הורדת מחירי הטלפונים ממשיכה לאורך כל הגזרה. LG ישראל, יחד עם היבואנית הרשמית רונלייט, הצטרפו גם הן לרשימת החברות שמקצצות במחירים של המכשירים לאור החלטת שר האוצר משה כחלון על רפורמת המס. בראש המכשירים המוזלים עומד מכשיר הדגל החדש של החברה G6, שהושק ממש לאחרונה ואנחנו כבר הספקנו לסקור אותו, שמחירו ירד מ-3,499 שקל לפני ביטול מס הרכישה בשיעור 15% ל-2,799 שקל לאחריו. במונחים פשוטים מדובר בהנחה ייפה מאוד של קצת יותר מ-20%, יותר אפילו מגובה המס עצמו.

אבל לא מדובר רק במכשיר הדגל של החברה. ההוזלה תקפה גם לשאר המכשירים של LG שכבר הושקו ואשר כבר נמכרים בחנויות. כך, לדוגמה, קוצץ מחירו של V20 מ-2,999 ל-2,399 שקל, שיעור הוזלה דומה לזה של ה-G6. המחיר המומלץ לצרכן של מכשיר הדגל הקודם של החברה, G5, הורד מ-2,549 שקל ל-1,999 שקל שזה כ-22% הנחה, כמו ההנחה עליה החליטה החברה גם עבור הדגם G5se שיימכר ב-1,799 שקל במקום 2,299 שקל לפני הרפורמה.

"לראשונה מחירי מכשירי דגל מובילים יורדים אל מתחת לקו 3,000 שקל דבר אשר מנגיש אותם לקהלים נוספים רבים. אנו צופים כי עם הורדת המחיר והצעת הערך לקוחות רבים יעדיפו לרכוש את מכשיר הדגל ה-G6", אמר זיו קוריצקי, סמנכ"ל השיווק של LG.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • Moriya Neeman

  לא יודעת מה קרה אצל אנשים אחרים אבל אני יודעת ש- LG היא חברה מעווווולה !!!
  היה לי את ה- G2 יותר מ4 שנים ולא היתה לי תקלה אחת חוץ משבירת מסך וקבלתי שירות מעולה באיזור המרכז … ועכשיו יש לי את ה-G5 כבר חצי שנה והוא בובה של פלאפון .. הכי מרוצה בעולם!

 • Reuven Orgad

  שי אתה מדבר שטויות.
  לאשתי יש LG-G4 כבר 3 שנים.
  נכון לאחר שנתיים היתה בעיה שלbootloop,אשר טופלה ע"י רונלייט מיידית.
  טכנאי הגיע לביתנו תוך 24 שעות החליף את לוח האם ומאז הסמארטפון עובד מעולה.

  • Shay Cattan

   סבבה ואתה יודע מה אפל בניגוד אליה עושה? מחליפה לך טלפון לאחד חדש מהאריזה. כאחד שעבד בחברה דומה לLG אני יכול להגיד לך- LG לא שמה לך לוח אם חדש אלא משופץ- אחד שגם כן סבל מאותה תקלה, תיקנו את הלוח ומשתמשים בו כחלק חילוף. אני מכיר לקוח אחד שפעם שלישית החליפו לו את הלוח אם של המכשיר. אז יכול להיות שפעם אחת חווית שירות טוב, אבל רוב הפעמים השירות שלהם מזוויע!!! היום השירות שלהם נמצא בבני ברק במקום בלי חנייה אלא רק בתשלום, אתה מגיע לשם ויש לך תור כמו בדואר!!

 • Shay Cattan

  אל.ג'י זו חברת פח עם תודעת שירות סינית חובבנית. השירות של היבואן הרשמי "רונלייט" גם כן מחפיר- ברגע שתהיה לכם תקלה, יטיחו בכם את האשמה שאתם גרמתם לנזק הזה, הם ישלחו את הטלפון שלכם לתיקון במעבדה שנמצאת בשוהם ואין בה קבלת קהל, תיקון שיקח משהו כמו שבוע והם גם לא יטרחו לתת לכם טלפון חלופי. בנוסף, בLG G4 הייתה בעיית ריסטרטים בלופים, תקלה חומרתית, שLG ידעה עליה ולמרות זאת היא המשיכה למכור את המכשיר הזה. מכשירים שעברה תקופת האחריות שלהם- חוייבו בגין התקלה הזו. אז זו LG. אם עדיין בא לכם להכניס את הראש הבריא שלכם למיטה של החולה של החברה הזאת- בהצלחה.