במירוץ הצמוד בין שני הקוריאניות, סמסונג הייתה הראשונה לחשוף את המכשיר המסחרי הראשון בעולם עם המסך הגמיש וקצת לא הרבה אחריה, גם LG תחשוף בקרוב את המכשיר שלה.

מלבד הדיבורים של היצרנית, וכמה תמונות של מסכים גמישיםי לא ראינו ממנה מכשיר כלשהו המשלב מסך גמיש, עד עכשיו. בתמונות חדשות שצצו ברשת ניתן לראשונה להתרשם ממנו, שכזכור הוא ייכונה LG G Flex. בניגוד למכשיר ה-Galaxy Ground של סמסונג הקעור בין הדפנות, גוף המכשיר של LG קעור מלמעלה למטה וגם העיצוב נראה דק יותר.

LG G Flex 2

לא ברור עוד מה LG מכינה לנו ואלו יכולות הוא יציג אשר מנצלות את צורתו המיוחדת ועל פי הדיווחים גודלו של המסך הוא 6 אינצ’ Full HD וככל ה נראה יצויד בשבב ה-Snapdragon 800.  המכשיר של סמסונג כולל מפרט שככל הנראה יהי דומה לזה של LG עם מסך קעור בגודל 5.7-אינצ', בהבחנה של 1080P, מעבד Exynos מרובע-ליבה במהירות 2.3GHz, זיכרון RAM בנפח 3GB, מצלמה אחורית ברזולוציה של 13 מגה-פיקסל וסוללת 2800mAh והוא יריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.3 עם אפשרויות תוכנה ייחודיות אשר מנצלות את העיצוב הקעור כמו הדלקת המסך והצגת ההתראות בעת הטיה של המכשיר, או העברת שירים על-ידי הטייתו מצד לצד.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • טעיתם פה וגם בכתבה על המכשיר של סמסונג

  רשמתם שמכשיר של סמסונג כולל מעבד exynos מרובע ליבות בתדר 2.3ghz .
  אני חושב שהבלבלתם מכיוון שאין לסמסונג מעבד כזה בתדר כזה.
  תבדקו את זה בבקשה ותתקנו, אני חושב שגם במכשיר של סמסונג מדובר במעבד snapdragon 800 שהוא כן בתדר של 2.3ghz.
  בבקשה לבדוק ולתקן.
  תודה 🙂

 • אהרון

  פלאפון קעור יכול להישבר בתוך הכיס לכן זה לא רעיון הכיטוב…אבל מסך גמיש לחלוטין זה כבר יהיה מהפכה

 • שגיא

  מעניין עם LG יביאו מסך גמיש אמיתי ולא רק קעור. ואני מבין שיש רכיבים אחרים שהם לא גמישים. פשוט, המכשיר יוכל להתגמש עד למצב המוצג בתמונות ולחזור לעצמו ישר.

  זה הגיוני גם מכיוון שLG שנה שעברה רשמה על שמה פטנטים על פונקציות בממשק שקשורות ישירות לשימוש במסך הגמיש. אחד מהם הוא פטנט על פעולת "קיפול" פינת המסך (תנועה דומה להעברת דף בספר) שעל ידה נוכל להעביר עמודים בספר/יומן שאנחנו קוראים על המסך.

  פעולות כאלה לדוגמא, לא מצריכות שכל הרכיבים יהיו גמישים. ועדיין מתחילות להציג את החזון כמו שאנחנו חושבים כאשר עולה לראש מה העתיד של מסכים גמישים (-אמיתיים, ולא איזה חרטה קעורה או עגולה. ע"ע החברה המתחרה).

  נקווה לרווחתינו שLG הספיקה להגיע ליעדים האלה בפס יצור המוני:)

 • בני וילנר

  יהיה אפשר להשתמש בו בתור סביבון. אמור לצאת באיזור חנוכה?

  • מאושך

   ח מצחיק מאוד.

 • אריק

  והאם הוא יעלה יותר

 • אריק

  איזה שימוש ביום יום יש לזה. אז המסך קעור מה הוא עושה שהמסך הישר לא עושה. טהרן הוא יעלה יותר עקב כך.

  • בולי

   תוכל לשחק עם המכשיר שלך פריסבי וזה יחזור אליך כמו בומרנג. רק זה שווה את הכסף