מקור קוריאני הביא דיווח על כך שמכשיר הדגל החדש של LG יוכרז בחודש מאי הקרוב. על פי הפרטים, LG מתכננת את השקת ה-G3 מיד לאחר מכן בעולם, כשתאריך היעד הוא ה-17 למאי.

החציון הראשון של השנה מביא את רוב ההכרזות של המכשירים החדשים. HTC צפויה לחשוף את ה-One 2, סוני את ממשיכו של ה-Xperia Z1 וגם בזמן זה לערך וקצת לפני צפויה סמסונג להכריז על ה-Galaxy S5, אולם יש לזכור כי ה-G2 הוכרז יחסית מאוחר לכל המכשירים האחרים, רק בחודש ספטמבר האחרון והושק כחודש אחרי כן, אז אנחנו מעט ספקניים לגבי הדברים הללו.

השמועות על מפרט המכשיר כוללות בין היתר מסך 5.5 אינץ’ ברזולוציה 2K (או 2,560 על 1,440), מעבד Odin פרי פיתוחה של LG במקום ה-Snapdragon של קוואלקום ומצלמה 16 מגה פיקסל. מי שיגיע לפניו לפי הדיווח הוא ה-LG G Pro 2, הפאבלט הגדול עם מסך 5.9 אינץ’ ברזולוציה של QHD. הפרטים עוד לא מבוססים ונראה כי יחלפו עוד מספר שמועות עד אשר נדע אם הדברים נכונים.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • Alex N

  מאוד מקווה שהוא יגיע במשקל סביר ולא כמו המשקולת נייר שסמסונג הוציאו שנקרא S5

 • ליאב

  מקווה שהם יצמדו לאיכות שהציגו בG2, מחכה למבחני הביצועים של המעבד החדש שלהם.
  אם סוני יכולים להשיק מכשירים עם 20 מגה פיקסל ויכולות של חסינות למים ולאבק, מקווה שגם LG יאמצו את הפיצ'רים ורק יעצימו אותם בסדרת ה-G.

 • אני מקווה שתהיה לו הרחבת זיכרון וסוללה נשלפת כי גודל המסך הזה יהיה כמו של ה-G PRO ובטח המימדים יהיו יותר קטנים ואני די בטוח שעם הסוללה נשלפת היא תהיה 3140 כמו ה-PRO והרחבת זיכרון מחכה….

 • חיים

  תיקון, htc one +, מודל קצת יותר טוב מהנוכחי בגלל יציבות פיננסית של החברה חוסכים בפיתוח. והמעבד החדש של lg, נפל בכל מבחני הביצועים

 • שגיא

  תיקון לכתבה: LG G2 הוכרז כבר באוגוסט, אם הם ישיקו את הG3 במאי. יש 9 חודשים הפרש. אותו זמן בין הדגמים של סוני הZ הוכרז בינואר 2013 והZ1 בספטמבר 2013. ולחשוב כמה הפרש יהיה בין הZ1 לדגם הבא שלהם הZ2 (בערך 8 חודשים), אם הוא יצא עם הגלקסי 5 והG3.

 • רן

  המעבד החדש פרי פיתוחה של LG הוא תעלומה גדולה ויהיה מסקרן לראות אותו במבחני ביצועים.

 • שיצרו פאבלט במקום, 5.2 זה מצוין בתור סמארטפון וזה הסוף של סמארטפון
  ה G Pro לא בר השוואה לנוט 3 כי הוא חלש ממנו בהרבה ולא הושק קרוב אליו

 • לוריני3

  תודה רבה על הפרסום , אז מה עדיף לחכות ל3 או לקחת את 2 ? תודה ושבת שלום 😉

  • לדעתי הצנועה כדי לחכות ל3 ואז לקנות 2 – כשהמחיר יפול בגלל ההכרזה של ה 🙂

 • נדב

  עברו את הגבול עם הגודל של המסך
  ה5.2 היה עוד גבולי ביותר אבל 5.5 זה כבר מוגזם, זה גודל של פאבלט ..
  5 אינץ' זה הגודל מסך האידיאלי לסמארטפון ו5.5 זה כבר לא סמארטפון זה פאבלט.
  חבל LG אתם עברתם את הגבול …

 • התמני

  הטלפון שהכי מעניין אותי וכנראה אני אקנה אותו זה ה- HTC ONE 2

  לדעתי הפיצר הקודם שלהם זה היה הסאונד , שני רמקולים מלפנים…כך שאין צורך להפוך את הטלפון בשביל לשמוע באיכות או לכוון אותו , והכל כפול 2 גאוני.

  והסיינס 6 שיצא… הולך להיות משהו… עד עכשיו כל ממשק שהם הוציאו או חידשו פשוט היה הכי נוח וכי מחדש והכי יפה , פשוט תענוג…

  אני חייב להבין משהו….אומרים שהחברה HTC עומדת בפני קריסה , איך יכול להיות שהיא מוציאה טלפונים טובים יותר מסמסונג שהיא בין החברות הגדולות בעולם וסמסונג לא עומדת בפני קריסה ? ? ?

  • הברון רוטשילד

   ניהול כלכלי לא נכון, ובנוסף הם מייצרים רק סנארטפונים, שזה תחום שקשה להיות רווחי בו, במיוחד משום שאין להם אקוסיסטם משל עצמם.

  • קודם כל- כל אחד והעדפתו האישית, אתה לא יכול להגיד שהמכשירים של HTC יותר טובים, זו העדפה שלך.
   דבר שני- כוחו של מותג
   דבר שלישי- סמסונג זה תאגיד ענק, אחד הגדולים בתחום האלקטרוניקה (וגם בעוד תחומים) ויותר גדולה מ LG, אין אפשרות ש Samsung Mobile תקרוס וכל השאר לא, כי אלו המון חברות ביחד, לא כמו אפל, שאם היא תעמוד בפני קריסה אין מי שיעזור לה כמו שסמסונג יכולה לעזור לעצמה, או LG לעצמה

  • שגיא

   שתי סיבות ברורות:
   1. הכול שיווק! רגע לפני שיא מלחמת האייפון-גלקסי (גלקסי 2 – אייפון 4. יש שיאמרו גלקסי 3 – אייפון 4S) שאלו איך אפל מצליחה יותר? הרי כבר מספר האפליקציות פחות או יותר שווה וסמסונג מציעה יותר במכשירים שלה. תשובה: שיווק רצחני של מותג. ברגע שסמסונג הבינה את היתרון של השיווק אצל אפל. היא השקיעה פי 2 ואפילו 3 ממה שיצרנית כמו HTC משקיעה היום בממוצע בשיווק. בנוסף להשקעה הנמוכה בשיווק, היו כתבות שהמחלקת שיווק שלהם הייתה מקרטעת ורק עכשיו החליפו שם את המחלקה.
   2. יש עדיין את האלו שמעדיפים אפשרויות של סמסונג, להרחבה זיכרון והוצאת בטריה. בנוסף לפיצ'ר הכי טוב שלהם זה ריבוי משימות מעולה באנדרואיד. אבל עזוב את זה, HTC הימרו עם טכנולוגיית הULTRA P במצלמה ונפלו בהימור שהציגו טכנולוגיה לא בשלה עם גודל תמונה מ2010. יש לי את הONE וכל פעם שאני מתפעל מהמסך והרמקולים, אני מתאכזב קשות מהמצלמה – מה הם חשבו לעצמם?
   בקיצור יתקנו את זה עם שיווק נכון ועידכונים מהירים – עולים על הגל. או שהם יצטרפו השנה לבלקברי.