ימים ספורים לאחר שחשפה מכשיר הדגל החדש שלה, ה- G Pro 2, מלגלגת LG על יריבתה האמריקאית ויורה אש ישירות לכיוונה של אפל: "אבטחת המכשיר שלנו גבוהה יותר מחיישן האצבע הביומטרי שלכם".

עוד בטרם הושק המכשיר באופו רשמי, החלו להישמע ניצני זלזול מפיה של ענקית הטכנולוגיה מדרום קוריאה, שללא ספק מתרברבת יתר על המידה בעקבות חשיפתו של מכשיר הדגל החדש שלה, וטוענת כי שילבה טכנולוגיות שטרם נראו במכשיר אחר. "השגנו טכנולוגיה חדשה המאפשרת לפתוח את המכשיר ע"י הקשת אצבעות מכל מקום במסך הנעילה. למשתמש היכולת לבחור את אופן וצורת הנקישה מבין 86,367 קומבינציות שונות- בין אם התצוגה דלוקה או כבויה" כך סיפרו בחברת LG, והוסיפו: "ללא ספק הטכנולוגיה החדישה הזו גבוהה בכמה רמות מעל חיישן האצבע הביומטרי של אפל"

נזכיר, כי אפל חשפה לראשונה את טכנולוגיית ה-Touch ID בכנס ה-WWDC אותו ערכה כשהציגה את צמד מכשירי האייפון החדשים, שנחשבה אמנם לטכנולוגיה מאובטחת מאין כמוה, אך הספיקה להיפרץ בעבר ע"י מספר האקרים אירופאים.

מלבד טכנולוגיית הפתיחה המיוחדת (knocks to unlock), יצוייד מכשיר הדגל החדש של חברת LG במצלמה 13 מגה-פיקסל בעלת מייצב אופטי עם יכולת צילום של 4K, שלטענת החברה עולה כמה מונים מעל מכשיר ה-G2. בנוסף, המכשיר יצוייד במסך 5.9 אינץ' ברזולוציית 1080P, בתוספת שבב ה- Snapdragon 800 בעל ארבע הליבות ובזיכרון RAM של 3GB.

מכשיר ה-G Pro 2 החדש יגיע עם גרסת אנדרואיד KitKat 4.4  וצפוי להיות מושק תחילה בקוריאה עצמה בתחילת מרץ. פרטים נוספים אודות המכשיר החדש והשקתו במדינות נוספות צפויים להיחשף בכנס ה-MWC שיתקיים בסוף החודש בברצלונה.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • בר

  יש לכם טעות קטנה, אפל לא הציגה את ה-touch id בכנס הwwdc אלא באירוע מיוחד שבו הציגו את האייפונים החדשים (בwwdc לא מציגים שום פרטי חומרה שקשור לאייפון ולאייפד אלא מיועד יותר להצגת הגרסאות החדשות של מערכות ההפעלה mac os x ו- ios)

 • אנונימי

  אני חושב שסוני וlg צריכות לעשות שיתוף פעולה תראו את האקספריה z2 שעומד לצאת באיזה מהירות הוא ואיזה מצלמה טובה יש לו ותחשבו על אבטחת המידע של LG ביחד זה יהיה המכשיר הטוב ביותר יותר מאפל ומסמסונג

 • Barts

  LG, ללא ספק חברה מעולה לדעתי טובה יותר מאפל וסמסונג. כבר מה יש בסמסונג ואפל? כולה שני מותגים שנמכרים בכמויות אדירה.
  ומי שיגיד שהאיכות החומרים בגלקסי ובאייפון טובים משל מכשירי LG טועה בגדול(אני מדבר אך ורק על מכשירי הדגל).

 • שלו

  לחברת lg בחיים לא יהיה מה שיש באפל, לא הגישה, לא העיצוב ולא החשיבה על הדרך האחידה והנקייה, אם היה שם שכל היו מבינים שזה למטרה קצת יותר משמעותית בחיים מרק כניסה ויציאה מהטלפון, בעתיד זה ינטר ערכים בגוף וימדוד מדדים בריאותיים, בקצרה, אין להם אחוז מהחוכמה שיש באפל..

 • קובי

  כמה שהם יעשו הם בחיים לא יגיעו לרמה של אפל וסמסונג והם באמת משתדלים אבל אין מה לעשות שאתה קונה אייפון או גלקסי לא משנה איך המעבד המסך ושאר החומרה אתה יודע שקנית רמה והמכשיר לא יקרטע וילך לעולמו אחרי שנה לחבר שלי יש g2 באמת טלפון ברמה אחרי שלושה חודשים המסך התנתק לו התחילו תקלות בקיצור lg רק למקררים

 • גיא

  שלהם יש מעל 80 אלף לחיישן הביומטרי יש מעל 7 מליארד קומבינציות שונות כי לכל אדם יש טביעת אצבע שונה. וגם המשתמש לא צריך לזכור את הקומבינציה האישית שלו. הוא פשוט לוחץ על הכפתור

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  כמה מכשירים חברת LG מכרה מהLG G2
  שני מיליון מכשירים,ומהG pro 2 רק הוכרז ובטח שהוא לו ימכור הרבה,אז צוחק מי שצוחק אחרון בדרך אל הבנק.