המפרט הטכני של ה'נקסוס 5' (5 Nexus), מכשיר הדגל הבא מבית של גוגל נחשף, לכאורה, לאחר שטיוטה של חוברת השירות המיועדת לשימוש פנימי מצאה את דרכה לרשת.

מדובר בחוברת שירות המיועדת לאנשי השירות הטכני בעלת 281 עמודים. כדרכן של חוברות שירות היא כוללת מידע טכני רב, צילומים ואיורים של הלוח הפנימי ואף את מפרט המכשיר המלא – על פיו ניתן למצוא כי המכשיר יצוייד במסך מסוג IPS בגודל 4.95-אינצ' בהבחנת 1080×1920, מצלמה אחורית עם מייצב אופטי בהבחנה של 8 מגה-פיקסל, מצלמה קדמית בהבחנה של 1.3 מגה-פיקסל, מעבד מרובע-ליבה במהירות 2.3GHz מסוג Snapdragon 800, זיכרון RAM בנפח 2GB, זיכרון פנימי של 32GB, סוללת 2300mAh ותמיכה בטעינה אלחוטית. מבחינת קישוריות נראה כי המכשיר יתמוך בתקשורת דור-רביעי בתקן LTE. עובי המכשיר צפוי להיות בעובי של 9.1 מ"מ ובמשקל של 139.5 גרם.

את אמיתות המידע שבחוברת נדע רק כאשר המכשיר ישוחרר ואם מדובר בזיוף מדובר בזיוף מושקע במיוחד, למרות זאת ב-Phone Arena מציינים כי קיים מידע סותר במפרט התקן הבלוטות', אם כי יכול להיות שהיא נובעת מהעובדה שמדובר בטיוטה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.