בשנה שעברה, הוכיחה לעולם ענקית האלקטרוניקה LG, כי כבר לא מדובר בעוד חברה שמזדנבת אחרי סמסונג (Smasung) ואפל (Apple), אלא ביריבה של ממש, בזכות השקת המכשיר ה-G2 הנחשב להצלחה רבה. השנה, הכריזה החברה על יורשו,ה-G3, שמרחיב את אופקיה למקום שטרם ידעה בתחום המכירות.

על פי דבריה לאתר Korea Times, טוענת החברה כי מכשיר-הדגל הנוכחי שלה, ה-G3, יגיע לציון דרך משמעותי של 10 מליון יחידות שימכרו, והוא יהיה הראשון בחברה שיחצה רף זה. בשני רבעוני השנה האחרונים, דיווחה LG על הגעה למכירות שיא של טלפונים-חכמים, ואנליסטים בשוק הסלולר מעריכים כי היא תמכור סך של 60 מליון טלפונים-חכמים השנה.

בראיון לעיתון Korea Times, דברה החברה בין היתר על ההישג החשוב: "LG התפתחה, ושנתה את כללי המשחק במגוון תחומים. מכשיר-הדגל האחרון של החברה, ה-G3, יחצה את רף ה-10 מליון יחידות שימכרו, לראשונה מאז כניסתה לתחום הטלפונים-החכמים."

10 מליון יחידות אמנם לא נחשב מספר גדול במיוחד בהשוואה למתחרות, החל מסמסונג בסדרת ה-Galaxy המצליחה, וכלה באפל עם מכשירי האייפון הפופולריים אשר רושמים מספרים גדולים בהרבה, אך עבור LG מדובר בציון דרך משמעותי, במיוחד לאור העובדה כי רק בשנה שעברה היא החלה להוות נתח משמעותי בשוק הסלולר, והיא מנהלת תחרות קשה בינה לבין הענקית מקוריאה, וליריבתה מקופרטינו, ונתון זה יוכיח כי יש להם סיבה נוספת לדאוג. המכשיר הושק באופן רשמי בחודש יולי האחרון, אך החברה לא ציינה מתי היא מצפה להגיע למספר המיוחל.

נראה שאט אט, ממשיכה LG להעצים את עצמה, ולגרום לנו, הצרכנים, לשקול מחדש את האפשרות של בחירה מידית בחברות הגדולות והמובילות, ואולי בחירה בחברה קטנה יותר, אך עם פוטנציאל ענק לאור הנתונים האחרונים.