המלחמה בין יצרניות האנדרואיד השונות כנראה עושה את שלה: ענקית הטכנולוגיה מקוריאה מתכוונת להשיק בחודש מאי הקרוב את שעון ה-G Watch החכם מתוצרתה תחת תג המחיר של 199 אירו. בהזמנה ששלחה החברה לעיתונאים LG מתכננת לערוך אירוע ב-6 ערים שונות בעולם בו זמנית ב-27 למאי, אולם היא לא מסרה פרטים לגבי מה ייחשף והערכות הן כי נראה גם את השעון וגם את מכשיר ה-LG G3

השעון החכם
על פי הדיווחים שהתקבלו מסוכנות ידיעות צרפתית, השעון החכם יבוסס כפי הנראה על הפלטפורמה הלבישה מבית גוגל, ה-Android Wear עליה הכריזה החברה לפני כחודש, סמוך להכרזתו של שעון ה-Moto 360 המבוסס גם הוא על אותה פלטפורמה. זהו השעון הראשון שיבוסס על מערכת ההפעלה הלבישה של גוגל ונראה כי בחברת LG בהחלט מכוונים גבוה: בשלב הראשוני יושק השעון במדינות אירופה בלבד תחת תג המחיר של 199 אירו ליחידה, ולאחר מכן בארה"ב במחיר של 199 דולר ליחידה.

השעון החדש יהיה זהה כפי הנראה בצורתו החיצונית לשעון ה-Smartwatch החדש של חברת סוני אולם קיים ביניהם הבדל מהותי: גודלו של ה-G Watch יהיה 1.65 אינץ' וצפיפות פיקסלים של 280×280 לעומת 1.60 אינץ' של חברת סוני. בנוסף, השעון כפי הנראה יתופעל באמצעות פקודה קולית כך שהמשתמש יוכל לקבל מידע אודות שיחות שפספס והודעות מהרשתות החברתיות עליהן הוא מנוי בעזרת הפקודה הקולית: "O.K Google"

מפרטו של השעון טרם נחשף לפי שעה, אך הפרטים היחידים שידועים עד כה הם כי השעון יושק בצבעי שחור ושמפניה ויהיה עמיד כנגד מים ופגעי טבע קשים אחרים.

LG G3
השמועות על ה-G3 ברשת מעידות כי LG תצייד את המכשיר לראשונה במסך Quad HD ברזולוציה 2560 על 1440 פיקסלים ובגודל 5.5 אינץ’, 0.3 אינצ’ גדול מהדור הנוכחי. עוד נאמר כי הוא יכלול זיכרון עבודה (RAM) של 3GB, אחסון בנפח 32GB ובניגוד לדור הקודם גם אפשרות לחריץ הרחבה. בגבו מצלמה 13 מגה פיקסל ובקדמתו 2.1 מגה פיקסל ושבב Snapdragon 801 או 805.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.