מה עוד אפשר לחדש בעולם הסלולר, שואלים את עצמם מדי שנה קברניטי יצרניות הטלפונים הגדולות בעולם, וכנראה גם הקטנות, ונראה שתמיד יש להם תשובות. לעיתים הן טובות, לעיתים טובות פחות. אבל נדמה שהשנה יותר מהצורך בחידוש, מהנדסי LG נדרשו לגלות אומץ רב כשישבו מעל שולחן השרטוטים של מכשיר הדגל הנוכחי שלהם ה-LG G5.

הרבה זמן לא פגשנו, אם בכלל, בטלפון שחלקו התחתון נשלף החוצה יחד עם סוללה פריקה שבמקומה ניתן לשלב מודולים אחרים, כשכל אחד מציע ייחודיות משלו. כמו כן, היינו צריכים לרענן את הזיכרון מתי לאחרונה ראינו מכשיר הכולל זוג מצלמות אחוריות, כשאחת מהן רחבת זווית.

אבל יותר מכך, שאלנו את עצמנו עד כמה אותם מודולים באמת שימושיים, וזה מעבר לשאלות הרגילות שאנחנו שואלים בכל מכשיר חדש, ומיוחד כשמדובר במכשיר דגל שמחליף אחר: כיצד מתפקד המכשיר עם שיפורי התוכנה והחומרה שלו? איך זה לצלם בו תמונות, בעיקר שיש מצלמה רחבת זווית? בקיצור, לקחנו את ה-G5 של LG לביקורת, וזה מה שחשבנו עליו.

עוד בנושא: יש לכם LG G5? הטיפים והטריקים שאתם חייבים להכיר

מה בערכה

נכון להיום נמכר ה-LG G5 עם ערכת בונוס כזו או אחרת. מה בדיוק יש בערכה? תלוי ממי קונים את המכשיר ומתי, שכן היבואנית הרשמית והמשווקים השונים מעניקים מתנות מגוונות לרוכשים הראשונים.

בקופסת המכשיר, שאגב גם היא מעוצבת כמעין מודול שנשלף מגוף המכשיר, ניתן מיד לראות את ה-LG G5. תחת ספרות מקצועית רבה ניתן למצוא גם אוזניות איכותיות, סיכה לפתיחת מגירת כרטיסי הסים וה-microSD וגם את המטען המהיר. עוד מצאנו כבל שמצידו האחד USB מהדור הישן והמוכר, ובקצהו השני USB Type-C שמתחבר ליציאה בחלקו התחתון של המכשיר. היתרון בכך הוא הטעינה והעברת הנתונים המהירה, כמו גם החיבור שאינו תלוי בכיווניות. עם זאת, כנראה שנצטרך להגיד שלום לכל כבלי ה-microUSB שצברנו. הם לא יתאימו לשימוש עם ה-LG G5.

לערכה מצורפת סוללה נוספת, והיא מגיעה יחד עם מטען שולחני שהוא מעין מארז קטן לתוכו מכניסים את הסוללה. המטען השולחני הזה משמש גם כסוללה ניידת במקרה הצורך: פשוט מחברים את כבל הטעינה שמסופק עם המכשיר, קצהו האחד מתחבר למטען השולחני והשני לשקע הטעינה של המכשיר, וזה מתחיל להיטען.

אנחנו קיבלנו לסקירה גם את מודול המצלמה – Cam Plus, מודול שאמור לספק חוויית צילום טובה יותר וכולל גם סוללה נוספת. על השימוש בו נרחיב בהמשך.

LG G5 Battery

תרכובת מתכתית מיוחדת

למרות שכבר התרשמנו מהמכשיר לראשונה בכנס הסלולר העולמי שבברצלונה, הפעם שמנו לב יותר שמדובר במכשיר קל משקל, 159 גרם, שמאוד נוח לאחיזה. נוחות זו נובעת גם מהקימורים הקיימים בצידי המכשיר בחלק האחורי של המכשיר. מקדימה מעוקל החלק העליון של המכשיר, דבר שגם מוסיף לנוחות השיחה – בעת שמקרבים אותו לאוזן – וגם מוסיף לייחודיות המראה שלו.

מסרטון שעלה ברשת לאחרונה, כמו גם מתחושת האחיזה במכשיר, אפשר להבין כי מארז האלומיניום שממנו עשוי המכשיר מצופה בחומר כלשהו. לדברי LG, זוהי תרכובת מתכתית מיוחדת מאלומיניום המכונה LM201. הציפוי, אשר מיוצר מחלקיקי מתכת זעירים עם צבע כדי לספק גימור חלק ועמיד, "יכול לגרום לחשוב בטעות כי מדובר בציפוי פלסטיק כאשר מנסים לגרד אותו בחוזקה", טוענת החברה.

מי הזיז את כפתורי עוצמת הקול שלי?

כיצד מפעילים את המכשיר? LG הרגילה את המשתמשים בשנים האחרונות שהצדדים במכשירים שלה נקיים מכפתורים ולכן ניתן היה לצפות שגם ב-G5 היא תמשיך בשיטה הזו – כלומר, שימוש במערך כפתורים אחורי שכולל כפתור מרכזי וכפתורי שליטה בעוצמת הקול מעליו ומתחתיו. אז הכפתור הראשי שם, והוא זכה לעיצוב מעודן ואף שולב יחד עם קורא טביעות אצבע, אך כפתורי עוצמת הקול הוזזו לדופן השמאלית של המכשיר, וזה דורש התרגלות קלה ממי שהשתמש בעבר ב-G3/4, אם כי עד מהרה זה התגלה כיתרון משמעותי מכיוון שכך ניתן לשנות את עוצמת הקול מבלי להרים את ה-LG G5 מהשולחן. עוד בגב המכשיר: מבזק דו-גווני, חיישן NFC וזוג מצלמות. מדוע זוג מצלמות? עוד נגיע לזה. מבטיחים.

בחלק העליון של המכשיר נמצא שקע אוזניות סטנדרטי בגודל 3.5 מ"מ וחיישן IR, שיחד עם אפליקציה בשם QuickRemote, הופך את המכשיר לשלט רחוק חכם ורב תכליתי. מבנה החלק התחתון תלוי במודול שאותו מרכיבים. בזה שמגיע עם המכשיר מוצאים את שקע הטעינה – כאמור מסוג USB Type-C – ורמקול שבהחלט מפיק צלילים בעוצמה משביעת רצון. עם זאת, פחות אהבנו את מיקומו, שכן אם צופים במסך לרוחב לא קיימת תחושה של צליל סטריאופוני, וחבל.

כשהפעלנו את המכשיר אהבנו את איכות התצוגה: מדובר בתצוגת LCD IPS, בגודל 5.3 אינץ' ויחס מסך לגוף של כ-70%. המסך מציג 16 מיליון צבעים ברזולוציית QHD, או 1440×2560 פיקסלים, ובצפיפות של 554ppi. בהירות המסך משביעת רצון, גם תחת אור שמש ישיר.

LG G5 Front

כל האפליקציות במסכי הבית

LG G5 מצוייד בתכונת Always-On שמציגה בכל עת את השעה, את התאריך ואת ההתראות האחרונות שהיו מופיעות בשורת ההתראות לו היינו מעירים את המכשיר. המטרה העיקרית היא לחסוך בחיי סוללה ולהימנע מלהעיר את המכשיר בכל פעם שרוצים לדעת מה השעה. כמו כן, ניתן לקבוע גם מה יוצג במסך Always-On ואפשר להגדיר במקום השעה 'חתימה' שהיא בעצם כיתוב טקסט חופשי בגופן לבחירה.

LG שיפרה בנוסף את ממשק המשתמש שלה. עכשיו מדובר ב-Optimus UX 5.0 ובהחלט מדובר בממשק שמגיב היטב ובמהירות. מלבד העיצוב המודרני ומתיחת הפנים שנערכה לכמה מהווידג'טים והתפריטים, הסירה LG, כמו אחרות לפניה, את 'מגירת האפליקציות' ועכשיו אלה מפוזרות במסכי הבית השונים. מי שרגיל לממשקים הקודמים של החברה בוודאי ירגיש בהבדל, ונראה שלא כל הלקוחות מרוצים מהשינוי.

LG האזינה לתלונות המשתמשים והפיצה בזריזות עדכון דרך אפליקציית SmartWorld המותקנת במכשיר. לאחר עדכון האפליקציה ניתן יהיה להתקין את מגירת האפליקציות שוב באמצעות הורדת התוסף LG Home & app drawer שמחזיר את הממשק למצב הדומה לזה שהיה בגרסת Optimus UX 4.0. אנחנו ניסינו ושמחנו לראות שוב את מגירת האפליקציות על מסך הבית.

עוד בחרה החברה לקדם את עולם המציאות המדומה בו לוקחים חלק גם שניים מה-'חברים': מצלמת ה-360 ומשקפי ה-VR של החברה. לכן LG שחררה לאחרונה תמונות 360 המותאמות למסך הבית. כל תזוזה של המכשיר תחשוף חלק אחר מאותו רקע וניתן להוריד רקעים מאפליקציית SmartWorld שבמכשיר, או לצלם תמונה כזאת לבד ולהגדיר אותה כרקע למסך הבית.

LG G5 Camera

זוג מצלמות מאחור

ומצילומי 360 נחזור לצילומים רגילים. טוב, לא בדיוק. כאמור, LG לא הסתפקה במצלמה אחת ובחרה לשים 2 מצלמות בגב המכשיר. האחת ראשית ואיכותית, ברזולוציית 16 מגה פיקסל ומציגה מפתח צמצם של f/1.8. האחרת, אמנם בעלת רזולוציה של 8 מגה פיקסל ומפתח צמצם של f/2.4, אך מסוגלת לצלם בזווית צילום רחבה (135 מעלות) ולכלול יותר מצולמים או נופים בתמונה. למצלמות האחוריות מייצב תמונה אופטי ופוקוס לייזר אוטומטי. אל 2 המצלמות מצטרפת מצלמת הסלפי: 8 מגה פיקסלים ומפתח צמצם של f/2.0.

ממשק הצילום מגיע בשלוש תצורות: פשוט, בסיסי וידני. הצלמים המקצועיים ימצאו עניין בממשק הידני בו ניתן להתערב במדדי הצילום השונים. כמו כן, ניתן לצלם במצב 'תמונה מוקפצת' המשלבת את זוג העדשות או מצב Multi-View המשלב את שלושתן. יש מצב ייעודי ליצירת סרטונים קצרצרים, מצב הפנורמה הוותיק וגם הילוך איטי או Time Lapse.

התמונות חדות גם בצילומי נוף וגם בצילומי תקריב, כאשר ברוב המקרים יודע המכשיר לבצע את המיקוד אוטומטית בזכות מנגנון מיקוד הלייזר. הצבעים עשירים וחיים וצילומי הלילה יצאו איכותיים יחסית, זאת גם בזכות מנגנון ה-HDR. עם זאת, פחות התרשמנו מהאיכות של התמונות שצלומו בעדשה הרחבה, כשזו, כאמור מתאימה בעיקר לצילומי נוף או לצילומי קבוצות אנשים גדולות.

חומרה וביצועים

אין ספק שקשה להרגיש שהמכשיר מועמס במקרה של LG G5, גם במשחקי תלת מימד, כמו גם בעת שימוש באפליקציות רבות במקביל, וזה קורה בזכות השימוש בערכת השבבים Snapdragon 820 של קוואלקום (Qualcomm) כאשר זו מכילה ארבעה ליבות, זוג ליבות Kryo במהירות שעון של 2.15 ג'יגה-הרץ וזוג Kryo במהירות 1.6 ג'יגה-הרץ. עוד מציע המכשיר זיכרון עבודה של 4 ג'יגה-בייט, מה שמשותף למרבית מכשירי הדגל שהושקו לאחרונה.

במבחן AnTuTu קיבל המכשיר שבדקנו 113,855 נקודות, במקום הרביעי במדד המכשירים שנבדקו באפליקציית ההשוואה המפורסמת. אפליקציית Epic Citadel מדדה תצוגה של 59 פריימים לשנייה בממוצע.

שלא תיגמר לעולם

LG מנסה כבר כמה דורות לבדל עצמה ממכשירי הדגל של המתחרות, ובעוד שהמגמה של רובן לעבור לסוללות מובנות, מתעקשת החברה לשמור על סוללה פריקה.

הפעם עשתה זאת LG עם פירוק חלקו התחתון של המכשיר, כשאל זה מחוברת בצורה מכנית סוללת 2,800 מילי-אמפר/שעה. בעת שליפת החלק התחתון, נשלפת יחד איתו גם הסוללה וניתן להפריד ביניהם באמצעות משיכתם זו מזה בחוזקה. נציין שהפעולה הזו הפחידה גם את המנוסים שביננו, שכן פיני החיבור הללו יכולים להישבר. בכל מקרה, מומלץ להיעזר בשרטוטים שבהוראות ההפעלה. כאמור, LG מאפשרת לטעון סוללה רזרבית ולהחליף בין הסוללות כשאחת תיגמר. אך אנו לא בטוחים שנעשה זאת בכל מקום או בכל סיטואציה. עדיין מדובר בפעולה מכנית שדורשת מעט ריכוז ועדינות.

מבחני השימושיות שלנו מצאו שמי שמשתמש במכשיר קצת מעל הממוצע יצליח לשרוד מהבוקר ועד הלילה מבלי להחליף סוללה, כששימוש כזה כלל ניווט של כשעה וחצי באפליקציית Waze, שימוש בווטסאפ, הרבה ביקורים בפייסבוק (Facebook), צילומי סטילס פה ושם (עם מבזק) ושעתיים של מוזיקה. משתמשים חסכנים יותר, המשתמשים קצת מתחת לממוצע, יצליחו אפילו לשרוד קצת יותר מ-24 שעות. במבחן PCMark שרדה אצלנו הסוללה 7 שעות ו-48 דקות.

וידאו: ביקורת LG G5

טלפון בהרכבה אישית

החברה השיקה עם המכשיר שני מודולים שניתן להרכיב לו וכך לשפר את הפונקציונאליות שלו: מודול המצלמה, CAM Plus, משמש כהתקן שמאפשר אחיזה נוחה יותר של המכשיר בעת צילום. הוא כולל כפתור צילום, כשחצי לחיצה מבצעת מיקוד, כפתור לכידת וידאו, גלגלת לביצוע זום וגם כפתור להפעלה מהירה של המצלמה כשהמסך ישן. הוא כולל סוללה פנימית המוסיפה עוד 1,200 מילי-אמפר/שעה ל-2,800 שכבר מגיעים עם הסוללה הראשית של המכשיר – ובסך הכל 4,000 מילי-אמפר/שעה עם מודול הסוללה.

מבחינתנו התגלה החבר המסוים הזה כאביזר שבהחלט משדרג את נוחות הצילום, אך הופך את המכשיר למסורבל וכבד. לא נוח היה להחזיק את המכשיר בכיס, שכן חלקו הפך לעבה מדי. כך גם היה קשה להשתמש בו כשהיה מונח על השולחן והרגשנו שהיינו חייבים להחזיק בו ביד בכל עת שרצינו להשתמש בו כשהמודול היה מחובר.

בנוסף הציגה LG את ה-Hi-Fi Plus, מודול נוסף שפותח בשיתוף B&O ומשפר פלאים את איכות הקול. נדגיש כי לא מדובר ברמקול, אלא יחידה המתחברת במקום החלק התחתון הנשלף. לאחר חיבור אותה יחידה אפשר לחבר אליה אוזניות ולהאזין לסאונד משופר.

lg g5 accessories

סיכום

השחקניות הגדולות בשוק הסלולר לא מוותרות לעצמן באף שנה ושוברות את הראש כיצד לחדש. נראה ש-LG עשתה זאת השנה בצורה הרחבה ביותר. הן החומרה, העיצוב, ממשק המשתמש ובעיקר ה-'חברים' גרמו לחובבי הטכנולוגיה להסתקרן מאוד בנוגע ל-LG G5.

האם החידושים יאומצו על ידי המשתמשים. עד כמה יהיו המודולים הנשלפים שימושיים? מה תהיה העמידות המכנית של הסוללה לאחר חיבורים וניתוקים חוזרים ונשנים? והאם באמת נחוצה לנו מצלמה בעלת זווית צילום רחבה? קשה לנו לענות על השאלות הללו ונצטרך להמתין ולראות כיצד המשתמשים מאמצים את החידושים. LG הודיעה כי גם תתמוך ותאפשר למפתחי צד שלישי ליצור 'חברים' נוספים למכשיר – דבר שבהחלט יהפוך אותו למעניין יותר בעתיד. אנחנו נמשיך ונעקוב.

שתף:

LG G5

ה-LG G5 הוא המכשיר המתכתי הראשון מבין מכשירי הדגל של היצרנית הקוריאנית. הוא מצויד במסך 5.3 אינץ' ברזולוציית Quad HD, מצלמה כפולה בגבו, שבב Snapdragon 820 עם 4 גיגה-בייט RAM, אחסון פנימי של 32 גיגה-בייט, אפשרות להרחבה והוספת אביזרים וגם החלפת הסוללה שבהספק 2,800mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.
 • אלעד

  למה הם חיברו את המצלמות זה ניראה מפחיד

 • Benco

  נתנאל, אז עושה רושם שגלקסי עדיף כמעט בכל תחום. תודה על הפירוט והעזרה 🙂

  • ✡ Netanel ✡

   בכיף 👍

 • Matanh Haz

  מכשיר מכוער וגימיקי

 • בנכו

  אני די בדילמה פה, אנא נסו לעזור. רכשתי את הגלקסי S7 כשיצא וקיבלתי לפני שבוע וחצי את ה- LG G5 להתנסות ואז כמתנה. עם כל אחד מהמכשירים יצא שהייתי כשבועיים ויש לי ממש דילמה לגבי איזה מכשיר להשאיר אצלי ועל איזה לוותר. לכל אחד יש דברים שאהבתי ואני חלוק. תנו את דעתכם.

  • RuR

   אני חושב שעדיף לך להשאר עם ה-S7. ה-G5 הוא מכשיר שמבוסס ברובו על גימיקים ולכן אתה תפסיק להתלהב ממנו עם הזמן.

   • Benco

    מה אתה חושב לגבי מצלמה, חיי סוללה וממשק? הגלקסי עדיף בכולם?

    • RuR

     יש לך אפשרות להשוות בעצמך, למה אתה שואל אותי? אחד שיש לו את 2 המכשירים בטוח יודע יותר טוב ממני.

    • ✡ Netanel ✡

     המצלמות די דומות באיכותן, אפשר להגיד שהמצלמה של הS7 איכותית יותר, במיוחד בתנאי תאורה נמוכים.
     זאת בנוסף לכך שהמצלמה של הS7 מהירה יותר בכל אספקט (פוקוס מהיר כמהירות מצמוץ, OIS ייציב יותר, פתיחת מצלמה מהירה יותר…)…
     חיי הסוללה של הG5 בינוניים+ לעומת הסוללה המצויינת של הS7.
     http://www.androidauthority.com/galaxy-s7-s7-edge-battery-life-review-689224/
     לטעמי הממשק של הS7 יותר יפה והוא יותר פונקציונלי עם יותר התאמות אישיות, הממשק של הG5 אולי טיפה יותר מהיר, אבל של הS7 מהיר לא פחות…
     מה גם שהאמולד יותר איכותי מהLCD של הG5, על אף שהבהירות של הG5 יותר גבוהה, אבל לשניהם יש את יכולת הנראות בשמש.

    • IDANOR38

     עדיף לך להישאר עם הS7,המצלמה שלו טובה יותר מהG5…. לגבי הממשק,הייתי מעדיף את סמסונג. לגבי סוללה,אם לא אכפת לך לוותר על סוללה נשלפת,תישאר עם הסמסונג (מה גם שיכול להיות,שהחיבור איפה ששולפים את הסוללה בG5 ,ישאר רופף,וזה לא נעים…)…

     • Benco

      תודה על העזרה

  • Camilla/קמילה

   תשאיר את הG5 המכשיר הטוב מבין השניים.

 • Camilla/קמילה

  מכשיר מדהים, אני ממש מרוצה מהרכישה ואני חושבת שזה טלפון האנדרואיד הכי טוב שהתנסיתי בו עד היום.

  • eracer2010

   תתחדשי, אבל שתהיי לי בריאה, את מחליפה יותר סמרטפונים מגרביים 🙂

   • Camilla/קמילה

    חח תודה וובכן קשה לרצות אותי אבל לראשונה מזה זמן רב אני באמת שמרוצה מהמכשיר שלי, סוללה נשלפת כרטיס הרחבה ומכשיר ורוד איך אפשר לא להיות? 🙂 ואני לרוב מוכרת את הישן לפני שאני קונה את החדש ככה שבפועל אני בקושי ומוסיפה על החדש משהו.

    • Arik Shainer

     איבדתי אותך לרגע: היית עם אייפון, ומכרת אותו לטובת הנוט 5 (תקני אותי אם אני טועה) כשגם אותו מכרת לטובת G5. פספסתי משהו? 🙂

     • Camilla/קמילה

      אתה בהחלט טועה אני עדיין עם אייפון מעולם לא מכרתי אותו ,יש לי גם אייפון וגם טלפון אנדרואיד ה G5 כרגע, אני לא חושבת שאני צריכה להתפשר אני אוהבת את שתי המערכות הפעלה ואני יכולה להרשות לעצמי אז למה לא?

      • Arik Shainer

       לבריאות שיהיה לך. שתמיד תוכלי להרשות לעצמך.

       • Camilla/קמילה

        תודה לך, אני מקווה גם.

      • Ghost Rider

       למה צריך שתי טלפונים או שאחד לעבודה?

     • Camilla/קמילה
    • ✡ Netanel ✡

     מעניין אותי איך בסופו של דבר יוצא שאת מוסיפה עוד ממש קצת על מכשיר חדש, הרי המחיר של מכשיר דגל יורד במהלך השנה ומשמעותית תוך שנה (ואת מחליפה טלפון כל שנה בערך…) וברור שתתמחרי את המכשיר ב300-400 שח פחות-לפחות מהמחיר הנוכחי שלו, כי אחרת כבר ייקנו טלפון חדש מהחנות.
     את האמת שגם אני רוצה להחליף מכשיר כל שנה אבל אני לא יודע איך לעשות את זה בצורה חסכונית אז זה לא מתאפשר לי.

     • Camilla/קמילה

      יש לי ידיד שמוכר לי אותו במחיר סביר יחסית, יש לו חנות פרטית של סלולרים ואני עוזרת לחברה שלו כל הזמן עם כמה דברים שאני יוצרת בתמורה, והמכשירים האחרונים שרכשתי דווקא מכרתי אותם סמוך מאוד לקנייה עקב חוסר שביעות רצון מהם כך שלא איבדתי רבות עליהם.

      • ✡ Netanel ✡

       יוצרת? במה את עוסקת אם אפשר לשאול?
       את יכולה להגיד לי מה שם החברה שלו ואיפה היא נמצאת? העיקר שהמכשירים שהוא מוכר לא מזוייפים?

       • Camilla/קמילה

        אני יוצרת תכשיטים מחרוזים ואבני חן, לא כמקצוע אלא יותר כתחביב, והמכשירים 100% מקוריים אני יודעת להבדיל בין זיוף למקורי אני לא טיפשה, ותפנה אליי בפרטי אתן לך את הפרטים.

        • ✡ Netanel ✡

         אה נחמד…
         איך אוכל לפנות אלייך בפרטי אין אפשרות לצאט לא?

        • ✡ Netanel ✡

         אה נחמד…
         איך אוכל לפנות אלייך בפרטי אין פה אפשרות לצאט לא?
         תוכלי לכתוב לי את האימייל שלך או שיש לך דרך אחרת שאוכל לפנות אלייך?

    • RuR

     תקני אותי אם אני טועה, גם על הנוט 4 אמרת שזאת הפעם הראשונה שאת מרוצה באמת, וגם אמרת על ה-G4…

 • RuR

  מכשיר מצויין, למרות שלדעתי הוא נופל בהרבה מהמתחרים. הוא יכול להתחרות בכבוד במכשירי דגל של שנה שעברה…
  חבל ש-LG יצרו טלפון שמבוסס על גימיקים (בלי הגימיקים אף אחד לא היה קונה אותו) במקום ליצור מכשיר שעושה את העבודה בצורה הטובה ביותר.

  • pizzaboy

   הוא גם מכוער … לדעתי

   • RuR

    אני מסכים. למרות שטיפה התרגלתי לעיצוב המוזר שלו ואני כבר לא חושב שהוא הכי מגעיל בעולם, כמו שחשבתי בהתחלה.

 • מחכה ששיומי מי5 פרו יגיע לארץ אחרת כנראה אזמין מחול.
  יש לי בעיה עם זה שהלוגו לוקח חלק נרחב מהמסך אבל זה כבר שיקול דעת אישי.

  לפי מה ששמעתי אנשים מאוד מרוצים מLG אז כנראה שיש סיבה

 • גיא קרויטורו

  ב snapdragon 820 יש 4 ליבות ולא 8

 • pizzaboy

  אני לא רואה סיבה למה לקנות את הlg g5 ולא את הs7 של סמסונג.

  • בורה אברמוב

   שניהם טובים

   • RuR

    אבל ה-G5 יותר.

  • ✡ Netanel ✡

   בדיוק הסיבה שבגללה אני מחכה לשנה הבאה.

   • pizzaboy

    מעניין אותי לדעת, איך טלפון ברשותך?

    • ✡ Netanel ✡

     איזה? גלקסי 5…
     אחכה עוד שנה ואם אני אעמוד בזה אז אולי גם שנתיים, אני רוצה טלפון עם תמורה ממש שווה ושלא אתבאס ממש אחרי שנה או 3 שנים ואומר למה לא חיכיתי עוד שנה בשביל טלפון עם תמורה הרבה יותר שווה משמעותית.

     • pizzaboy

      צודק, אגב גלקסי 5 … הוא טלפון ממש טוב 🙂
      אתה לא סובל איתו … אני גם לא הייתי מחליף אותו במקומך נכון לעכשיו. פשוט חברות הטכנולוגיה לא ממש מחדשות יותר מידי 🙁

     • צודק, גם אני עם גלקסי s5 ולא מוצא שום סיבה לשדרג לs7 או לG5 בs7 הדבר שהכי חידשו היה המצלמה, הG5 המודולים יעלו לי הרבה… וגם זה ימאס בסופו של דבר

     • Yossi Cohen

      נקסוס…
      once you go nexus you don't go back…