מכשיר דגל חדש הגיע לשכונה, וכפי שאתם כבר יודעים זהו ה-LG G2. בדרך כלל כשמכשיר שכזה מוכרז, הוא מגיע עם החומרה הטובה ביותר שמספקת לו את הביצועים הטובים ביותר, וככזה הוא מגיע עם המפרט המתקדם ביותר הכולל מסך 5.2 אינצ' ברזולוציית Full HD, סט שבבים Snapdragon 800 של חברת Qualcomm המביא בתוכו מעבד מרובע ליבות במהירות 2.3GHz ביחד עם זיכרון ראם בנפח 2GB.

אך השאלה הנשאלת ביותר היא מהי עלותו של מכשיר כזה עוצמתי ומתקדם? בעוד ש-LG הצהירה שהמכשיר יתחיל להימכר בתחילת חודש אוגוסט, החברה לא מיהרה לשפוך אור על מחירו של המכשיר. כעת, התשובה לשאלה זו נחשפת, כאשר מקורותיו של אתר הטכנולוגיה השוויצרי Ocaholic חושפים את המחיר. ה-G2 יתחיל להימכר באירופה במחיר של 599 יורו (כ-2830 ש"ח) לגרסת ה-16GB ו-629 יורו (כ-2971 ש"ח) לגרסת ה-32GB. זהו כמובן המחיר לגרסה שאינה תחת חוזה ולא נעולה לרשת כלשהי (Unlocked). המחיר מיוחס לגרמניה, אך ככל הנראה המחיר יהיה דומה גם בשאר אירופה.

בארה"ב המכשיר החדש יגיע לכל ארבעת הרשתות הגדולות (AT&T, Verizon, Spirint ו-T-mobile) וימכר תחת חוזה, אך בהתחשב במחיר באירופה ניתן לשער בבטחה כי המכשיר יימכר ללא חוזה סביב $599 (2115 ש"ח) לגרסת ה-16GB, ו-$629 (2220 ש"ח) לגרסת ה-32GB.

LG ציינה גם כי אין שום תוכנית לגרסת Google Play Edition אשר תריץ אנדרואיד סטוק נקי,  לכן אין טעם לצפות לכך. המכשיר יתחיל להימכר בארה"ב לפני הסוף של אוגוסט, אך בנוגע לשאר העולם עומד להיות תאריך שונה לכל אזור/מדינה.

(כמעט) הכי מהיר
בנוסף, נחשפו גם תוצאות מבחני ה-Benchmark של המכשיר החדש. זה נכון שבזמן האחרון האמינות של מבחני הביצועים התערערו במעט, במיוחד עקב החשד שעופף סביב סמסונג על רמאות במבחני הביצועים, אך בכל מקרה מבחני ביצועים יכולים לתת למשתמש את הרעיון הכללי על ביצועי המכשיר. אתר Droid-Life, השיג לידיו את מכשיר הדגל החדש של LG והריץ עליו שניים ממבחני הביצועים הפופולריים ביותר – AnTuTu ו-Quadrent. תוצאות המבחנים לא היו מפתיעות- ה-G2 קיבל ציון של 27,750 נקודות במבחן ה-AnTuTu, שאמנם לא קיבל את המקום הראשון, אך הזדנב בהצלחה אל המקום השני. את המקום הראשון תופס ה-Xperiz Z Ultra, הפאבלט החדש של סוני, אשר מגיע גם הוא עם אותו סט השבבים החדש של חברת Qualcomm וקיבל ציון של 34,758 נקודות. הסיבה להפרש זה היא ככל הנראה אופטימיזציית התוכנה שאינה גמורה עדיין ב-G2. במבחן ה-Quadrand הוא קיבל 15,633 נקודות וכך עקף בעצם את מגוון מכשירי הדגל הנוכחיים ובניהם ה-Galaxy S4 בשתי הווריאציות שלו, ה-HTC One וה-Xperia Z.
LG G2 Banchmark
מבחני ה-Benchmark של ה-G2