כשסמסונג (Samsung) הציגה את ה-Galaxy Note Edge רבים שאלו מה ניתן לעשות עם החלק הקמור שבצידו הימני של המכשיר. בין אם התשובות סיפקו אתכם ובין אם לא – יתכן שזו הייתה רק יריית פתיחה. אמש (יום רביעי) הציגה LG, בכנס שערכה בדלתיים סגורות במסגרת תערוכת CES 2015, את תצוגת ה-Active Bending: מסך OLED פלסטי באיכות HD ובגודל 6 אינצ'ים המסתיים בשני צידיו בקימור קל. טרם ידוע אלו מכשירים יאמצו את התצוגה החדשה.

בתמונות שהודלפו מהכינוס בלאס וגאס, ניתן לראות אב טיפוס פועל של התצוגה החדשה, דבר שמעיד על כך שיש סיכוי שבעתיד הלא-רחוק נזכה לראות מכשירים בהם תשולב התצוגה החדשה. התצוגה מגיעה כרגע ברזולוציה של 1280X720 פיקסלים. בשל הרזולוציה הנמוכה יחסית, סביר להניח כי זהו רק אב טיפוס שנועד להדגים את יכולות החברה ויתכן כי היא תצליח לייצר תצוגות דומות ברזולוציות גבוהות יותר.

לאיזה מכשיר מיועדת התצוגה החדשה? לשאלה זו אין תשובה ברורה. יש המשלבים את הדיווח האחרון עם שמועה שהופצה בחודש דצמבר לפיה חברת שיאומי (Xiaomi) תכלול בסדרה הבאה שלה, סדרת Arch, מסכים הקמורים בצידיהם ויתכן ואלו יהיו המסכים החדשים של LG.

דעות אחרות צופות שדווקא LG תשתמש בתצוגה החדשה בסדרה מוגבלת של מכשיר הדגל הבא שלה, ה-LG G4. זה יצטרך להיות מתחרה ראוי למכשיר הדגל הבא של סמסונג, הגלקסי S6, שלפי חלק מהדיווחים יגיע גם בגרסה שממשיכה את הקו שהוצג עם מכשיר ה-Galaxy Note Edge עם מסך הקמור בקצוותיו.

תמונה: The Verge

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.