בתקופה האחרונה הופצו כמה דיווחים סותרים בנוגע לתאריך ההשקה של השעון החכם של LG, ה- G Watch. בסרטון שהעלתה אתמול (א') LG בחשבון היוטיוב שלה, מודגשים מאפייני החומרה של השעון תחת הכותרת "LG מגדירה את השעון החכם". כך שבהחלט נזכה לראות את השעון מושק ממש בקרוב.

בסרטון מודגשת העובדה כי השעון החכם יהיה תואם למכשירי אנדרואיד, וכן הוא מוגדר על ידי החברה כ"אלגנטי וקל משקל לנוחות מירבית במשך היום". עוד מצויין כי גופו של השעון יהיה מתכתי, וכן ההגנה כנגד מים המאפיינת את ה- LG G Watch.

מאפייני החומרה שהוצגו בסרטון לא נחשפו בו לראשונה. עוד בסוף חודש אפריל הסירה LG את מעטה החשאיות שאפף את השעון החכם שלה. באתר אינטרנט ייעודי שפתחה החברה, מוצגות תכונות בולטות של השעון, ביניהן הגנה בפני מים ואבק, מסך הפועל תמידית, מערכת זיהוי הפקודות הקוליות של Android Wear וגלריות עשירות של שני צבעי השעון: 'שחור חשאי' או 'זהב שמפניה'.

עוד מציגה החברה 2 תכונות בולטות במערכת ה-Android Wear, מערכת המיחשוב הלביש של גוגל (Google). תכונה אחת תציג מידע שימושי בזמנים ובמיקומים בהם אנו זקוקים לו, כדוגמת התראות על פגישה קרובה או זמן צפוי להגעה ליעד אליו אנו מנווטים. כמו כן, נוכל לבצע פעולות רבות בשעון באמצעות מערכת זיהוי הפקודות הקוליות המתחילות במילים "OK Google".

ב-27 במאי מתכננת החברה אירוע השקה גדול ומסתורי, שייערך בו זמנית ב-6 ערים בעולם: לונדון, ניו-יורק, סאן פרנסיסקו, סיאול, סינגפור ואיסטנבול. האם באירוע זה יושק גם השעון? ההערכות מצביעות שכן ומחירו המוערך יעמוד על $199.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.