מה שיגרור רווח נקי עבורנו הצרכנים.