עוד יום חלף, עוד מכשיר של LG הוכרז: אחרי ה-LG G3 Beat, מציגה החברה הדרום קוריאנית את G3 A אשר יושק במדינת הבית, אצל מפעילת הסלולר הגדולה SK Telecom. ה-G3 A אמנם בעל מפרט חזק יחסית, ומזכיר למדי את ה-G3 המקורי, אם כי ישנם מספר הבדלים.

תחילה זהו המסך שהוקטן לגודל של 5.2 אינץ' ברזולוציה של 1080 על 1920, זאת במקום 1440 על 2560 ומסך 5.5 אינץ' ב-G3 המקורי. בנוסף במקום ה-Snapdragon 800 הוא מצויד בדגם ה-800 אשר קיים בדגם הקודם, ה-G2, אם כי לא מדובר בהבדל ביצועים רב במיוחד. בגבו מצלמה 13 מגה פיקסל עם פוקוס באמצעות לייזר, זיכרון RAM בנפח 2 ג'יגה בייט, אחסון 32 ג'יגה בייט עם אפשרות הרחבה, תמיכה בתקשורת LTE-A וסוללה בהספק של 2,610mAh.

עוד מתברר כי ה-G3 A מגיע עם תוספת ייחודית במערכת ההפעלה המאפשרת למשתמש לשלוט בכמה מהפונקציות במכשיר על ידי תנועת היד, כמו לדוגמה לקבוע העברת שירים בנגן המוזיקה, כיבוי התראת השעון המעורר, כיבוי המסך ועוד.

ה-G3 A מצטרף לדיווחים על כך שהחברה מתכננת דגם מתחרה לסדרת ה-Note של סמסונג וכן גרסת הפרימיום שהוכרזה לא מכבר. הוא יושק עוד החודש במדינת הבית, וככל הנראה לא יצא מגבולותיה למדינות המערב.

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.