על ה-LG G2, אחד ממכשירי הדגל של LG, כבר שמענו רבות מאז שהושק ונראה כי החברה הקוריאנית כבר מתכוננת להשיק את ה-G3 בשנת 2014. האתר הקוראני ZDNet Korea טוען כי הצליח לשים את ידיו על המפרט של מכשיר הדגל הבא. במרכז החידושים תעמוד תצוגה ברזולוציית 2K, מצלמה אחורית בעלת רזולוציית 16 מגה פיקסלים ועל כולם ינצח מעבד בעל שמונה ליבות.

החידוש המרכזי בתחום רזולוציית התצוגה יאפשר חווית צפייה חדה יותר, זאת בזכות צפיפות הפיקסלים לאורכו של המכשיר. על פי המפרט המודלף יכלול המכשיר תצוגת Quad HD ברזולוציית 1,440×2,560 פיקסלים. באשר לגודל התצוגה טרם הודלפו פרטים, אך מספיק שישנם יותר מ-2,000 פיקסלים לאורך או לרוחב, וכבר התצוגה תכונה 2K או תצוגת Quad HD. יש לציין כי לעת עתה לא דלפו נתונים לגבי גודלה של אותה תצוגה, אך אם נסתמך על תצוגה דומה שהוצגה באוגוסט האחרון, זו היתה בגודל של 5.5 אינצ'ים.

כאמור, לפי המפרט שהודלף יכלול המכשיר מצלמה אחורית, 16 מגה פיקסלים, ובקירבו ישכון מעבד בעל שמונה ליבות. ההערכות מציינות כי המכשיר יראה אור רק במחצית השניה של שנת 2014 המתקרבת ובהחלט מעניין כיצד הוא יתקבל בקרב הצרכנים.

מכשיר הדגל הנוכחי, ה-LG G2, כולל חידוש מרענן בכל מה שקשור לכתפורים הפיזיים המעטים שקיימים בכל סמארטפון. בעוד שבכל מכשיר קיימים לפחות כפתור בחירה ראשי, מקשי עוצמה ועוד, ב-G2 בחרו למקם אותם בצדו האחורי של המכשיר. החידוש הוצג על ידי החברה כפיצ'ר המקדם בעיקר נגישות ונוחות, כך שבשילוב עם מפרט מרשים בהחלט, ציפתה החברה למעל 3 מליון מכירות. נכון לתקופה האחרונה עומדת החברה רק על 2.3 מליון מכירות, כך שנותר רק לקוות שה-G3, שכנראה יושק במחצית השניה של 2014, יתקן את הרושם שנוצר על LG.

עוד דיווחנו לכם היום (ה') על השקתו הצפויה של ה-G Arch, השעון החכם של LG. השעון, שפרטים רבים עליו עדיין אינם ידועים, צפוי להיות מושק בפברואר הקרוב, כך שמסתמן ששנת 2014 עומדת להיות מעניינת מאוד בכל הקשור למוצרי LG.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.