אחרי מספר עיכובים, השיקה אמש (ד') רונלייט, נציגת LG מובייל בישראל את עדכון האנדרואיד 4.4 'קיטקט' באופן רשמי בארץ למכשיר ה-LG G2.

בעוד שחלק קטן מהמשתמשים קיבלו את העדכון ששוחרר לפני כחודש בעולם, רוב המשתמשים בארץ לא זכו לקבלו, במיוחד אלה הרכשו את המכשיר דרך מפעילות הסלולר המקומיות. לדברי רונלייט העיכוב נבע בשל דרישת החברה הקוריאנית להמתין עד אשר תשוחרר הגרסה הכוללת את ה-KnockCode, פיצ'ר חדש שהוצג יחד עם ה-LG G Pro 2 המאפשר להדליק את המכשיר ולהיכנס בצירוף של הקשה על המסך לפי קוד אישי מותאם ומאובטח.

העדכון לגרסת האנדרואיד 4.4.2 כולל בין היתר שיפור משמעותי בביצועים, הן בעבודה השוטפת והן בצילום והשימוש במצלמה. LG ביצעה אופטימיזציה לממשק המשתמש וכך ישנו שיפור (קל) גם בחיי הסוללה. מלבד ה-KnockCode, העדכון החדש כולל את כל השינויים שמציעה גרסת האנדרואיד 4.4, וזה גם אומר כי הוסר נגן הפלאש שכבר אינו נתמך בגרסה זו וכן שונו מעט אלמנטים בממשק.

כדי לעדכן, ניתן לבצע זאת דרך העדכון האוטומטי בהגדרות המכשיר (FOTA) או דרך תוכנת המחשב PC Suite. מי שלא קיבל עד עכשיו ידרש להמתין בסבלנות עוד מספר ימים עד אשר העדכון יופץ לכלל המכשירים. מי שלא רכש את המכשיר ומעוניין בעדכון הכולל עברית, יכול להגיע עם מכשירו למעבדות החברה בעלות של 229 שקל.

וידאו: ראש בראש –  גרסת Jelly Bean מול KitKat

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.