החברה הודיעה כי בעליו של מכשיר ה-LG G3 יוכלו לעדכון, עוד השבוע, את המכשיר לגרסת אאנדרואיד5.0 לוליפופ (Lollipop).

בעוד שחרור הגרסה הרשמית למכשירי הנקסוס (Nexus) עוכב על-ידי גוגל (Google) בעקבות באג בקישוריות ה-Wi-Fi ויצרניות אחרות כמו סוני (Sony) מציעות ללקוחות לבחון את לוליפופ על-גבי המכשיר שלהם, LG לא ממתינה והחברה פרסמה הודעה בה היא מכריזה כי העדכון לאנדרואיד בגרסה 5.0 כבר מוכן ובעלי מכשיר ה-LG G3 בפולין יזכו לקבל אותו עוד השבוע. למעשה כך הופך ה-G3 למכשיר הראשון, שאינו מכשיר נקסוס, שיריץ את הגרסה העדכנית ביותר של אנדרואיד.

השבוע גם הודלפו לרשת תמונות ראשונות של לוליפופ שרצה על-גבי מכשיר ה-G3, מהתמונות נראה כי למעט וילון ההתראות שכעת נראה כמו זה שבגרסת האנדרואיד הנקייה, לא הרבה השתנה ומסך הבית ותפריט היישומים לא זכו לעיצוב מחדש. בהודעת החברה לא סיפקה תאריך מדויק לתחילת פריסת העדכון, אך כאמור החל מהשבוע יוכלו בעלי מכשיר ה-LG G3 מפולין ליהנות מגרסת האנדרואיד העדכנית ביותר, העדכון ישלח בהדרגה ויגיע למשתמשים במדינות נוספות בהמשך.

 

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.