קשה לדמיין היום מכשיר סמארטפון שהתצוגה שלו היא אחרת מיחס של 16:9. אפילו אפל יישרה קו ואת האייפון 5 הפכה לארוך יותר בשל כך. אבל יש מי שמאמין שהיחס הנכון הוא דווקא 4:3, בדומה לקופסה הענקית שבעבר היא הייתה הטלוויזיה.

Optimus Vu II
בגרסתו השנייה, ה-Vu עדיין שומר על צורתו המוזרה, אבל אין זה פלא שב-LG המשיכו עם הליין שכן הדור הקודם הצליח למכור מעל מיליון יחידות רק בקוריאה. לא מדובר כאן בהעתק או מתחרה לנוט 2, אבל יש כאן מספר פיצ’רים דומים כמו השילוב של עט הסטילוס ואפליקציית Memo לכתיבת הערות.

השדרוג מתבטא כאן בחומרה. במקום שבב ה-Tegra 3, מצויד המכשיר בשבב כפול-ליבה Snapdragon S4 במהירות 1.5Ghz, זיכרון RAM מוגדל בנפח  ומצלמה ברזולוציית 8 מגה-פיקסל. בנוסף ישנם מספר שדרוגי תוכנה, ופרט לעובדה כי הוא רץ על גרסת ה-Jelly Bean, יש לו אפשרות לשדר בין מכשירים את המסך המוצג באמצעות NFC וקישוריות WiFi Direct (הדגמת וידאו בהמשך),  אפשרות להפעיל סרטונים ברקע (בדומה לקיים בגלקסי), יומן משימות ולוח שנה ייעודי, מתרגם לשוני אוטומטי בזמן אמת ועוד.

אצלנו בינתיים החל להימכר גרסתו הראשונה במחיר של 2,699 שקל, ולא ידוע עוד מתי תגיע הגרסה המעודכנת.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.