קשה לומר ש-LG, היצרנית הדרום קוריאנית, הצליחה לאורך השנים לספק מכשירים שישברו את השוק וישנו את היחס האדיש של הלקוחות כלפיה. אולם, מאז השקת ה-Nexus 4, נראה כי החברה רק ממריאה. LG התחילה לחמם מנועים בגזרת מכשירי הדגל שלה כשהשיקה את ה-Optimus G ושנה לאחר מכן הגיע ה-G2 ששינה את כל חוקי המשחק מבחינת החברה הקוריאנית, מכיוון שהוא מציב לראשונה אלטרנטיבה ראויה למכשירי הדגל של סמסונג (Samsung) סוני (Sony) ו-HTC.

הכפתור שזז אחורה
במבט הראשון על ה-G2, בולט בעיקר מסך ה-5.2 אינץ' אשר מכסה כמעט את כל הפאנל הקדמי, כשמעליו נמצאת האפרכסת ושלל החיישנים השונים, ומתחתיו הלוגו של LG. מבחינת הנדסת האנוש, היצרנית הקוריאנית  עשתה כמעשה סמסונג: כמעט ולא מוצאים שוליים ב-G2, כשגם החלק העליון והתחתון מינימליסטיים בצורה ברורה לעין. כל זה כמובן נועד כדי לשפר את אחיזת המכשיר ביד אחת, וזה רק חלק מהדברים ש-LG עשו כדי לשפר זאת, כשעל המאפיינים הנוספים נרחיב יותר בהמשך. על המסך מגנה Gorilla Glass 3, זכוכית המגן הטובה ביותר שניתן למצוא כיום.

בדופן הימנית ובחלק העליון במכשיר לא מוצאים דבר, אך בצד שמאל העליון ממוקמת מגירת ה-microSIM. בצד התחתון מוצאים את הרמקול, את חיבור ה-microUSB, מיקרופון וחיבור ה-3.5 מ"מ לאוזניות. החלק המעניין נמצא דווקא בגבו של המכשיר: מצלמת ה-13 מגה-פיקסלים ומבזק ה-LED בולטים מאוד, כשמתחתיהם ממוקמים, באופן מוזר למדי, כפתורי השליטה בעוצמת השמע והכיבוי. למה שם? זה נובע ממחקר של LG בנושא השימוש במכשיר הסלולארי ביד אחת. בעקבות אותו מחקר הם הגיעו למסקנה שהבעיה הראשונה היא שמקשי תפעול הנמצאים למעלה או באחת הדפנות אינם נוחים במכשירים הגדולים, וכאשר המשתמש נדרש ללחוץ על כפתור, לא מעט פעמים במהלך השימוש בו, הוא נאלץ לעשות זאת לעתים עם שתי הידיים. אנחנו היינו מרוצים מהבחירה של LG: כמעט בכל השימושים הצלחנו להגיע למקשים בקלות עם אחת מהאצבעות שלנו בצורה קלה ופשוטה. החיסרון הוא כמובן בעת שהמכשיר מונח על שולחן, אך גם זה נפתר כי LG הוסיפה אפשרות להפעלה והדלקה של המכשיר על ידי בצוע נקישה כפולה על המסך, פעולה המכונה Knock On, או באמצעות הפעלה קולית. פתרון יפה ומקורי.

כפתור הכל יכול
כפתור הכל יכול

בהיבט של איכות חומרים לא תמצאו כאן את האלומיניום של HTC או אפל (Apple), אלא את הפלסטיק הרגיל שכולנו כבר מורגלים אליו. קצוות ה-G2 מאחורה מעוקלות במקצת בכדי להעניק נוחות ליד, כשהפלסטיק עצמו נעים למגע. ה-G2 שוקל 143 גרם ועוביו 8.9 מ"מ, כשבתמורה לקצת יותר עובי אנחנו מקבלים מייצב תמונה אופטי וסוללה גדולה יותר.

מסך חד ואיכותי
ה-G2 מצויד במסך מבית היוצר של LG עצמה, שהוא כאמור בגודל של 5.2 אינץ'. לראשונה אנו נתקלים במסך ה-LCD True HD-IPS ברזולוציית FullHD מלאה, ואיך האיכות? ובכן, החזיקו חזק – מסך ה-True HD-IPS של LG שווה ברמתו, ויהיו ביניכם שיאמרו שהוא אפילו טוב יותר, למסך ה-Super AMOLED fHD של סמסונג. אז מה יש ל-True HD-IPS להציע? כמו שכבר אפשר לדעת, מסכי ה-LCD מגיעים עם מטריצת RGB ובסוג המסך הזה צפיפות הפיקסלים היא 424 – קצת נמוך בהשוואה למתחרים, אך במציאות את ההבדל תראו רק מתחת למיקרוסקופ.

מהרגע שהדלקנו את ה-G2 בפעם הראשונה התרשמנו מרמת האיכות של המסך. מסכי ה-LCD ידועים ביכולת שלהם להציג צבעים מדויקים, ועל פי LG, ה-True HD-IPS מציג צבעים מדויקים ב-100% (לעומת הצבעים הזחיחים של ה-Galaxy S4). כל הצבעים בהירים, מדויקים וחדים מאוד – וביחד עם הבהירות הגבוהה (667 ניטים ב-100% בהירות) של המסך, והעבודה ש-LG השקיעה בכדי להוריד את האור החוזר, הצפייה באור שמש ישיר מושלמת. התלונה היחידה שלנו היא בזויות הצפייה: לעיתים מרגישים באיבוד ניגודיות קל, אבל ללא ספק זהו מסך ה-LCD הטוב ביותר בשוק ו-LG מראה את הניסיון העשיר שיש לה בתחום ייצור המסכים.

"מהרגע שהדלקנו את ה-G2 בפעם הראשונה התרשמנו מהאיכות הגבוהה מאוד של המסך"
מבחינת מאפיינים, LG ציידה את ה-G2 במספר דברים קטנים שנועדו לעשות את השימוש בו לנוח יותר: ה-SmartScreen בודק כל מספר רגעים אם אתם מסתכלים על המסך כדי למנעו ממנו כיבוי בעת שימוש, וה-SmartVideo ידוע מתי אתם מזיזים את העיניים מהמסך בעת צפייה בוידאו ויעצור/יחזיר את הוידאו לאחור בהתאם למצב המתאים.

ממשק
ה-G2 מגיע עם אנדרואיד 4.2.2 עם הממשק המותאם של LG, ה-Optimus UI. לא נתקלנו בדברים חדשים שלא ראינו לפני כן, ובסך הכל מדובר כאן באותה חווית אנדרואיד מוכרת עם עיצוב שונה במעט מזה של סמסונג. מסך הנעילה מציג 5 קיצורי דרך ליישומים, אותם ניתן לערוך בהתאם לרצון המשתמש, ביחד עם שעה ותאריך. ווידג'ט מסכי הנעילה נמצאים גם כאן, אך כמות הדברים שניתן לשים דיי מוגבלים וישנם כ-5 אפקטי פתיחת נעילה שונים שניתן לבחור מהם.

עם פתיחת המכשיר מהנעילה נכנסים לעולם האנדרואידי המוכר: ניתן להגדיר עד 7 מסכי בית בהם ניתן לעשות מה שרוצים, כולל הוספת תיקיות, ווידג'טים, שינוי תמונת הרקע, ועוד. בתחתית המסך נמצאת שורת היישומים הקבועה שגם היא ניתנת לשינוי מלבד גישה למגירת האפליקציות. משיכת פס ההתראות כלפי מטה חושפת את פס בר ההתראות המוכר עם כמה תוספות של LG: פס קישוריות שמאפשר להדליק/לכבות כמעט כל דבר שיש, שורת ה-Qslide (רשימת יישומים שניתן לעבוד איתם במקביל ליישום פתוח אחר בחלון קטן), שורת השמע (שניתן להשתמש בה במידה ולא ניתן להגיע למקשי עוצמת הקול בגב המכשיר) ושורת הבהירות.

LG-G2-4

לחיצה ארוכה על כפתור הבית מפעילה את מנהל היישומים, שלא השתנה מאז גרסת ה-ICS. ניתן לסגור יישום על ידי החלקתו לאחד הצדדים, כש-LG הוסיפה כפתור של סגירת כל היישומים וגישה מהירה למנהל היישומים שלה (שמציג את הכמות ה-RAM הפנויה, ועוד). החלקת האצבע כלפי מטה מלמעלה פותחת לנו את קיצור הדרך ל-Google Now ול-QuickMemo, יישום המאפשר לבצע צילום מסך ועריכה מתקדמת והוספת טקסט וציור ולשתף ברשתות חברתיות, או לשמור אותו, ממש בדומה ל-S Note של סמסונג.

תפריט היישומים מציג 25 יישומים בכל עמוד שניתן לשנות את סדרם וכן ישנו גם את תפריט הווידג'טים, אופציה לחיפוש יישומים בדף ופה זה נגמר. תפריט יישומים בסיסי, אך עושה את העבודה כראוי.

LG ציידה את המקלדת שלה בכמה אופציות מגניבות. ישנה מקלדת קטנה יותר שמאפשרת להקליד ביד אחת ביותר בקלות (קיים גם בחייגן וב-PIN לשחרור הנעילה), אפשרות לפצל את המקלדת, Swype להקלדה מהירה יותר וסמיילי Emoji מוגדרים מראש.

ביצועים מובילים
LG הצליחה להשיג את סמסונג כשהשיקה את המכשיר עם המעבד החזק בעולם, ה-Snapdragon 800 (ממשיכו של ה-Snapdragon 600), כשהוא מעבד מרובע ליבות בתדר של 2.26 ג'יגה-הרץ לכל ליבה המשולב עם זיכרון של 2 ג'יגה-בייט RAM. השבב הגרפי הוא ה-Adreno 330, כשהזיכרון הפנימי מגיע בנפחי של 16 ו-32 ג'יגה-בייט ללא אפשרות הרחבה באמצעות כרטיס עם microSD. בשימוש הרגיל ושוטף, ה-G2 עבד מצוין, מהר, חלק וללא השתהויות או תקיעות כלשהן. המעבד עושה את עבודתו כראוי.

מבחינת המספרים ואפליקציות המבחנים, ה-Snapdragon 800 בהחלט מראה את כוחו מול המתחרים. ב-AnTuTu קיבלנו 33,823 וב-Quadrant קיבלנו 19,815. לשם השוואה, בסקירת ה-Galaxy S4 קיבלנו 29,039 נקודות ו-12,836 נקודות בהתאמה גם בשאר אפליקציות Benchmark פחות מוכרות קיבלנו תוצאות גבוהות מאוד לעומת המתחרים.

LG-G2

מולטימדיה
נגן המוזיקה של ה-G2 הוא נגן סטנדרטי שעושה את עבודתו כנגן מוזיקה. הדברים שכן שונים פה די נחמדים: כששיר מתנגן או כאשר נכנסים לאלבום כלשהו, העטיפה שלו תופיע מאחורי הטקסט. כשמנוגן שיר לחיצה על תמונת האלבום מאפשרת לשנות את העטיפה או לחלופין לחפש את שמות השירים/אמן/אלבום באינטרנט. ישנו גם כפתור חיפוש ייעודי ל-YouTube, וניתן בנוסף להגדיר שיר כמועדף, ולשתפו באמצעות האמצעים השונים (Bluetooth, DNLA). כששיר מתנגן אפשר לשלוט בו בצורה בסיסית דרך פס ההתראות או דרך הווידג'ט הייעודי במסך הנעילה.

איכות השמע באוזניות נקייה מאוד, אך דיי חלשה בהשוואה למתחרים אחרים.

נגן הוידאו של ה-G2 הוא מבין המרשימים ביותר שראינו, ואפילו מצליח להתעלות על זה של ה-Galaxy S4. מבחינת תמיכה בניגון קבצי וידאו בפורמטים שונים, לא הייתה כל בעיה: MKV עד 1080p עבד חלק, ויש אפילו תמיכה בכתוביות בעברית. עם האיכות המדהימה של המסך, צפייה בסרטים היא אחת מהנקודות החזקות של המכשיר. מבחינת מאפיינים, LG לא חסכה בכאלה וציידה את נגן הוידאו בכל מיני טריקים שימושים: ניתן באמצעות החלקת אצבע בשני צידי המסך להוריד את הבהירות (בצד השמאלי של המסך) ולהחליש או להגביר את עוצמת הקול (בצד ימין של המסך). החלקת האצבע לכל אורך המסך תעביר את הסרטון קדימה/אחורה, וכן ניתן לבצע זום פנימה על הוידאו באמצעות 2 האצבעות. יש גם אפשרות להריץ את הוידאו מהר יותר או לאט, וכן להעביר אותו לחלון קטן על המסך.

LG-G2-2העובי נמצא במצלמה
ה-G2 קצת יותר עבה ממתחריו, והנה אחת הסיבות לכך: ה-G2 מגיע עם מצלמת 13 מגה-פיקסלים ומבזק LED יחיד ועם משהו חדש… מייצב תמונה אופטי. מייצבי תמונה אופטיים מורגשים יותר בעת צילום תמונות בתנאי תאורה חלשים, אז הם מפחיתים את ההשפעה של רעידות הידיים שמורגשת יותר בתמונה עקב המחסור באור בעדשה. התוצאה ברורה מאליו: התמונות בתנאי תאורה חלשים נראות הרבה יותר ברורות ופחות מטושטשות, כשהמייצב עושה שרירים גם בצילום וידאו, אך בזה ניגע מאוחר יותר.

ממשק המצלמה של ה-G2 נוח מאוד. בצד ימין בוחרים האם לצלם תמונה או לעבור למצב וידאו וגם יש קיצור מהיר לגלריה, כשבצד שמאל מוצאים את הדברים היותר מעניינים. לחיצה על ההגדרות תפתח את לוח ההגדרות הכלליות יותר, כגון שינוי רזולוציית תמונה, איזון לבן, בהירות, תזמון צילום וכל הדברים להם תזדקקו כדי לשלוט יותר טוב בהגדרות של החיישן. בכפתור המצב נמצאים 12 מצבי צילום שונים: רגיל, HDR, פנורמה, VR פנורמה (צילום 360), צילום רציף (עד 20 תמונות), צילום יופי (יותר מיועד לתמונות פנים), צילום לילה וספורט, צלם ונקה (להסיר אובייקטים מהתמונה לאחר שהיא צולמה), מצלמה כפולה (אפשרות להשתמש במצלמה הקדמית והאחורית ביחד, כמו ב-Galaxy S4), צילום חכם (משנה את ההגדרות באופן אוטומטי בהתאם לסביבה), וצילום לכידת זמן שמצלם מספר תמונות לפני שאתם לוחצים על המקש הצילום עצמו.

מבחינת איכות התמונה, יש לנו רק שבחים לחלק: ישנם הרבה מאוד פרטים בתמונה עם רעש דיגיטלי נמוך מאוד. הצבעים מאוד מדויקים, כשגם האיזון הלבן בסדר גמור. גם ב-HDR התמונות יצאו מצוינות. בסה"כ ה-G2 מפיק תמונות טובות מאוד שדוגמאות מהן תוכלו לראות כאן:

    
לתמונות נוספות

ה-G2 מגיע עם צילום וידאו של 1080p ב-60 ו-30 FPS ועם המייצב האופטי שתפקידו להעלים כמה שפחות את הרעידות המעצבנות כשהוידאו מצולם. מבזק ה-LED עוזר להאיר את העניינים בתנאי תאורה חלשים/בלילה.

למצלמת הוידאו אין המצבים המרובים כמו שיש בסטילס, אך ישנו דבר אחד שאהבנו מאוד: זום מעקב. בעת צילום וידאו ישנו חלון קטן שבעצם מראה לנו חלק קטן מהוידאו בהגדלה חלון. ניתן לגרור את החלון לאורך כל הוידאו, ובכך אפשר להתמקד בחלק מוסים ממה שמצולם, אם רוצים. גם מצב התמונה הכפול (מצלמה קדמית ואחורית) נוכח כאן, רק שכשבמקרה הזה איכות הצילום היא ב-720p ולא ב-1080p. עוד מצב נחמד שקורה בעת צילום הוידאו עצמו הוא ה-Audio Zoom: אם לוחצים על החלק מסוים בתמונה, המיקוד של סאונד יהיה רק על אזור התמונה עצמה. שימושי מאוד להפחתת רעשי רקע. ישנה גם אופציה לעשות זום במהלך צילום הוידאו.

ובכן, כמו שהוידאו נשמע איכותי מאוד על הנייר, ככה זה גם באמת. גם ב-30 ו-60 FPS כאחד. רמת הפירוט בוידאו גבוהה, הצבעים תוססים והניגודיות מצוינת. אין פגמים הנראים לעין. המיקוד האוטומטי קצת מאבד את הכיוון אם מצלמים אובייקטים נעים במהירות. החשיפה האוטומטית רגישה מידי, אך למרות זאת היא עושה את העבודה. מאחר שאין כל דרך לנעול את המיקוד ייתכן והסרטונים יכילו מעט פגמים. מדובר בבעיה שמוכרת עוד מהמכשירים הקודמים של LG (ה-4X, ה-Optimus G וה-Pro).

סקירת הוידאו המלאה

דפדפן
הדפדפן שמגיע עם ה-G2 הותאם גם הוא לממשק המערכת. אין יותר מידי מה להגיד עליו, מלבד זה שהוא עושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר וכל המאפיינים שאנחנו רוצים שיהיו נמצאים. ליד שורת הכתובת יש כפתור מהיר למעבר בין החלונות הפתוחים ולהפעלת הדפדפן בחלון ה-Qslide (החלון הצף), כשבבר למטה LG סיפקה קיצור דרך לאתר הבית, כפתור הקודם/הבא, וקיצור דרך אל הסימניות. כמו כן, הדפדפן גם תומך בקריאה במצב לא מקוון, כמו בדפדן הספארי של אפל, בדפים שנגדיר מראש, וב-Text ReFlow – התאמת הטקסט אל גודל המסך ברגע שמבצעים זום פנימה. יש גם אפשרות לבצע צילום מסך לדף שלם.

אפשרות נוספת שמגיעה עם המכשיר הוא דפדפן הכרום של גוגל, אך הוא לא תומך בפלאש או ב-Qslide, אך הוא כן מסנכרן לשוניות פתוחות עם המחשב האישי ושאר יתרונותיו השונים.

תקשורת לעולם
ל-G2 לא חסרה שום קישוריות, וניתן למצוא כאן את הכל. בצד של התקשורת האלחוטית יש WiFi בתקן a/b/g/n שאיתו ניתן להשתמש ב-DNLA (באמצעות ה-SmartShare ניתן לשתף תכני מולטימדיה להתקני DNLA תומכים), Wi-Fi Hotspt (לשתף את האינטרנט הסלולרי) ו-Wi-Fi Direct (מאפשר לחבר בין 2 מכשירים גם ללא Wi-Fi Hotspot). ביחד עם זה מגיע Bluetooth 4.0 ו-NFC (התומך ב-Android Beam, גם זה לשיתוף כמעט כל דבר במכשיר). ולא שכחנו את ה-A-GPS.

חיבור ה-microUSB גם משחק פה תפקיד כפול. הוא תומך ב-SlimPort, ה-MHL של LG, שמאפשר להעביר את מה שקורה על מסך המכשיר למסך הטלוויזיה. תכונה זו גם קיימת ב-Nexus 4 וב-7, והיא דורשת מתאם. USB On The Go גם כן נתמך פה, וגם לשימוש הזה יש צורך במתאם.

LG לא פסחה גם על חיישן האינפרא-אדום הממוקם בצידו העליון של המכשיר. כמו בכל שאר מכשירי הדגל של 2013, גם כאן ה-G2 יהפוך למעין שלט שיכול לשלוט כמעט בכל התקן שנתמך באינפרא-אדום. טלוויזיות, ממירים, נגן DVD ובלו-ריי, מזגן ואפילו מקרנים. לחיישן יישום ייעודי הנקרא QuickRemote שבאמצעותו מגדירים את המכשירים, וגם ווידג'ט ייעודי (למסך הנעילה ולמסך הבית) לגישה מהירה.

"המסך, הממשק הזורם, נגן הוידאו, המצלמה המשובחת, חיי הסוללה המצוינים, השימוש הפשוט ביד אחת והמעבד המהיר בעולם עושים את ה-G2 לטלפון חכם כמעט מושלם"

זמן סוללה מעל הממוצע
ה-G2 מגיע עם סוללה שלא ניתנת לשליפה בנפח של 3,000mAh. ובכן, תהליך הייצור של מעבד ה-Snapdragon 800 (הכי נמוך עד היום, 28 ננומטר) והמסך החסכוני בסוללה עשו את שלהם, וחיי הסוללה של ה-LG G2 מצוינים. בשימוש רגיל בלי יותר מידי שימושים הצלחנו להגיע ליום וחצי, אך עם יום יותר עמוס הספקנו לסיים את הסוללה עד שעות הערב. אם שירותי המיקום (כדגומת Google Now) פעילים, אז היא תספק קצת פחות זמן עבודה, אבל אם לא נותנים ליותר מידי דברים לרוץ ברקע הזמנים הם מעל הממוצע הרגיל.

סיכום
אם אתם מחפשים את החלופה המושלמת ל-Galaxy S4, אז התשובה נמצאת כאן לפניכם. ה-LG G2 הוא מכשיר פנטסטי מכל הבחינות, ולא נופל ממכשיר הדגל של סמסונג ואחרות בשום פרמטר. המסך, הממשק הזורם, נגן הוידאו, המצלמה המשובחת, חיי הסוללה המצוינים, אינספור אפשרויות הקישוריות, השימוש הפשוט ביד אחת והמעבד המהיר בעולם עושים את ה-G2 לטלפון חכם כמעט מושלם. פחות אהבנו את עיצוב הפלסטיק, את החוסר בחריץ microSD ואת הביצועים של הרמקול, אך זה נסלח בעולם שבו מיליוני אנשים קונים iPhone.

אנחנו מקווים מאוד ש-LG תספק למכשיר עדכונים שוטפים ותעמוד בקצב, כי בהשוואה למכשירי העבר, הם נכשלו בעדכון המכשירים בישראל. חבל יהיה לפספס את ההזדמנות הזו להשאיר את ה-G2 בטופ ולהשאיר אותו על אנדרואיד 4.2.2 שכבר אט אט מתחילה להתיישן ולפנות את מקומה ל-4.4 KitKat. מחירו של ה-G2 בארץ יחסית נמוך למכשיר בסדר גודל כזה, כ-3,000 שקל עם סטייה של 200 לכאן או לכאן, ועם הזמן זה ירד, מה שהופך אותו לכדאי יחסית למתחרים.

שתף:

LG G2

מכשיר ה-LG G2 הוכרז באוגוסט 2013, בעל מסך 5.2 אינץ' ברזולוציה 1080x1920, מבוסס על מעבד Quad-core 2.26 GHz Krait 400 וזיכרון RAM של 2GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.2.2, מצויד במצלמה 13 מגה פיקסל וסוללת 3000mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".
 • ג'ודי

  רוצה לחלוק איתכם סיטואציה וגם להזהיר אתכם בהתאם… רכשתי מכשיר נייד מסוג LG2 לפני כשלושה חודשים. נוצרה בעיה טכנית במערכת השמע של המכשיר, דבר שמצריך טיפול מעבדה מתאים.
  אז ככה. ראשית, בכל העיר חיפה המקום היחידי שמשמש "בלדר" של מעבדת LG שמיקומה במרכז הארץ נמצא באזור הצ'ק פוסט, בשדרות ההסתדרות.
  נגשתי למקום עם המכשיר, השרות האישי כמובן היה כשל מישהו שעושה לך טובה שהוא מדבר איתך וכל מה שהיה לו להגיד, זה שהוא ממלא טופס מסירה ושולח את המכשיר למעבדה. זמן משוער עד שבועיים או יותר נכון 10 ימי עבודה בפועל. בקשתי לדעת אם אני מקבלת מכשיר חלופי, שכן המכשיר משמש אותי ככלי חיוני, חשוב ועיקרי בעבודתי. התשובה היתה שלילית.
  יוצא מזה, שאם המכשיר יוצא למעבדה, המשתמש-בעליו, חייב לדאוג למכשיר חלופי על חשבונו ובקשריו הוא וחברת LG או יותר נכון המעבדה, אינה אחראית ושרת את הלקוח שלה גם ברמת העזרים הנלווים כדי לא לייצר נזקים ולא לגרום נזק ישיר ללקוח בכך שמכשירו נלקח ממנו לעשרה ימי עבודה ולא מספקת לו כלים חלופיים (מכשיר..).
  התקשרתי למעבדה במרכז, ענה לי איש מעבדה, דיבר באופן ציני, שחצני וכאחד שבעייותיי אינם מעניינו (הכוונה לבעיותי בנוגע לטיפול במכשיר כמובן…) וחברת LG לא מתיימרת להדמות ל"חברותיה" כמו סמסונג, אייפון ואחרים שכן מספקים חלופות.

  קיצורו של ענין, כנראה שאפנה למעבדה פרטית, אשלם סכום כסף ואטפל בבעיית המכשיר.
  פוסט זה בא כדי להזהיר אנשים מפני רכישה מחברת LG, יהיה המכשיר טוב שיהיה, אך אם אין פתרונות שיגנו על הלקוח ויספקו לו חלופות נאותות, תפסחו על חברה זו ולכו עלן האחרות שמעריכות את הלקוחות שלהם, משמרות אותם ורוצות בהם גם בהמשך.
  חברת LG איננה החברה שכל אחד מאיתנו היה רוצה להתחבר אליה ולהיות שקט בעל הצורך.
  לא ממליצה לרכוש את המכשירים שלה. העוגמת נפש הנגרמת איננה מצדיקה את הרכישה.

 • שי

  יש הדגם LG G2 F320
  הבנתי שזה גרסה קוריאנית עם סוללה נשלפת וכרטיס זיכרון ?
  מה זה
  יתרונות וחסרונות מול 802
  תודה שי

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   היי
   מישהו יודע אם אפשר לשפר את איכות בצילום בתנאים של אפלה?
   הפלאש חזק בטירוף ומעדיפה לא להשתמש בו כי הוא נמשך כמה שניות ונורא מסנוור
   ובלי הפלאש האיכות פחותה מאשר בגלאקסי או באייפון
   חוצמזה המכשיר אדיר

 • גיל

  1.ספיקר גרוע
  2.מצלמה גרועה. לא ניתן לצלם וידאו בלילה,לא ניתן לכוון פוקוס בלילה ,צילום סטילס עלוב למדי בתנאי תאורה חלשים.
  3.נק ייחוס s1. שם המצלמה חזקה עשרות מונים.
  4 חוץ מהמצלמה מכשיר תותח.

 • חגי דדון

  אני חייב את המכשיר הזה. חייב אותו. ורק אותו.
  להשוויץ מול החברים שלי איתו:
  כמה הוא גדול. כמה הוא מצלם מעולה.
  שהוא מדרום קוריאה – המדינה.
  אם לא יהיה לי את lg g2 אני…
  אני…
  לא יודע מה אני אעשה…
  אני…
  לא אעשה את תורנות הכלים המעצבנת שלי!אני לא אתכונן כמו שצריך למבחן בחשבון…
  אני אדמיין שאני…
  טוב, טוב,
  למה סתם להלחיץ את עצמי, אה?!
  הה?!
  הרי ברור שבסוף יקנו לי lg g2, לא?
  מה, אמא לא תקנה לי?
  ואבא לא ירגיש אשמה שהוא צריך לקנות לי?! אני הרי הילד הכי חמוד במשפחה הזו…
  לא?
  יאללה…
  אני יוצא החוצה לשחק כדורגל עם החברים שלי. השתכנעתי כבר, שהם יקנו לי!
  איזה הורים חמודים!

 • מיכאל דדון

  אני איני בודד. ובכל זאת אני זקוק לנייד הזה. איני יודע להסביר בדיוק למה.
  אבל אני עייף. כל כך עייף.
  אני זקוק לחברה. לשינה. להפוגה מן הנסיעות המטורפות האלו.
  אני זקוק לעזרה בקידום הרעיונות היצירתיים המטורפים האלו.
  בכל אלו יכול לעזור לי ה-lg g2.
  הוא חכם. הוא מדויק להפחיא. הוא אלגנטי.
  ומעל לכל: הוא מרשים נשים.
  כן, הבנתם את בעייתי.
  איני יודע לבאמת להרשים נשים.
  אני צסודר, אך חיוור.
  מוכשר, אך ענוג
  אני זקוק ל-lg g2
  כדי לצלם היטב נערות יפות שאני פוגש ולהרשים אותן.
  כדי להיות מסוגל לדבר ארוכות עם נערת חלומותי.
  וכדי להנציח בו את הסטרטאפ המדהים והמטורף שיביא לי כסף, הצלחה ו… משפחה.
  משפחה אמיתית חמה ואוהבת.

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   הצחקת אותי מאוד. תודה רבה

 • רחל בר -יוסף -דדון

  הסיפר שלי לתחרות מיועד בעיקר לקהל קונים אפשרי של נשים ונערות שאפתניות ומצליחות:

  מדוע אני זקוקה ל-LG-G2?!
  מדוע אני זקוקה ל-LG-G2 ?
  והרי זו שאלה מוגחכת, רבותי.
  ברור מדוע אני זקוקה ל-LG-G2.
  כל כך ברור.
  והרי אני רוצה לכתוב סיפורים. הרי אני רוצה להיות סופרת מפורסמת.
  ואיזה נייד אחר ייתן לי חוויה כזו נפלאה וגדולה של האותיות? איזה נייד אחר יסתתר בכזו אלגנטיות בתוך הארנק החצי נשי – חצי גברי שלי? איזה נייד אחר ישדר כזו אלגנטיות נפלאה בצבעי הלבן הנשיים והטהורים שלו?
  איזה, אמרו לי אתם, רבותי…
  כן – איזה נייד אחר יאפשר לי להיות מבודדת בתוך בקתה גדולה ביער עבות וירוק. וייתן לי שעות ארוכות של כתיבה, ובמקביל גם וקשר עם אהובי?
  איזה נייד יאפשר לי צילום מדויק וירוק של היער, על שלל הקופים והנמרים שבו?
  והרי אני רוצה לצרף גם צילומים לספרי הנפלא…
  נו, האם אתם יכולים להמליץ לי על נייד אחר? אמרו לי אתם…
  לא. אינכם מסוגלים להמליץ לי על נייד אחר. אני יודעת.
  רק הנייד הזה יאפשר לי להיות באמת סופרת מצליחה, ידועה. וגם אהובה.

 • איתן

  יש סמסונג 3 והבטריה ניגמרת תוך שעה
  וליפעמים אני מתעין את הטלפון וזה מראה מלה ולאחר שעה זה מראה 44% והטלפון היה בתיקון לאחר 3 שבועות שקניתי אותו שלא נדבר על השרות הגרוע שלהם
  לא ממליץ בחום לקנות

 • תומר

  אז ככה לפני קצת יותר משנה הייתי בשטחי הערכות לעמוד ענן ולאחותי בדיוק היה יומולדת והיא הייתה בשנת שירות לאומי באוסטרליה אז החלטתי שאני יעשה לה סרטון ממש מטורף עם כל החברים מהצבא אז נערכנו כולנו והתחלנו לשיר לה כל החברה היום יומולדת היום יומולדת ואז כהמפקדים באים וצועקו עלינו מה אתם מטומטמים אנחנו מטר מעזה וזה מה שאת עושים??? והתחילו להעיף עונשים ואז הם הסתובבו ואומרו סתאאאאם מזל טוב **** שיהיה לך עד 120 וכו וכו ואחרי שצילמנו את הסרטון בפלאפון שלי (מוטורולה רייזר חרא פלאפון) אני מגלה שרואים גרוע כי זה היה בערב ובסירטון זה היה נראה מינימום אמצע לילה בלי ירח התחליתי לשלוח לה תסירטון במייל והוא שקל מלאאאא אז השארתי אותו בתיק במקום עם קצת קצת קצת קליטה וכשחזרתי אני רואה שהפלאפון נכבה ( היה לו בטרייה מלאה) וכשסוף סוף מצאתי שקע והדלקתי תפלאפון אז לא יודע איך אבל הסירטון המטומטם הזדה פשוט נמחק וזה לא הספיק לשלוח גם אז כל הבאסה
  ואם היה לי G2 שאני דרך אגב מאוד רוצה לקנות אבל אני מתעכב בגלל סיבות ששמורות למערכת אז
  1. לפלאפון לא היה נגמר הבטרייה אחרי 3 וחצי שעות של ניסיון להעלות קובץ
  2. היו רואים טוב בסירטון
  3. היה לי קליטההההה כי עם הרייזר אין קליטה בשום מקום

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מכשיר מצויין, רק שאיכות התמונות בצילום לילה גרוע.. או שאני מפספסת משהו בהגדרות.. באסה !

 • cher

  טוב אז קרה אמנם לפני כמה שנים כשהייתי חיילת אבל עם אותו פלאפון מסכן שעדיין אצלי, אייפון 4..כן כן 4 לא 4S רק 4, שאפילו העידכונים של אפל כבר לא תומכים בו. חזרתי מנסיעה ארוך מהצפון הרחוק עד לב"ש שבדרום, ביום חורפי וסוער במיוחד, בתחבורה ציבורית. לפני הנסיעה כמובן הטענתי את הפלאפון במלואו, אבל במהרה נגמרה הסוללה ונותרתי לבדי בלי שום תקשורת עם העולם, אבל זה לא הפריע לי יותר מידי בשלב הזה. כשכבר הגעתי לדרום נזכרתי שאני לא יודעת לאיפה בב"ש אני אמורה להגיע, ושאין לי איך להודיע למי שהיה אמור לאסוף אותי להגיע, אז התחלתי להסתובב באיזור התחנה המרכזית, וחשבתי מה לעשות עד שקלטתי שחלפתי כבר לפחות פעמיים ליד טלפון ציבורי עם מטבעות. אז כמובן התקשרתי ממנו בסוף והכל הסתדר, אבל אם היה לי פלאפון שלא צריך להיות מחובר 24 שעות למטען, אולי זה לא היה קורה לי

 • יאיר

  הסוללה חייתית במיוחד שאתה גולש באינטרנט ובפייסבוק ובווצאפ כשזה מגיע למשחקים הסוללה גם חייתי אך מתבזבזת תוך זמן קצר יותר(5-6 שעות לעומת יומיים שלמים של גלישה)

  • evelina

   היי לכולם, שאלה דחופה דחופה דחופה!!!
   היה לי סמארטפון ישן מבוסס סימביאן בו אנשי הקשר היו על הסים וגם על המכשיר. עשיתי ייצוא לכרטיס זכרון כך שהם יהיו על המחשב.
   קניתי LG G2 אחרי שרציתי אותו המון זמן, עכשיו אפשר לייבא מהסים או מהמייל. על המייל אין לי אנשי קשר, על הסים גם לא כי זה מיקרו סים חדש (לא רציתי לגזור את הקודם פשוט ביטלתי אותו)
   עכשיו מה אני עושה? איך אני מעבירה מהמחשב למכשיר או לפחות לג'ימייל?
   תודה

 • דורון

  איך לא חשבו על שיחת וידאו??? איך אני מנהל שיחת וידאו עם אשתי כשלה יש NOKIA 6101 דור 3 (לא סמארטפון)

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  איך לא חשבו על שיחת וידאו רגילה בלי אפליקציות ?? אם לאשתי יש פלאפון דור 3 לא סמרטפון..איך אפשר לנהל איתה שיחת וידאו?

 • יעל

  אם נמחק לי קיצור הדרך ליישומים ממסך הבית (הריבוע עם הנקודות) איך מחזירים אותו?

 • מרואן אשקר

  איך מפעילים לכהות ולדליק ממיר או טלויזיה

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אני בארהב- ורוצה לקנות את הlg הבנתי שיש תתי קטגוריה מבחינת דגם.. איזה מומלץ לי לקנות בהנחה ואני אחזור לארץ עם הפלא הזה? 32 גיגה זה בדוק.. השאלה איזה דגם של הlg2.. תודה..

 • אורי

  ראיתי פה תגובות מאוד לא נכונות לגבי המסך של הg2.. אני בטוח שזה מחוסר ניסיון וסתם כדי להרגיש מבין בכאילו,, אז לידיעתכם. אחרי השוואה בין הנוט 3 אס 4 והg2 ..אין מה להשוות. מי שיעמיד את הסמסונג מול הlg לא ירצה לגעת בסמסונג. הlg פשוט מביש אותו,,הסמסונג סובל מעודף צבעים ומין מיסוך צהבהב לכחלחל,לעומת זאת הlg בהיר שקוף ופשוט מדהים, צבעים הרבה יותר אמיתים,, קונטרסט הרבה יותר טוב,והלבן פשוט לבן לא כמו בסמסונג שהוא צהבהב,,עוצמת התאורה הרבה יותר גבוהה . ובאור שמש רואים פשוט מעולה,, אין מה להשוות בין המסכים,תלכו לבאג ותראו את ההבדלים בעצמכם

 • יוחי ההאקר

  מכשיר למופת

 • נתנאל מאמו

  גורילה גלאס 3? ברונלייט ובמלא אתרים אומרים 2!?

 • תומר

  זה נבלה (ג'י 2) וההוא טרפה (אס. 4). באס. 4 המסך לא מוצלח (ירקרק) והזמן מראה כבר את גילו. יש כמה שעקפו אותו. ג'י 2 הספיקר גרוע. יש לי גם את זה (אס. 4 מהיבואן הראשי) וגם את ההוא (32 גיגה בייט מהיבואן הראשי).

 • נתנאל מאמו

  בזאפ כתוב שאין לו בולותוטס!

  • אני עכשיו בזאפ וכתוב שיש לו. אתה בגרסת 16 GB או 32?

   • נתנאל מאמו

    32

 • evelina

  היי אני שוקלת לקנות את LG G2 ובמפרטים והסקירות אני רואה בעיקר אור חיובי…
  3 שאלות:
  1. ראיתי שהרבה אומרים שאחסון של 16 ג'יגה לא מספיק. יש לי נוקיה עם 14 ג'יגה והוא מספיק לי לכמה מאות טובות של תמונות, 2 ג'יגה של מוזיקה וסרטונים מ-2 הופעות. האם 16 ג'יגה לא יספיקו לLG?
  2. מהו היבואן הרשמי? בדקתי בכמה חנויות ובכל אחת טענו שאצלם היבואן הוא הרשמי והשאר שקרנים. גם תקופות האחריות היו שונות…. למי להאמין? כמה אחריות מקבלים מיבואן רשמי?
  3. משבחים את המצלמה באור יום ואומרים שהיא בינונית בתאורה חלשה. אבל לא אמרו כלום על צילום פלאש.אחת הסיבות שאני שונאת גלאקסי ואייפון היא שציחלום פלאש בערב נגיד בפאב או משהו גורמת לפנים להיראות לבנות ובצבע מאוד לא טבעי, כמו 'פלטה' לבנה. האם זה קורה בG2?
  המון תודה 🙂

 • אוולינה

  היי אני שוקלת לקנות את LG G2 ובמפרטים והסקירות אני רואה בעיקר אור חיובי…
  3 שאלות:
  1. ראיתי שהרבה אומרים שאחסון של 16 ג'יגה לא מספיק. יש לי נוקיה עם 14 ג'יגה והוא מספיק לי לכמה מאות טובות של תמונות, 2 ג'יגה של מוזיקה וסרטונים מ-2 הופעות. האם 16 ג'יגה לא יספיקו לLG?
  2. מהו היבואן הרשמי? בדקתי בכמה חנויות ובכל אחת טענו שאצלם היבואן הוא הרשמי והשאר שקרנים. גם תקופות האחריות היו שונות…. למי להאמין? כמה אחריות מקבלים מיבואן רשמי?
  3. משבחים את המצלמה באור יום ואומרים שהיא בינונית בתאורה חלשה. אבל לא אמרו כלום על צילום פלאש.אחת הסיבות שאני שונאת גלאקסי ואייפון היא שציחלום פלאש בערב נגיד בפאב או משהו גורמת לפנים להיראות לבנות ובצבע מאוד לא טבעי, כמו 'פלטה' לבנה. האם זה קורה בG2?
  המון תודה 🙂

  • אורן

   בתוך 10 ימים ה- G2 מקבל עדכון תוכנה לאנדרואיד 4.4 "קיטקט".
   היבואן הראשי הוא "רונלייט" שנותן 2 שנים אחריות. מומלץ לקנות בחנויות שלהם "HYPER".
   לקנות רק 32GB ההפרש במחיר 200-300 ש"ח. במכשיר עם 16GB יש 6GB תפוסים ובעצם רק 10GB פנויים. במכשיר 32GB יש 24GB פנויים.
   מכשיר תותח מס' 1 ללא מתחרים !!

 • afek74

  עברתי אל המכשיר הזה מנקסוס 4 ויש רק דבר אחד שאני מתגעגע אליו אין בו אנדרואיד 4.3 (היה לי אותו לפני שיצאה קיטקאט) ופו יש אנדרואיד 4.2.2 מקווה שהיא תוציא כבר עדכון ל-4.4.2

 • afek74

  המכשיר הכי טוב בעולם נקודה.

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ציינת מספר פעמים שיש למכשיר רמקולים טובים.
  אז העיניין הוא שיש לו רמקול אחד בלבד.

  הצד השני זה פתח למיקרופון, פשוט עיצבו אותו בצורה הזו

 • למרות העתקות קניתי אותו אבל יש בעיה בחוסר של EYT אבל נסו לעבור אלינו sony xperia z

 • יוסי

  כבעל סמסונג 3 וסמסונג 4 (של אישתי) – אפשר לומר שהמערכת של סמסונג באופן כללי היא די גרועה (הרבה לאגים ותקיעות, חוויית משתמש "כבדה" למדי), גם המעבד שלהם לא משתווה לביצועים הגרפיים של ה-SNAPDRAGON ומרגישים את זה בשימוש היום יומי.

  ה-LG מכשיר מעולה, בדקתי אצל חבר והוא פשוט מטוס. מומלץ…

 • שאלה

  שאלה,
  איזה מכישר כדאי ?
  LG G2 16GB D802
  או
  Samsung Galaxy Note 3

  תודה

  • תשובה

   תלוי איזה גודל מסך אתה אוהב.

 • ראובן

  ברשותי מכשיר הדגל החדש אל גי גי 2
  אין מילים לשבח ולפרגן. את המכשיר הנפלא הזה שיש בו הכל .
  מסך ענק ואיכותי
  מצלמת וידאו ללא רעידות ועם פאוז .
  מהירות עצומה בכל הפעולות שלו
  מסך שקוף נוסף למסך הקיים
  מחיר סביר כולל אחריות היצרן 2750 ש
  מגיע להם צלש לאל גי על המכשיר…

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   יפה

  • נתנאל מאמו

   כפתור הנעילה/כיבוי זז אחורה אבל לא כפתור הבית נכון?
   כי אני רואה בתמונה שיש כפתור בית על המסך כמו נקסוס
   כלומר הכפתור שיש למעלה באייפוון או בימין בגלקסי הוא זה שזז אחורה נכון.????

 • אייפון

  ממש אהבתי את המכשיר

 • אביעד

  הרבה תגובות של מחזיקי S4 יש פה.
  נכון LG מעתיקה ממכם, לפחות אין פה גימיק מטופש על היד כמו קוסם מעל הפלאפון ולא אני כן מסתכל/לא מסתכל.

  סמסונג מהגלקסי S3 עצרה באדום, היא לא חושבת יותר מידי קדימה. ה-S4 הוא מכשיר גימיק לא מעבר. מה שמתאים לילדים בעיקר. השתמשתי בו שבוע הוא מעייף איטי חסר מקצועיות. הדבר שהכי הלהיב אותי בו זה המצלמה. מעבר לזה הוא כבד ולא נוח בעליל לשימוש.

  אני לא חושב שהשם של החברה משנה לי שאני בוחר פלאפון, הפלאפון שהיה לי היה GALAXY S2 שהיה הקפיצת דרך של סמסונג בעולם הסמארטפונים אבל מאז לא הרגשתי שאני צריך באמת ל"התחדש" במכשיר. עד שקניתי את ה-G2 שהוא פשוט מכשיר שמכיל בתוכו הכל.
  כן נמאס לי כל יום לרוץ אחרי מטען, לנסוע ברכב עם WAZE ולהתפלל לאלוהי הסוללה. ולא בא לי כבלים באוטו של מטענים ולרוץ לבית לחבר לחשמל. מי שהרגיש את הסוללה של ה-G2 מבין כמה קשה לגמור סוללה. באמת לא הצלחתי ביום אחד ועשיתי בו הרבה שימוש.
  המצלמה? מייצב אופטי כדוגמת HTC ONE? נו אז מה אני יתנצל בפני HTC ש-LG העתיקו מהם? אני לקוח זוכרים? אני אמור להנות מהכסף בו אני רוכש מכשיר. ולא אכפת לי כמה הוא מועתק.
  ממשק? דומה לסמסונג? לא ממש. לא ממש לא בכלל לא אפילו לא דומה המהירות שייש לממשק לא מזכירה את הלאגים המיותרים של סמסונג. ופה אני לא צריך לרחף עם הידיים כמו סופרמן כדי להעביר דף ושעה להסתכל למטה למעלה כדי לגלול "חכם"
  מה עוד?
  עיצוב פלסטיקי וזול, אוקי יש תשובה לזה. אני מעדיף שיפול הפלסטיק לרצפה ולא האייפון עשוי הזכוכית שכל בן אדם שני במדינה מסתובב עם אייפון מרוסק.
  סוללה אינה נשלפת. בתאכלס? כמות הזמן שאני יבלה עם המכשיר לא עולה על שנתיים. בחיים שלי בכל המכשירים שהיו לי לא הייתה לי בעיה בסוללה. אז ככה לא אכפת לי איפה היא נמצאת וכמה היא יוצאת ונכנסת.

  כרטיס ה-SD CARD זה באמת המחסור היחיד שמצאתי במכשיר, שייש לך מצלמה כזאת אתה פשוט רוצה להתפרע, אבל אתה גם צריך מקום. וזה בעיה.

  לסיכום:
  גם המכשיר של LG הוא העתקה של 10 מכשירים שונים. לי לא אכפת.
  אני שילמתי 2800 ש"ח. וקיבלתי מכשיר שמכיל את כל הדברים הטובים של כל החברות. אז מה רע?
  LG לא התקדמו? להפך הם מציבים רף חד בסוללה, מעבד. למרות שה-NOTE 3 מציגים את אותו הדבר.
  אבל במאת מי מכניס טלויזיה לכיס?

  • Dr Phone

   1+

   • שמיל

    האם בארץ יש g2 עם 32 ג'יגה איחסון? כי אם יש ,זה יפתור את בעית חוסר בכרטיס זיכרון בשיקולים שלי לרכוש מכשיר .

 • קובי

  אנשים אין על הגלאקסי 4 ועם 4.3 רשמי שהורדתי של הודו ושמתי במכשיר הוא פשוט טיל בליסטי המון שיפורים בביצועים שלו ואם כבר משווים את הlg לסמסונג שישוו לs4 עם אותו המעבד שנמכר בקוראה הוא אוכל אותו בלי מלח וגם הגלאקסי הרגיל שנמכר פה בארץ עם אנדרואיד 4.3 פשוט משאיר אבק למלא מכשירים אחרים

 • ta2

  הכתבה מוגזמת בשבחו של המכשיר.
  נראה כמו פרסומת.
  עדכונים מlg נראים כמו נצח.

 • Y

  לפי מה שקראתי וראיתי בכתבות עד עכשיו זה הסלולרי הטוב ביותר ,ונראה שlg עושים עבודה טובה יותר במערכת מסמסונג שהטלפונים שלה מצויינים גם הם .

 • קובי

  חברים לידיעתכם גלאקסי s4 i9500 עם גרסת 4.3 החדשה של סמסונג מגיע ל17500 נקודות בquadrent פשוט לא להאמין סמסונג שיחקו אותה עם העידכון הזה

  • אנדרואיד מס' 1

   איך יכול להיות שלי אין התראה על עדכון אפילו בדקתי עכשיו וכתוב שם העדכונים האחרונים כבר מעודכנים ויש לי אס 4

 • פיסיקאי משועמם

  הכפתור בגב המכשיר הוא תכנון ממש גרוע!
  דוגמה הכי בסיסית: נכנסתם לאוטו, שמתם את הסמארטפון במתקן על החלון והתחלתם לנווט..פתאום גיליתם שהשארתם את הווליום במכשיר על מינמום. איך תעשו את זה ב G2??? אאאווופפפססס
  בקיצור תקנו אס 4 כמוני ולא תצטערו.

  • כמו שכבר ציינתי, בבר ההתראות יש לך אפשרות לשלוט בווליום של המכשיר למקרים כאלה כמו שציינת.
   לא חסרים פתרונות יצירתיים כדי לפתור את הבעיה, וזו אחת מהן.

   • יוסי כהן

    אפילן אני אישית(בHOX 4.3) לוחץ על כפתור הווליום פעם אחת כדיי שממשק הווליום יופיע ואת השאר אני עושה עם המגע…
    הדבר הכי מדהים בעיצוב זה שסוףסוף החיבור אוזיות למטה!!!!

  • אביעד

   שמע, יש לי את ה-G2. תוך שנייה פחות אפילו אתה מוריד ומעלה את עוצמת הווליום בלי קשר לשום כפתור.
   ואגב כפתורים מאחורה? שיחקו אותה. תרגיש את המכשיר על היד תבין שהמכשיר אפילו לא צריך כפתורים. גלילה למטה תבחר את הווליום שבא לך וזהו. לא התעסקות ולא בטיח. אם לא השתמשת במכשיר ולא נגעת בו ויש לך גלקסי S4 מן הראוי שתתן לנו חוות דעת על המכשיר שייש לך אצלך והוא בשימושך ולא על מכשירים שהסתכלת עליהם בתמונות/סרטונים.

   זה הרבה פחות מתואר בפיזיקה.

 • Dr Phone

  קודם כל מסך ה g2 מצוייד בצבעים חיים מדי לפי מירב הסקירות.
  שנית ממשק ה g2 מועתק ברובו ממשק ה touchwiz של סמסונג וגרוע יותר מבחינה ויז'ואלית!
  מייצב התמונה האופטי שה g2 מתפאר בו מצוי גם במכשיר ה one של HTC
  מעבד מהיר זה לא רק מה שחשוב במכשיר מה שחשוב מאד ותורם רבות למהירות המכשיר זה התוכנה שרצה עליו (ממשק) לדוגמא בהשוואה שביצעתי מכשיר ה one x פתח חלק מהאפליקציות המובנות מהר יותר מה g2 (עם ממשק ה sense 5) וחוץ מהמצלמה שנפתחה רק בחצי שנייה מאוחר יותר
  וכמדומני, המסקר לא הזכיר את רמקול המכשיר שלפי דעת רבים, מעט חלש לעומת מכשירים אחרים!

  • יוסי כהן

   אבל הסנס 5 איטי מאוד ובקושי זז והממשק של LG מבוסס ברובו על סטוק חוץ מהלאונצ'ר המדהים שהרבה מאוד זמן השתמשתי בו על הHOX שלי עם רום AOSP.

   • Dr Phone

    אם לא ראית ממשק הסנס 5 הופשט ברובו והוא פועל במהירות לכן אני לא מבין על מה אתה מדבר שהוא עובד לאט.
    ןלגבי הלאנצ'ר, הוא גרוע מבחינה ויז'אלית ופועל לאט.

  • אביעד

   מדהים מה שרשמת.
   ממשק של סמסונג.
   מייצב אופטי של HTC.

   והכל בחבילה אחת? אז LG שיחקו אותה. חחחח

 • כפיר

  רק סוני אקספיריה Z1
  להנות מכל העולמות

 • א.א.

  תודה על הביקורת המקיפה, המתנתי לזו.
  בעיניי, כל הסרגלים בוילון ההתראות תופסים יותר מדיי מקום.
  מס' הגהות, ברשותך:
  1. כשדיברת על קיצור הדרך לgoogle now האם לא התכוונת להחלקת האצבע מלמטה (תחתית המסך) כלפי מעלה?
  2. swype היא שמה של מקלדת צד ג', ההקלדה הרציפה נכתבת swipe.
  3. "ועם המייצב האופטי שתפקידו להעלים כמה שפחות את הרעידות המעצבנות כשהוידאו מצולם"
  ניתן לכתוב שתפקידו להפחית למינ' את הרעידות או להעלים כמה שיותר- להעלים כמה שפחות זה לשמר כמה שיותר רעידות.

  • RJ

   אפשר להסתיר חלק מהאופציות בסרגל הזה ולפנות יותר מקום

 • אור

  LG פשוט עושה חיקויים מבחינת הממשק והאפליקציות בנגן וידאו היא חיקתה את MX player ואת סמסונג ועוד דברים היא לא מביאה דברים חדשים מבחינת ממשק

  • עומר

   היא באמת עשתה הרבה חיקוים מבחינת הממשק, אבל המכשיר (החומרה) הוא הכי טוב שיש היום בשוק

 • שלום לכם

  לכותבי כתבה….
  הייתם צריכים להשוות את תוצאות ה-benchmark במכשיר לתוצאות ה-benchmark של ה-galaxy s4 בגרסה שרצה על אותו מעבד כמו ב-G2, מעבד ה-snapdargon 800.
  לשני המכשירים האלא יש בערך אותם תוצאות!

  • אנדרואידי למופת

   לגלקסי s4 יש רק גרסה אחד עם מעבד האסדרגון 600.

   • אבי

    ל- S4 יש גם גרסה עם-snapdargon 800

    • אנונימי

     הגרסא שרצה על S800 נמכרת רק בקוריאה למיטב זיכרוני ויקרה משמעותית מהגרסא העולמית (כ 100~150 דולר תומכת LTE ADVANCE)
     משווים מכשיר דגל למכשיר דגל (I9500/I9505 ל LG G2) ולא משווים את הגרסא המשופרת של ה S4 עם S800 כי פשוט בישראל ובעולם היא לא קיימת.

 • תמיר

  היתה לי התלבטות בשבוע האחרון אם לקנות את הG2 או הגלקסי S4.
  לבסוף רכשתי את הS4 מהשיקולים הבאים:
  1. הגרסא הבסיסית של הLG מגיע עם 16GB זיכרון לא מספקים במיוחד (בפועל אף פחות) שלא ניתנים להרחבה.
  2. הסוללה אינה נשלפת. למרות שהסוללה גדולה, לאדם שעובד שעות רבות רחוק משקע, אפשרות החלפת סוללות הינה הכרחית.
  3. אף שהממשק של סמסונג מעט כבד ואיטי, הוא אחד הפונקציונלים שיצא לי לפגוש.
  4. איני מעוניין להיות שפן ניסיות של כפתורים חדשים.

  נניח ולא הייתי עובד שעות רבות רחוק משקע, ומחיר גרסאת ה32GB לא היה גבוה כל כך, יכול מאוד להיות שהייתי קונה את הg2

  • Mr Google

   הממשק של סמסונג הוא כבר לא כל כך איטי ,הוא דווקא מאוד מהיר ועובד חלק ובלי בעיות
   הרבה בזכות המעבד העוצמתי והחדשני שיש למכשיר וזיכרון ה RAM הגבוהה ,
   לי יש גלקסי S4 שקניתי לפני חודש והוא עובד ממש מהיר וחלק -לא היה באג אחד .
   גם ה G2 הוא מכשיר טוב .ל G2 יש עיצוב אחר וממשק מעט דומה לממשק של סמסונג .
   אבל ב G2 יש פלטפורמה טובה יותר – snapdragon 800 שהיא נחשבת למאוד יציבה ואיכותית
   והיא יותר מומלצת מהפלטפורמה שקיימת בגלקסי S4 שהיא האקסינוס של סמסונג
   אבל בארה"ב מוכרים מכשירי גלקסי S4 עם ה snapdragon 800 וניתן לזהות את זה
   לפי הקוד של המכשיר -לגרסת האקסינוס הקוד של המכשיר מתחיל ב GT .
   ול G2 אין כפתורים למטה אלא כפתורים דינמיים במסך שכחלק מהממשק
   אז זה החלטה שלך -הכל לפי סגנון
   ול G2 יש כפתור הפעלה בגב שלו אז זה גם קשור לעניין הנוחות כי בגלקסי S4 הכפתור הוא בצד
   של המכשיר וקצת קשה להגיע אליו עם האצבע .
   ול G2 יש מסך 5.2 אינץ' ול S4 יש מסך 5.0 אינץ' אז זה החלטה שלך -הכל עניין של סגנון ונוחות המשתמש

   • יוסי כהן

    לא נמאס לך מזה שכל פעם מחדש יש למכשירי סמסונג דיליי מעצבן במגע? התוכנה שלהם כן איטית וכבדה ומה גם הם מנסים כל מיני ניסויים דביליים על המגע שלהם(מרחק מינימלי של הזזה לפני שגלילה מתחילה בגלקסי אס2 ודיליי מעצבן מאוד בגלילה של הגלאקסי אס 3 על ICS או אם זה הגלאקסי אס 1 שכיום מריץ ללא שום בעיה את גרסאת האנדרואיד האחרונה ועוד מהר יותר מכל גרסאות הסמסונג) שכל אלו מפסיקים להיות ברגע שאתה מחליף לרום אנדרואיד נקי!
    המכשיר עובד מהיר וחלק כי יש לו פאקינג 8 ליבות! ולא כי הממשק שלהם כבר לא איטי. זה לא משנה את העובדה שסמסונג לעולם לא יהיו חברת תוכנה טובה…
    הלאונצ'ר השתפר זה נכון אבל הלאונצ'ר של LG עובד גם על טלפונים חלשים יותר!(מנסיון) ואף אחד מהם לא התקרב לרמת האופטימיזציה של TSF SHELL.

 • מתן ט

  הכותב מטעה המסך של הLG G2 גרועעע מבחינת הצבעים אתה בפרוש מטעה
  וגם יש רק 8gb זיכרון זמין ללא אפשרות הרחבה דבר דפוק ביותר
  אנשים לא לקנותת ראו הוזהרתם

  • RJ

   יש לו כ9-10 ג'יגה פנוי, הצבעים במסך מעולים, עזוב אותך בדיקות צבעים לפי כלמיני פרמטרים שונים ומשונים, תסתכל במציאות ותווכח

   • אני

    איזה שטיות אנשים מדברים פה.. יש לי את המכשיר שבועיים ואני ממש מאוהב בו אין מה לדבר לא נראה לי שתמצאו בעולם מכשיר יותר טוב! והמסך שלו פשוט מהמם אנשים מתפעלים כשאני מדליק אותו, אבל זה lg יצרנית מסכים מעולה אז זה דיי צפוי.. אז תפסיקו לקשקש שטויות.

   • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    לא הבנתי איך יש רק 9-10 מתוך 16???

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   אתה מזהיר אנשים לא לקנות מכשיר שהוא טוב מכולם בכל הפרמטרים, אחרי רכישה והתעסקות אני יכול לומר לך שבעלי S4 יכולים להחליף סוללה ולהשוות מולי אם המכשיר שלי ישבוק לפני המכשיר שלהם עם סוללה מספר 2 אני מסיר את הכובע
   , ביום הראשון שרכשתי הוצאתי מהמטען ב9 בבוקר, קרעתי לו את הצורה בכל דרך אפשרי, GPS הורדות, שיחות, אינטרנט, נסיונות הגדרות, סרטונים, גלישה, צילום סטילס ווידאו ונסיונות של כל הוריאציות, כל היום לא עזבתי את המסכן, אתה יודע מתי אזלה הסוללה? למחרת ב-21:00 , פשוט לא הגיוני! היו לי מכשירי גלקסי ובאמת שלא סתם עזבתי את סמסונג למוצר לחלוטין יותר טוב וזאת עובדה.
   בלגבי הזכרון, קניתי מכשיר עם 32gb שהוא יגרום לS4 לבכות בכל מבחן השוואה מסך, סאונד, מצלמה, וידאו, הכל!! הבאסה היחידה היא שאני לא יכול לנופף ביד כדי להעביר תמונות (חחחחח).

 • תיקון קטן

  ב snapdragon 800 יש את הצ'יפ הגרפי adreno 330… לא 320. 🙂