ה-LG G3 כבר הוכרז החודש ולמרות שמדובר במכשיר מרשים מכל הבחינות משתמשים מסויימים יעדיפו לוותר עליו מפאת גודלו, עבור אלה תציע LG את מכשיר ה-G3 Mini שהמפרט שלו דלף לרשת.

בעוד מכשירי הדגל הופכים גדולים יותר, נחמד לראות כי טרנד מכשירי המיני ממשיך, לאחר ש-HTC השיקה את One Mini 2 המהדורה המוקטנת של ה-One M8 ותמונות של המכשיר המוקטן של סמסונג עלו לרשת הגיע תורו של המכשיר המוקטן של LG לזכות במעט אור זרקורים.

פרטי המכשיר נצפו באתר Zauba, מסד נתונים לייבוא/ייצוא מוצרים בהודו, על-פי המפרט המופיע באתר ה-G3 Mini יכלול מסך בגודל 4.5-אינצ' באבחנה של 1280×720, מעבד תוצרת Qualcomm מרובע ליבה במהירות 1.2GHz, מצלמה באבחנה של 5-מגה פיקסל וסוללת 2,100mAh. בנוסף המכשיר יגיע כשהוא בעל קישוריות LTE דור 4. כרגע ניתן לראות כי גולת הכותרת של מכשיר ה-LG G3, המסך בעל אבחנת ה-2K לא יעשה דרכו אל המכשיר המוקטן וככל הנראה המצלמה לא תכלול את יכולת המיקוד בעזרת חיישן הלייזר.

על-פי הערכות ה-G3 Mini יושק ברבעון השלישי של שנת 2014, כרגע לא ידוע מה יהיה מחירו.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.