ביחד עם השמועות על מכשירי הדגל הבאים משתי החברות המתחרות – סמסונג (Samsung) ו-HTC – גם השמועות לגבי מכשירי הדגל הבא של LG מתחילות לחמם מנועים לקראת ההכרזה שצפויה להיערך בחודשים הקרובים.

על פי המקורות, LG צפוייה לצייד את ה-G4 בשיא הטכנולוגיה הקיימת לתקופה הזו של השנה, כשהצעד הראשון מדבר על כך שהמערכת-על-שבב תהיה ה-Snapdragon 810, כשזהו שבב ה-64 ביט המשמעותי הראשון מבית Qualcomm וכן הוא יכלול 3 ג'יגה בייט של זכרון עבודה (RAM).

עדות שדלפה לרשת הביאה הוכחה לכך שה-G4 יצלם תמונות סטילס ברזולוציה של 5312X2988 פיקסלים, שבשפת המגה-פיקסל, מדובר במצלמת 16 מגה-פיקסלים בעלת שדה צילום רחב. מדובר בשדרוג של 3 מגה-פיקסלים יותר ממצלמת ה-13 מגה פיקסל של ה-LG G3.

בינתיים דיווחים שונים אומרים כי ל-Qualcomm ישנן בעיות בשבב ה-810 בשל התחממות מעל המצופה, דבר המעקב את תהליך יצורו הרחב וגורמת לא מעט בעיות ליצרניות שמעוניינות להשתמש בו: על פי הדיווח, סמסונג תצייד את רוב ממכשירי ה-Galaxy S6 בגרסה האחרונה של מעבד ה-Exynos בעקבות תקלה זו. למרות הבעיה זו, הדיווחים בכל זאת טוענים ש-LG תשתמש בשבב החדש של יצרנית השבבים בכל זאת.

פרטים נוספים אודות ה-G4 אנחנו צפויים לקבל בחודש מארס במסיבת העיתונאים של LG ב-MWC 2015 שתיערך בברצלונה.