בצעד לא שגרתי (שהתרחש גם בדור הקודם), חשפה היום LG את הכיסוי החכם למכשיר הדגל הבא שלה, ה-G3, עוד לפני שחשפה את המכשיר עצמו. הכיסוי, שנקרא QuickCircle, הוא הממשיך של הכיסוי החכם הקודם של החברה ל-G2 המציג עוד כמה תכונות חדשות.

בדומה לקודם, גם כיסוי זה כולל חלונית המאפשרת למשתמשים להשתמש בחלק מהפונקציות של המכשיר מבלי לפתוח את הכיסוי או לשחרר את המכשיר מנעילה, ונראה שב-LG יישמו היטב את הרעיון הזה. לדברי החברה, ניתן יהיה לבצע שיחות, לשלוח הודעות טקסט, להאזין למוזיקה, לצלם תמונות ולקבל עדכונים חיים אודות המצב הבריאותי של המשתמש – וכל אלו מבלי לפתוח את הכיסוי.

החלונית דרכה אפשר לראות את המתרחש הפכה כעת לעגולה והיא מכונה "Smart Lighting", והיא מוקפת בעיגול מתכת הזוהר באור לבן בכל פעם שהמכשיר נפתחנסגר, או כאשר הודעת טקסט או שיחה מתקבלת. אם כל זה לא מספיק, נספר שהכיסוי תומך גם בטעינה אלחוטית ושהוא יגיע בחמישה צבעים: לבן, שחור, זהב, ורוד ותכלת.

את ה-LG G3 תחשוף החברה ב-27 למאי באירוע מיוחד שייערך במספר מדינות בעולם. על פי השמועות, המכשיר יכלול מסך בגודל 5.5 אינץ' ברזולוצית QHD, מצלמת 13 מגה פיקסל, מעבד מרובע ליבה מסוג Snapdragon 801, וזכרון עבודה של 3GB. הדגמה של הכיסוי החכם של המכשיר נראה ערב החשיפה שלו, אך עד אז ניתן בהחלט להסתפק בסרטון:

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
  • דן

    מעניין למה הם מיקמו את זה בחלק כל כך גבוה ולא במרכז המסך.

  • nana2222

    ןאם כבר ללכת על מסך גדול אז מה הטעם להסתיר אותו?

  • Alex N

    נו באמת, כל עוד המסך שלו לא OLED אלא IPS רגיל, כל המסך צריך להיות דלוק כדי להראות את החלונית הזאת, אז אם כבר המסך דלוק, זה מגוכך להשתמש רק בחלק קטן ממנו.