אנחנו כבר יודעים (או מניחים) שמכשיר הדגל הבא של LG יהיה ה-Optimus G Pro כפי שנחשף ביפן בחודש שעבר, מה שאנחנו לא ידענו לומר האם ומתי תצא לו גרסה בינלאומית. עוד אמש דיווחנו כי בחברה מתכוננים לתערוכה בברצלונה כשהזמינה את כולנו לבוא ולראות את סדרת המכשירים החדשה. נראה כי החברה מתכננת דווקא הפתעה חביבה וה–Optimus G Pro לא יהיה 5 אינצ’ כמו שציפינו אלא דווקא 5.5 אינצ’ – זהה בגודלו למכשיר ה-Galaxy Note 2 של סמסונג.

התמונה שדלפה לרשת מ-phonearena מציגה מכשיר לא רע בכלל, ופרט לגודלו של המסך מדובר ברזולוציה של full HD, או 1080 על 1090 פיקסלים. אם תביטו במכשיר הוא גם נראה דומה למדי למכשירי סמסונג האחרונים, כך שלא מפתיע שב-LG מעוניינים להיכנס לשוק הפאבלטים לאחר הצלחה גדולה יחסית למכשיר ה-Note 2 וכאלטרנטיבה לסדרת ה-Optimus Vu בעלת המראה הריבועי.

עוד נאמר כי ה-Optimus G Pro רץ על מעבד מרובע ליבות 1.7GHz מסוג Snapdragon, מכיל 2 ג’יגה זיכרון, מצלמה אחורית 13 מגה פיקסל, מצלמה קדמית 2 מגה פיקסל המסוגלת לצלם וידאו ב-fHD. הוא מכיל סוללה גדולה בעלת קיבולת של 3,140 מיל-אמפר, זיכרון פנימי 32 ג’יגה ואפשרות הרחבה עד 64 ג’גה בכרטיס microSD.

עוד מוקדם לומר מתי הוא יושק או מה יהיה מחירו, אבל את זה נדע בעוד שלושה שבועות בפתיחת תערוכת MWC 2013 שמשם נדווח לכם על כל המתרחש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.