הדור השלישי במשפחת מכשירי ה-V של LG, ה-LG V30, יוכרז באופן רשמי ב-31 באוגוסט באירוע שתערוך החברה בברלין. החברה כבר התחילה במשלוח ההזמנות לעיתונאים, בסגנון הידוע של Save the Date עם תמונה שככל הנראה מתארת את הקווים החיצוניים של הטלפון החדש.

מה אנחנו יודעים כבר על המכשיר החדש של החברה, שמגיע מספר חודשים אחרי שהשיקה את ה-G6? לפי ההערכות האחרונות לא בטוח שהוא יהיה מצויד במסך המשני כמו קודמיו, כולל ה-V20 וה-V10. המסך של המכשיר אמור להיות בגודל 6 אינץ' ומעלה והם אמור להיות פאנל מסוג OLED. המערכת-על-שבב תהיה Snapdragon 835 של קוואלקום (Qualcomm) ומאחורה אמורים להיות חיישן טביעת אצבע ומצלמה והמחבר הראשי יהיה USB-C.

אפשר להעריך שכמו ב-G6, וכמו ב-Q6, המסך יהיה מאורך ביחס היבט של 18:9 והוא יימתח מקצה לקצה עם מסגרת מינימלית. הגוף גם אמור להיות מזכוכית לפי שמועות אחרות. כך או כך, בעוד כחודש וחצי נדע באופן רשמי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.