ימים ספורים לאחר שחשפה מכשיר הדגל החדש שלה, ה- G Pro 2, מלגלגת LG על יריבתה האמריקאית ויורה אש ישירות לכיוונה של אפל: "אבטחת המכשיר שלנו גבוהה יותר מחיישן האצבע הביומטרי שלכם".

עוד בטרם הושק המכשיר באופו רשמי, החלו להישמע ניצני זלזול מפיה של ענקית הטכנולוגיה מדרום קוריאה, שללא ספק מתרברבת יתר על המידה בעקבות חשיפתו של מכשיר הדגל החדש שלה, וטוענת כי שילבה טכנולוגיות שטרם נראו במכשיר אחר. "השגנו טכנולוגיה חדשה המאפשרת לפתוח את המכשיר ע"י הקשת אצבעות מכל מקום במסך הנעילה. למשתמש היכולת לבחור את אופן וצורת הנקישה מבין 86,367 קומבינציות שונות- בין אם התצוגה דלוקה או כבויה" כך סיפרו בחברת LG, והוסיפו: "ללא ספק הטכנולוגיה החדישה הזו גבוהה בכמה רמות מעל חיישן האצבע הביומטרי של אפל"

נזכיר, כי אפל חשפה לראשונה את טכנולוגיית ה-Touch ID בכנס ה-WWDC אותו ערכה כשהציגה את צמד מכשירי האייפון החדשים, שנחשבה אמנם לטכנולוגיה מאובטחת מאין כמוה, אך הספיקה להיפרץ בעבר ע"י מספר האקרים אירופאים.

מלבד טכנולוגיית הפתיחה המיוחדת (knocks to unlock), יצוייד מכשיר הדגל החדש של חברת LG במצלמה 13 מגה-פיקסל בעלת מייצב אופטי עם יכולת צילום של 4K, שלטענת החברה עולה כמה מונים מעל מכשיר ה-G2. בנוסף, המכשיר יצוייד במסך 5.9 אינץ' ברזולוציית 1080P, בתוספת שבב ה- Snapdragon 800 בעל ארבע הליבות ובזיכרון RAM של 3GB.

מכשיר ה-G Pro 2 החדש יגיע עם גרסת אנדרואיד KitKat 4.4  וצפוי להיות מושק תחילה בקוריאה עצמה בתחילת מרץ. פרטים נוספים אודות המכשיר החדש והשקתו במדינות נוספות צפויים להיחשף בכנס ה-MWC שיתקיים בסוף החודש בברצלונה.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.