שבועות ספורים לאחר השקתו הרשמית של מכשיר הדגל החדש, ה-G3, חושפת כעת ענקית הטכנולוגיה מקוריאה הדרומית בסרטון טיזר קצר את מה שייתכן ותהיה תשובתה לסדרת ה-Note של החברה המתחרה, סמסונג.

אין ספק כי בחברה הקוריאנית עובדים במרץ לקראת ההכרזות הקרובות, וזאת על מנת להישאר במירוץ ולהדביק את הפער, אם קיים, אל מול היצרניות השונות. בפרסומות קצרה אותה ששחררה החברה על מנת לפרסם את מכשיר ה-G3 Beat שהושק לאחרונה בקוריאה וצפוי לראות אור בישראל בתקופה הקרובה, בלט בסופו מכשיר חדש בשם G3 Stylus ,בעל עט סטיילוס, מה שנראה כאח חדש למשפחת ה-G המתרחבת (דקה 2:45).

סמסונג, מאחורייך?

מטבע הדברים, אין כל אזכור רשמי למכשיר החדש במהלך הסרטון, אך בהסתכלות קצרה ניתן להבחין בכך שגודל המסך מעט גדול יותר ממכשיר הדגל של החברה, ומפינתו הימנית של המכשיר מבצבץ עט סטיילוס – שהיה עד עתה נחלתו הבלעדית של סדרת ה-Note בגודל מסך שכזה. בהתחשב בעובדה כי סמסונג מתכננת להציג את יורשו של ה-Note 3 בעוד כחודש, יהיה מעניין לראות את מהלכיה הבאים של חברת LG והאם תוכל להוות יריבה ראויה לשכנתה הקרובה, גם בגזרת הטאבלטים.

אין ספק כי חברת LG קנתה את עולמה מחדש לפני כשנה, כאשר השיקה את מכשיר ה-G2. אומנם, הוציאה החברה בעבר מספר מכשירים בולטים ביניהם מכשיר ה-G pro, אך אינו זכה להצלחה מסחררת כמו מכשיר ה-G2, ומכשיר הדגל החדש. יהיה מעניין לראות אפוא, האם המכשיר החדש  אכן ינגוס בפלח השוק ההולך וגדל של הפאבלטים, שחלק רב ממנו כאמור, שייך לסמסונג.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.