מכשיר ה-LG V10 החדש של חברת LG, שהושק בתחילת החודש, מתהדר לא רק במסך משני אלא גם בממשק משתמש חדש המכונה UX4.0+, שאמור להיות אחד מהחידושים הגדולים. אין פלא, אם כך, ש-LG שחררה היום כמה סרטוני פרסומת שמדגימים את היתרונות הבולטים שלו.

בין היתר ממחישים הסרטונים את מצב זווית הסלפי הרחבה שניתן לצלם באמצעות המצלמה החדשה, ואת האפשרות להגדיר ולשנות בה תכונות באופן ידני כך שניתן לשלוט טוב יותר במיקוד, בתאורה ובמרחק מן האובייקט המצולם. המצלמות החדשות במכשיר מכילה רזולוציית צילום של 16 מגה-פיקסל באחורית (עם מייצב תמונה אופטי) ו-5 מגה פיקסל בקדמית.

בסרטון אחר ניתן לראות איך השימוש במסך המשני במכשיר המסוגל לקצר תהליכים ולחסוך זמן יקר בעת גלישה באינטרנט, שיתוף תמונות וקבצים, גישה לאפליקציות בשימוש תכוף וכן הלאה. הסרטון השלישי מדגים את יכולות האודיו המתקדמות ואת התמיכה בפורמטים בעלי רזולוציות גבוהות בזכות מעבד האודיו Hi-Fi DAC QFE2550.

המכשיר כזכור מצויד במסך 5.7 אינץ' Quad HD, רץ על שבב Snapdragon 808 ומשולב עם 4 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה, סוללה של 3,000 מיליאמפר-שעה, עיצוב מתכתי ותמיכה בהטענה מהירה.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • Avia Chen

  הסרטון כלכך גרוע, כיאה לחברה קוראנית / סינית כמו LG. עצוב שזה הסרטון שמציג מכשיר פרימיום. [לא דגל, אבל עדיין "חדשני" יחסית אליהם]

 • התמני

  נראה מעולה כל הקיצורים והיתרונות הנוחים

 • erez

  נמתין עוד כמה חודשים שיגיע ואז נשמע דיווחים על תקלות גורפות בכמות גדולה של מכשירים, כיאה למותג פח כמו LG.
  כולם התהלבו מה G4 שלהם והנה בזה אחר זה נשרפים שם לוחות והיבואן בארץ לא מוכן לתת שירות.

  • התמני

   יש לך כתבה להראות על הלוחות הנשרפים?

   • erez

    אין לי כתבה אבל יש דיווחים שונים בפורומים של הסלולר וגם אצל כמה וכמה חבר'ה שלי שבזה אחר זה המכשירים שלהם מתים ללא הודעה מוקדמת, יש קבוצה בפייסבוק LG G4 שנקראת https://www.facebook.com/groups/1425422947755107/
    דיון ותמיכה LG G4 ושם כותבים עוד ועוד אנשים על התקלה החוזרת הזו.

 • :)The Tech men

  מחכה בקוצר רוח שהמכשיר יגיע לארץ!

 • בורה אברמוב

  המכשיר נראה טוב.