באירוע השקה הכולל כ-700 אורחים מכ-30 מדינות הושק הערב בניו-יורק מכשיר הדגל החדש של LG, ה-G2. לצד חווית משתמש אינטואיטיבית, מציע המכשיר גם פונקציות חדשות ועיצוב ארגונומי.

מבחינה עיצובית מציגה LG חידוש מרענן: היא ממקמת כפתור הפעלה רב תכליתי בגב המכשיר, זאת לאור מחקרים שגילו שעם המעבר למכשירים גדולים יותר, הצרכנים מתקשים להגיע באופן נוח ללחצנים שבצד המכשיר. לכפתור הרב תכליתי שימושים רבים הכוללים את הפעלת המצלמה, שליטה בווליום ותכונות נוספות. מלבד כפתור זה אין כפתורים נוספים על המכשיר.

בצידו השני מצוייד המכשיר במסך Full HD בגודל 5.2 אינץ' הפרוס על מרבית שטח החזית של המכשיר עם מסגרת בעובי של 2 מ"מ ועובי כולל של 8.9 מ"מ. פונקציית ה- KnockON מאפשרת למשתמש לנקוש פעמיים על גבי צג המגע ו"להעיר" אותו משנתו. רזולוציית המסך עומדת על 1080X1920 פיקסלים וצפיפות תצוגה של 423 ppi.  בקירבו של המכשיר שוכן מעבד מרובע ליבות 2.3Ghz תוצרת קוואלקום מסדרת Snapdragon 800 לצד זיכרון RAM של 2GB, ומביא תמיכה בתקשורת LTE Advance, המכשיר השני בעולם אחרי סמסונג. הזיכרון הפנימי של המכשיר מגיע בשתי גירסאות: האחת של 16 ג'יגה והשניה של 32 ג'יגה בייט.

בסמוך לכפתור ההפעלה האחורי מצויה מצלמה ראשית של 13.0 מגה פיקסל עם מייצב תמונה וצילום וידאו ב-HD. פונקציית המייצב מאפשרת לצלם תמונה תוך כדי תנועה, מבלי שזאת תצא מרוחה, וכן מאפשר המכשיר פונקציית שילוב מצלמות ייחודית תוך כדי הקלטת וידאו. בקידמת המכשיר מצויה המצלמה המשנית באיכות של 2.1 מגה פיקסל. סוללת המכשיר יודעת לספק 3,000mAh ומערכת ההפעלה המגיעה עם המכשיר היא אנדררואיד 4.2.2.

LG-G2-official-images (1)

Practical UX
LG מתפארת הערב גם בשלל הפיצ'רים הייחודיים של המכשיר על ממשק מותאם בשם Practical UX: פונקציית ה – Quick Remote מאפשרת למכשיר לתפקד כשלט רחוק (IR) באמצעותו אפשר להפעיל מכשירי חשמל שונים כגון טלוויזיות, מזגנים, מקרנים ועוד. כמו כן השלט המובנה עתיד להפעיל את ממירי חברות הטלוויזיה הרב-ערוצית בישראל: הוט ויס. בזירת הסאונד מציגה LG יכולת המזהה את הדמויות השונות על מסך המכשיר ובכך משנה את רגישות המיקרופונים בעת צילום וצפייה בוידאו. גם פונקציית Hi-Fi להזרמת אודיו, נכנסת לשימוש לראשונה בעולם.

"ה- G2 של LG מהווה את המילה האחרונה בטכנולוגיית הסמארטפונים, לאחר תהליך ארוך ומעמיק של חקר חווית הצרכן והשימוש בטלפון הסלולרי, הצליחה LG לפתח מכשיר שמעניק פתרונות מושלמים. מדובר במכשיר שיעניק את חווית השימוש המושלמת והמתקדמת ביותר שנראתה עד כה. אנו נרגשים להעניק לצרכנים הישראלים חוויה שתשנה את כל מה שהם הכירו עד היום ואנו מאמינים שהקהל הישראלי יתאהב ב-G2" אמר לקראת ההשקה הערב גיא דה פיצ'וטו, מנכ"ל "רונלייט" יבואנית ומפיצת LG בישראל.

ה-G2 ינחת בישראל לקראת סוף ספטמבר כחלק מהשקה גלובלית. הוא עתיד להיות מושק הן במפעילות הסלולריות והן בשוק הפתוח. הוא יהיה זמין בצבעים שחור ולבן יחד עם כיסוי ה-QuickWindow ומחירו טרם נמסר.

http://www.youtube.com/watch?v=w8bx4v9evdk

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.