דגם " אופטימוס L3II " של LG עושה את הופעת הבכורה בעולם 

המכשיר השני בסדרת  LII החדשה של LG – השקה בדרום אמריקה 

ברצלונה, 27 פברואר  2013 – בהמשך לסיפור ההצלחה של השקת דגם " אופטימוס L7II "  ברוסיה, חברת LG Electronics הודיעה שהדגם השני בדור החדש של סדרת LII שלה יעשה השבוע את הופעת הבכורה העולמית שלו בברזיל. אחריו יבואו דגמי סים בודד וסים כפול, אשר מוצגים בשאר השווקים של דרום ומרכז אמריקה, אירופה, אסיה, המזרח התיכון ואפריקה.

דגם " אופטימוס L3II "  מקדם את העיצוב והנוחות של דגם הטלפון החכם "אופטימוס L3" עם אלגנטיות חדשה המשלימה את חוויית המשתמש בו. דגם " אופטימוס L3II "  ממשיך את מורשת העיצוב של LG עם ארבעה יסודות שהופכים את המכשיר למושך את העין ומהנה בשימוש: מתווה חלק, מתאר בחיתוך לייזר, עיצוב אחורי זוהר ותאורת LED צבעונית-חכמה על כפתור בית.

מעבר לחיצוניות המלוטשת של הטלפון, דגם " אופטימוס L3II " מציע חווית משתמש משודרגת עם שיפוץ אופנתי. הודות לסוללה עם הקיבול הגדול יותר, מציע עתה דגם " אופטימוס L3II " פונקצית "QuickMemo" עם אופן פעולה Overlay"" – מה שהיה קודם זמין רק בטלפונים החכמים היוקרתיים של LG – להגברת הפרודוקטיביות. פונקצית "QuickMemo" עם אופן פעולה Overlay"" מאפשרת למשתמשים לשרבט הערות על "שכבה" שקופה כאשר עדיין מתאפשר להם לצפות במסך אחר ברקע. זה מבטל את הצורך לפצל את המסך ומאפשר צפייה בו-זמנית במסך מלא ב- QuickMemo ובאפליקציה האחרת .

"דגם 'אופטימוס L3II' הוא טלפון רב-תכליתי עבור פרט חכם ומסוגנן," אמר ד"ר Jong-seok Park, נשיא ומנכ"ל חטיבת התקשורת הסלולארית של LG. " חוויית המשתמש המשופרת עושה את המכשיר אטרקטיבי ללקוחות הרוצים להפגין את החוש לסגנון מבלי לוותר על הפונקציונאליות."

דגם " אופטימוס L3II " מגיע עם ארבעה צבעים המותאמים למשתמשים: אינדיגו שחור, לבן, ורוד וכתום בהיר. המחירים יפורסמו במועד מאוחר יותר.

מפרט עקרי של " אופטימוס L3II ":

 • מערכת הפעלה: Android Jelly Bean 4.1
 • מעבד: ליבה יחידה 1 GHz
 • תצוגה: 3.2-inch QVGA IPS
 • זיכרון: 4 GB / 512 MB RAM
 • מצלמה: 3.0MP
 • סוללה: 1,540mAh
 • מימדים:
  סים בודד – 102.6 x 61.1 x 11.9mm
  סים כפול – 102.9 x 61.3 x 11.9mm
 • צבעים: אינדיגו שחור, לבן, ורוד וכתום בהיר

 

MWC-2013 Samsung

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.