חברת LG חשפה היום את טלוויזיית ה-OLED הגמישה הראשונה בעולם בתערוכת האלקטרוניקה העולמיתCES 2014. עם מוצר פורץ דרך זה, הצופים יכולים לשלוט בזווית הקשת הגמישה וליצור את חוויית הצפייה האולטימטיבית שעד כה היתה מוכרת רק בסרטי מדע בדיוני.

"טלוויזיית ה-OLED הגמישה מאתגרת כל הגדרה, חייבים לראות אותה כדי להאמין", אמר H.H. Ha נשיא ומנכ"ל של חטיבת המוצרים הביתיים של LG. "LG ממשיכה להוביל את האבולוציה של המסכים לדור הבא".

מה שמבדל את מסך ה-OLED הגמיש של LG מכל מסך אחר בעולם זו היכולת לשנות את זווית הקשת הגמישה של התצוגה בעזרת השלט על מנת שתתאים להעדפת הצופה. טווח הגמישות של המסך נקבע תוך התחשבות במרכיבי מפתח שמשפיעים על חוויית הצפייה כגון גודל המסך, מרחק הצפייה וגודל המשפחה הממוצע. בצפייה בחדר קטן יותר עם צופה יחיד, זווית הקשת הגמישה יכולה להיות מכוונת למקסימום וכך תושג חוויית צפייה עוטפת המזכירה חוויה קולנועית, בעוד שבצפייה בחדר גדול יותר בנוכחות כל המשפחה, גמישות הקשת יכולה צריכה להתכוונן למינימום על מנת להשיג חוויית צפייה מיטבית לכלל הצופים.

מסך ה-77 אינץ' הוא התוצאה של שיתוף פעולה צמוד בין חטיבת האלקטרוניקה של LG לחטיבת התצוגה שלה – המובילה העולמית במסכים שטוחים, וכעת גם גמישים. טלוויזיית ה-OLED הגמישה תוצג לאחר שעברה עשרות אלפי שעות מבחן כדי להבטיח את איכות ואמינות המסך המיוחד גם לאחר שעות רבות של שימוש.

עם הצגת הטלוויזיה החדשה, LG מציגה כעת הישג מרשים לאחר שהיתה הראשונה להציג לעולם את השלבים השונים באבולוציית מסכי ה- OLED- שטוח, קעור וכעת גמיש. מועד ההשקה ומחיר המסך יימסרו במועד מאוחר יותר.

מבקרים בתערוכת CES יוכלו לראות את הטלוויזיה החדשה בביתן LG, (Las Vegas Convention Center, Central Hall #8204) בתאריכים 7-10 בינואר.

*הודעה לעיתונות- נכתבה כלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.