לא רק טלפונים חכמים אנחנו רואים השנה בכנס הסלולר העולמי המתקיים בברצלונה. LG, שפתחה את סבב ההכרזות השבוע עם ה-LG G5, הכריזה גם על "החברים של LG": מספר התקנים המשלימים את חוויית השימוש וביניהם LG Rolling Bot – כדור מצלמה הנשלט מה-LG G5, איתו ניתן לשחק עם חיית המחמד אך גם לשלוח אותו למשימות אבטחה.

מדובר בכדור בקוטר של 20 סנטימטרים המורכב משני חצאי עיגול מסתובבים וכולל מצלמת 8 מגה פיקסלים. הוא נשלט על ידי ה-LG G5 באמצעות קישורית Wi-Fi (כך שלמעשה ניתן לשלוט בו מכל מקום), הוא כולל כניסת כרטיס זיכרון מסוג microSD, יש לו מיקרופון, רמקול, ומצביע לייזר איתו תוכלו לשחק עם החתול.

אם נשפוט לפי הסרטונים השיווקיים של LG: מדובר בכדור המיועד למשחק עם חיות מחמד, כאשר המשתמש נמצא מרחוק ומכוון את הכדור. ניתן גם לצפות ממסך ה-G5 במתרחש סביב ומשום כך יש המייעדים אותו למשימות אבטחה (כאשר הבית ריק ורוצים לראות שהכל בסדר).

נודה שלא הוכחנו יכולות נסיעה טובות ונצטרך להתאמן בכדור קצת יותר. אך לא רק אנחנו היינו נהגים גרועים והיו פעמים בהן הרובוט יצא משליטה וסירב להגיב לכמה שניות. עם זאת, בהחלט מדובר בדרך חדשה לשחק עם חיית המחמד או לשמור על הבית. צפו בסרטון ההתרשמות שלנו:

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.