נראה כי LG לא תסתפק השנה רק במכשיר דגל אחד השנה, וכי היא תשיק דגם פרימיום נוסף ברבעון האחרון של השנה.

במהלך הצגת נתוני ההכנסות עבור הרבעון השלישי, מנכ"ל LG Electronics, צ'ו ג'ון-הו אמר כי במהלך המחצית השנייה יושק "טלפון סופר פרימיום", זאת לפי דיווח של ET New. היצרנית הדרום קוריאנית אמנם רשמה הצלחה מסוימת עם ה-LG G4, אולם לא כפי שהם קיוו, ובעוד לא נאמרו מספרים, ב-LG מעוניינים לסגור את השנה בפלוס כך שהדגם החדש אמור לספק את הסחורה.

בעוד מוקדם לומר מה אנחנו צפויים לראות, ישנן שמועות כי המכשיר ייקרא G4 Pro או G Pro 3 ואפשר להעריך כי LG תרצה להביא חומרה משודרגת לדגם הנוכחי שכן הבלאגן סביב ההתחממות של שבבי ה-Snapdragon 810 וודאי לא סייע לה למכירות, וייתכן כי היא תשתמש בשבב ה-820 המהיר יותר. מלבד זאת, הוא יכלול מסך ככל הנראה גדול יותר, כ-6 אינץ' עם אותה רזולוציה גבוהה של 1440p, מצלמה של 20 מגה-פיקסל וזיכרון עבודה (RAM) של 3 או 4 ג'יגה-בייט. עוד צויין כי החברה תשיק דגם ביניים של ה-G4, לא מפתיע לנוכח ההצלחה של דגמי המיני הקודמים כמו ה-G2 mini.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • אנונימי

  מדובר בLG V10????

  • איתי מקמל

   כן

 • erez

  שיפסיקו כבר כל חצי שנה או שנה לשווק מכשירים חדשים ויתחילו לבצע ביקורת איכות יותר קפדנית במפעלים שלהם, למשל ה G2 לחלק מהאנשים עובד מצוין ולחלק מהם כולל אותי יש בעיות חוזרות ונשנות עם GPS ותקיעות של המכשיר ושום תיקון במעבדה לא עוזר.

 • אחד

  עוד בדיחה כמו סמסונג, החברה מפסידה בכל פעם שהיא מציירת טלפון חדש (כן כן זה רשום בפירוש שחור על גבי לבן בדוח הרבעוני שלה, חטיבת הסלולר שלה בהפסדים) בקושי מצליחה למכור כמות מכשירים שהאייפון מוכר בלילה הראשון להשקתו.
  בנסוף המחיר שלו צנוח כמעט בכל יום ושוק היד 2 שלו לא שווה לכלום.

  ועכשיו אחרי כל זה עוד טלפון כי נשאר להם מלא מלא מלא טלפונים וחלקי חילוף שאף אחד לא רוצה.

 • Yossi Cohen

  עכשיו רק שיגיע עם דגם של 720P ואני קופץ על המציאה!

 • amir1313

  ואנשים עוד צוחקים על סמסונג…

  • amit

   סמסונג ממזמן הפסיקו עם מליוני מכשירי ביניים… יש להם את סדרת הS הנוט הA והActive.