כבר תקופה ארוכה ישנן שמועות על כך ש-LG מתכננת להיכנס לתחום של פיתוח וייצור של מערכת-על-שבב, בדומה למתחרה מסמסונג שלה סדרת ה-Exynos וותיקה ועוד סוגים שונים של שבבים. כעת, החברה הכריזה על השבב החדש עם המכשיר הראשון שזוכה לקבל אותו – LG G3 Screen.

LG-G3-Screen-and-the-NUCLUN-processor (1)הכירו את NUCLUN (נוקלון), שבב מתומן ליבות (octa core) המבוסס על ארכיטקטורת ה-big.LITTLE של ARM המשלבת ארבע ליבות Cortex-A15 בתדר 1.5 ג’יגה-הרץ למשימות הדורשות ביצועים וארבע ליבות נוספות של Cortex-A7 בתדר 1.2 ג’יגה-הרץ למשימות פשוטות. השבב משולב עם תמיכה ברשת LTA-A Cat.6 המספקת מהירות הורדה גבוהה על רשת הדור הרביעי וכן תמיכה במסכים ברזולוציות גבוהות.

המכשיר הראשון שיושק עם השבב החדש, ה-LG G3 Screen מעוצב כיאה ל-G3 המקורי אולם המסך גדל ל-5.9 אינץ’ ברזולוציית Full HD מסוג IPS. הוא כולל גם זיכרון עבודה (RAM) בנפח של 2 ג’יגה-בייט, אחסון פנימי 32 ג’יגה-בייט עם אפשרות להרחבה, מצלמה 13 מגה פיקסל עם חיישן OIS+ ומצלמה קדמית 2.1 מגה פיקסל. הוא רץ על גרסת האנדרואיד 4.4 עם סוללה בהספק של 3000mAh.

לעת עתה, הוא מיועד להפצה בשוק הדרום קוריאני ומחירו יעמוד על כ-750 דולרים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.