שמועות שונות הגיעו ביממה האחרונה על מכשיר ה-Optimus G Pro, מכשיר הדגל של LG אשר יוצג (ככל הנראה) ב-MWC 2013. כעת בלוג מיפן בשילוב של הדלפה ל-Engadget מביאים לנו את התמונה במלואה: מדובר במכשיר ראשון ליצרנית הקוראנית אשר יכלול מסך מגע 5 אינצ’ Full HD 1080p, או 1,920×1,080 בדומה לליין המכשירים שכבר נחשפנו ב-CES לפני כשבוע. המכשיר יריץ את מעבד ה-Snapdragon S4 Pro המהיר בתדר 1.7GHz לכל ליבה, זאת מלבד זיכרון 2 ג’יגה פנימי ואחסון של 32 ג’יגה. יחד עם זאת נראה גם מצלמה של 13 מגה פיקסל אחורית וסוללה חזקה של 3,000 מיל-אמפר, אשר כפי הנראה משפיעה קצת על העובי שיעמוד על 10.1 מ”מ. כל זה יפעל על מערכת ההפעלה Anrdoid 4.1.

נוסף אליו ישנם שמועות על Optimus G2 עם מפרט דומה ואותו גודל המסך, רק שלגביו נאמר כי הוא ירוץ על מערכת Android 5.0 בגרסת Key Lime Pie. לא ברור לגמרי מה ההבדלים בין השניים וייתכן כי אחד מיועד לשוק במזרח והשני למערב. אז עד התערוכה בברצלונה נשאר לנו עוד קצת יותר מחודש כדי שנדע את הפרטים המלאים.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.