באיחור מעט אופנתי יש לומר, החלה רונלייט, היבואנית הרשמית של מוצרי LG בישראל, לשחרר את עדכון גרסת האנדרואיד לוליפופ למכשירי ה-LG G2.

על-פי ההודעה שמסרה היבואנית, החלה זו לשחרר בהדרגתיות את העדכון המיוחל לבעלי מכשיר הדגל הקודם, ה-G2, כאשר המשתמשים הראשונים שיקבלו אותו יהיו אלה שרכשו את המכשיר בחנויות הפרטיות בארץ ולא דרך מפעילות הסלולר השונות. כמו כן, העדכון זמין לפי שעה אך ורק דרך תוכנת ה-LG PC Suite וכי העדכון דרך מנגנון העדכונים האוטומטיים מהאוויר (FOTA) יגיע בשלב מאוחר יותר.

על-פי הדיווחים שהתקבלו ברשת ממשתמשים שכבר הספיקו לעדכן לגרסה החדשה, נראה כי רונלייט דילגה למעשה על גרסאות 5.0 ו-5.0.1 הקודמות והגרסה הזמינה להורדה היא גרסת 5.0.2. יחד עם זאת, יש לציין כי לפי שעה טרם ידוע מתי תשוחרר הגרסה הנוכחית למכשירי ה-LG G3, כשהגרסה הזמינה עבור מכשירים אלה היא גרסה 5.0.

בכך, מצטרף מכשיר ה-G2 למכשירי ה-Galaxy S5 וחלק ממכשירי ה-S4 של סמסונג, שכבר הספיקה לשחרר את העדכון בישראל כמו גם ל-HTC שתעדכן בקרוב גם את מכשיר ה-M7 לגרסת האנדרואיד לוליפופ.

למעוניינים, ניתן להוריד את התוכנה מכאן, ולעדכן כאמור באופן ידני.

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.