נוקיה, סמסונג, HTC ובקרוב גם LG: החברה הקוראנית תשיק בקרוב ליין חדש של מכשירים המבוססים על מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט, ה-Windows Phone 8, כך על פי הדיווח של Korea Times. ב-LG מעוניינים לחזור למחשק ולהתחרות במכשירים הקיימים, ובעיקר לחדור לשוק האמריקאי שם כיום לחברה רק מכשירי אנדרואיד. “אנו נשיק מספר לא קטן של מכשירי Optimus השנה, ול-LG ישנם עוד מספר סמארטפונים בתכנון אשר יריצו את מערכת ה-Windows Phone 8 של מיקרוסופט”, אמר בכיר החברה המקומי לאתר.

ל-LG כבר יש ניסיון עם מכשירי Windows Phone, כאשר השיקה את מכשיר ה-LG Fantasy אשר היה אמור להגיע לרשת Sprint ומבוסס על גרסה 7.5, אולם בפועל  החברה החליטה לבטל את ההשקה המתוכננת. עוד השיקה גם את מכשיר ה-E900 Optimus 7 הפועל על גרסה 7 ומשלב גם מקלדת מלאה.

בתוך כך, החדשות מגיעות לאחר דיווחים כי החברה מתכננת למכור השנה 75 מיליון מכשירים, כמעט כפול מהמספר של השנה שעברה (2012) אשר עמד על 45 מיליון מכשירים. חלק מהתכנון מסתמך על מכשיר הנקסוס 4 של גוגל מתוצרתה, אשר יצליח למכור מספר שיא בזכות מחירו הנמוך ($299) בחנות הגוגל פליי.

שתף:
-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.
 • דוש

  לא ידעתי שהיא מחוץ למשחק.

 • אביעזר

  שלום,

  תחילה אתקן את המספרים שפורסמו כאן ולאחר מכן ארחיב קמעא.

  נכתב:
  "בתוך כך, החדשות מגיעות לאחר דיווחים כי החברה מתכננת למכור השנה 75 מיליון מכשירים, כמעט כפול מהמספר של השנה שעברה (2012) אשר עמד על 45 מיליון מכשירים."

  ראשית, איש לא יודע כמה מכשירי סלולר מכרה בחברה בשנת 2012.
  הדוחות הרבעוניים יתפרסמו רק עוד שבועיים ב- 30 בינואר 2013.
  מה אנו כן יודעים?
  אנו יודעים, מהדוחות של היצרן, כי בשלושת הרבעונים הראשונים של שנת 2012 מכרה החברה 41.2 מיליון מכשירי סלולאר.
  ישנן מספר הערכות בקשר למכירות ברבעון האחרון של שנת 2012, ומהן עולה הערכה ממוצעת של כ- 15 מיליון מכשירי סלולר.

  [שימו לב שמדובר בכל סוגי מכשירי הסלולר: סתם-פון, פיצ'רפון, סמארטפון.]

  41.2 מיליון מכשירים בשלושה רבעונים פלוס 15 מיליון (הערכה) נותנים מספר של 56.2 מיליון מכשירי סלולאר בשנת 2012.

  לכן, לעניות דעתי, צריך המשפט להראות כך:

  בתוך כך, החדשות מגיעות לאחר דיווחים כי החברה מתכננת למכור השנה 75 מיליון מכשירים, כשליש יותר מהמספר של השנה שעברה (2012) אשר עמד על כ- 56 מיליון מכשירים.

  ===

  לדעתי LG מאד אופטימית כאשר היא מהמרת על מכשירי WP8.
  זו מערכת הפעלה שמכירותיה דלות מהמקווה ואם היא תתחיל לצמוח יהיה לחברת אל ג'י קרב ממש לא פשוט מול סמסונג.

  א.

 • Elias Eli

  נחמד מאוד