היצרנית הדרום קוריאנית הקפידה להדגיש את העובדה כי היא נשארה נאמנה לאפשרות החלפת הסוללה לצד הרחבה בכרטיס זיכרון בדגמי G3 ו-G4, אולם נראה כי הדבר הולך להשתנות: דיווח חדש על הדור הבא שלה, ה-G5 טוען כי החברה מתכננת לעבור עיצוב מתכתי במקום השימוש פלסטיק שהיה עד כה במכשירי הדגל מתוצרתה.

לפי הדיווחים, LG G5 שאמור לראות אור כבר בתערוכת MWC 2016 יכלול, מלבד העיצוב המתכתי, גם זוג מצלמות אחוריות , אך בניגוד ל-HTC שעשתה מהלך דומה בעבר, המצלמות ב-G5 ימוקמו זו לצד זו כאשר האחת בעלת חיישן של 16 מגה פיקסל והשנייה 8 מגה פיקסל, ולצידם כפתור הבית המשולב עם חיישן טביעות אצבע.

עוד נאמר בדיווח כי ה-G5 ירוץ על השבב Snapdragon 820 יחד עם 3 ג’יגה-בייט זיכרון עבודה (RAM) ואילו המסך יגדל ל-5.6 אינץ’ ללא שינוי ברזולוציה, כלומר Quad HD וכן הוא יכלול חריץ להרחבה microSD. השאלה הגדולה היא האם LG תסיר את הגישה לסוללה בשל המעבר לגוף מתכתי ולכך אין עדיין תשובה.

יש לציין כי אמנם ל-LG יש כבר מכשיר מתכתי אותו הציגה ממש לאחרונה, אולם לא מדובר במכשיר המיועד להיות מכשיר הדגל שלה אלא יותר מתחרה בשוק הביניים לסדרת ה-Galaxy A של סמסונג.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • ‫ברק יעקובי‬‎

  המכשירים של LG לא מספיק טובים, לא אמינים ולא מהירים עם מלא בעיות ולאגים. עדיף מכשירים סינים מהחברות המובילות. לדעתי.

 • Camilla/קמילה

  טיפה מאוכזבת, אני מקווה שלפחות את סדרת Vxx הם ישאירו כמו ה V10 עם סוללה נשלפת.

 • נתנאל

  איזה יופי, אין יותר סוללה נשלפת חברים 😀😀😀

 • גיא קרויטורו

  אם כבר משנים את המסך עדיף להם להקטין אותו שיהיה קטן יותר מסדרת הv וגם לשים 4gb ראם במקום 3gb

  • Samsung Galaxy Note 4

   הם כנראה רוצים שסדרת ה-V תהיה חזקה יותר.