היום בבוקר שלחה LG הזמנות למסיבת העיתונאים שתערוך החברה במסגרת תערוכת MWC 2017. בהזמנה היא אף הדגישה כי היא תציג באירוע את LG G6. מסיבת העיתונאים וזה יקרה ביום ראשון, 26 בפברואר בשעה 13:00 שעון ישראל.

בהזמנה מוצג מסך הבית של ממשק המערכת ומעליו הכיתוב Big Screen ולצידו שרטוט של יד אוחזת במכשיר. כך החברה רומזת על השוליים הדקיקים של LG G6, מה שתואם לשמועות האחרונות בנושא. מלבד זאת, ניתן להבחין בפינות העגולות בקצוות הממשק, וגם זה זהה לתמונות שהודלפו השבוע.

סקירה: LG G6 – מסך רחב זה העידן החדש

לפי הדיווחים האחרונים, G6 אמור להגיע עם מסך בגודל 5.7 אינץ' ורזולוציה של 1440×2880 פיקסלים, בצפיפות של 564 פיקסלים לכל אינץ'. מדובר ברזולוציה גבוהה יותר מה-1440×2560 פיקסלים שמציעה רמת ה-QHD שמותאם ליחס היבט של 16:9, כי אחד הדגשים של החברה הוא שהיא תציע מסך ביחס היבט של 18:9. המערכת על שבב היא Snapdragon 821 עם מעבד מרובע ליבות ומאיץ גרפי Adreno 530. במכשיר לא יישאר זכר ליכולות המודולריות של הדגם הקודם.

אנחנו ב-TGspot נדווח ישירות מהאירוע של LG וכל המתרחש במסגרת תערוכת MWC 2017.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.