הטיזרים היו נכונים: חברת LG הודיעה היום על מכשיר חדש מתוצרתה, שיזכה לשם LG Class. בדומה לדיווחים ולמודעות שבישרו על בואו בשבוע שעבר, המכשיר אכן בעל גוף מתכתי, לראשונה בתולדות החברה שרגילה לייצר גופי פלסטיק.

לא מדובר במכשיר דגל כזה או אחר, שכן עוד מחכה לנו אירוע ב-1 לאוקטובר בניו-יורק, אלא במכשיר ביניים אשר מכיל מסך 5 אינץ' עם תצוגת 720p, שבב Snapdragon 410 עם מעבד 1.2GHz מרובע ליבות, 2 ג'יגה-בייט של RAM, נפח אחסון של 16 ג'יגה-בייט, מצלמת 13 מגה פיקסל אחוריות ו-8 פגה פיקסל קדמית, סוללת 2,050 מיליאמפר ומערכת הפעלה אנדרואיד 5.1.1. סה"כ מפרט לא מרשים במיוחד, כיאה למכשיר ביניים ולא למכשיר דגל חדש. מימדי המכשיר החדש יעמדו על 142×71.8×7.4 מילימטרים, ומשקלו 147 גרם.

יחד עם זאת, תג המחיר שלו הופך אותו לאטרקטיבי במידה מסוימת – כ-339 דולרים בלבד, בניגוד למכשירי הדגל האחרים של החברה שעולים מאות דולרים יותר. כאמור, בשבוע הבא צפויה החברה לערוך אירוע השקה נוסף, בו היא צפויה לרענן את סדרת מכשירי הדגל שלה.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • Osher Abergel

  מכשיר מיותר עם תג מחיר מוגזם.

 • שחר

  העלות אסטרונומית ביחס לתועלת, איך אפשר להגדיר כזה מכשיר כמשתלם?
  יש נקסוס 6 ב350$, ONEPLUS 2 ב330$- הם מותירים לו בכל פרמטר. כאלטרנטיבה, מוטו G 2015 בדגם החזק יותר עם מפרט זהה שעולה 110$ פחות(!). מלבד גוף מתכתי, מה בדיוק משתלם בו? אם כ"כ דחוף גוף מתכתי קונים קייס מתכת.

 • Oren

  אני לא אקנה סמארטפון ללא סוללה נשלפת ואופציה לכרטיס זיכרון.

 • Nachum37

  תג מחיר אטרקטיבי??? באמת?