חברת LG לא נחה, גם אחרי ההשקה המתוקשרת של ה-LG G2, אמש הודיעה בהולנד על הכרזת ה-LG Optimus L9 II, מכשיר ביניים חדש לסדרת ה-Optimus.

כשחברת LG הכריזה על ה-L9 הראשון, היא שילבה בין מחיר נמוך למפרט אמצע, ואילו בדגם החדש, היא מספקת עיצוב חדש ומפרט מעט יותר משודרג.

מסך המכשיר נשאר באותו הגודל של  4.7" True HD IPS ברזולוציה משודרגת של 1280×720, המעבד עדיין נשאר כפול ליבה 1.4GHz, ככל הנראה הוא יהיה מדגם Snapdragon 400, ואילו הסוללה חזקה יחסית של 2150mAh. עוד הוא יציע גם מצלמה 8 מגה פיקסל אחורית, זיכרון RAM של 1 ג'יגה בייט, אחסון פנימי 8 ג'יגה בייט וחיישן אינפרה-אדום (IR). הוא יגיע עם גרסת האנדרואיד 4.1.2 ג'לי בין (Jelly Bean) ומועד השקתו יהיה כפי הנראה באוקטובר אולם מחירו עדיין לא נחשף.

LG כזכור, ויתרה על מותג ה-Optimus למכשירי הדגל שלה והצהירה שתמשיך להשיק מכשירים עם מותג זה אך הם יהיו מכשירי שוק נמוך ושוק ביניים בלבד. ה-Optimus L9 II הוא הראשון בסדרה החדשה.

שתף:
-פרסומת-
 • גבי

  אני חייב לציין שה-Optimus L9 הראשון הוא מכשיר מצויין ברמת ביניים.יש לי את המכשיר ואני מאוד מרוצה מיחס המחיר-מפרט.כמובן שכל אחד ודרישותיו שלו. עכשיו שדרגו אותו לקצת יותר טוב.נקווה שישמרו על רמת מחיר ביניים…

 • משו

  משהו חייב לעשות לי סדר בשמות של הפלאפונים של LG..כל פלא נראה לי אותו דבר ואותו שם עם מספר/אות אחרת…:) מבולבל חחח

 • Mr google

  הוא ממש דומה ל Optimus G
  וגם דומה במפרט בקצת (אבל בסיסי)
  אבל ההבדל הוא שה Optimus L9 II מיועד לשוק הביניים ובמחיר זול .
  אבל בכל מקרה הוא מכשיר מצוין לשוק הביניים

 • אלירן

  עדיף את האופטימוס G

 • אנדרואיד 4.1.2? הם לא מתפתחים? מה הקטע בלהוציא פלאפון חדש עם מערכת הפעלה לא מעודכנת? טימטום..

  • Mr google

   זה בשביל להוזיל את המחיר של המכשיר ,
   אם זה יהיה אנדרואיד 4.2.2 המכשיר יהיה יקר יותר ,
   זה לא טימטום זאת דרך שיווק חכמה שלא כולם אוהבים אותה
   אבל בסוף יש יתרון במחיר .

   • NO.1

    ממש לא…עלויות רישיון ל4.1 ול4.2 ועלויות תכנות צריכות להיות כמעט וזהות…לפי דעתי החומרה פשוט לא הצליחה להריץ את המערכת (הכבדהה אש) ואת הממשק ביחד בצורה ראויה מספיק בשביל מוצר (יחסית פרימיום) מוגמר. ברצינות המערכת הזאת זללנית בטירוף- כל תוכנה שאתה מריץ עליה משתמשת בזכרון מקסימלי של ~170MB מתוך הRAM. זה עצום זה כמעט כמו תוכנה נורמאלית בווינדוס

   • דן

    אנדרויד מערכת חינמית, הם לא חייבים לשים את הממשק שלהם.
    חוץ מזה זה רק התאמה לטלפון זה רק להתאים את החלקים ולהעיף כמה גימיקים.