עוד חתיכה בפאזל ה-G5 נחשפת: LG הכריזה על שיתוף פעולה עם יצרנית מוצרי האודיו היוקרתית Bang & Olufsen “כדי ליצור חווית אודיו איכותית בסמארטפון” לדבריה.

“על ידי שיתוף פעולה עם B&O Play, אנחנו מאמינים כי אנו יכולים לעלות על הציפיות הגבוהות של הצרכנים המחפשים את הדור הבא של חווית האודיו בסמארטפונים שלהם.” אמר ג’ונו קו, נשיא ומנכ”ל של LG Mobile. “השיתוף פעולה שלנו עם B&O יספק תכונות יתרונות הדדיים ונמשיך לעבוד עם חברות מובילות בתעשייה כדי לקבוע סטנדרט חדש לחדשנות בשוק הפרימיום של הטלפונים החכמים.”

בעוד LG לא פירטה מה כולל שיתוף הפעולה בין השניים, דיווח מאמש טוען כי החברה עובדת עם B&O כדי ליצור מפענח אודיו (DAC) אשר יכונה LG Hi-Fi Plus וישתלב במכשיר ה-LG G5 כהתקן חיצוני המחובר לגב המכשיר, ממש כמו כרטיס הרחבה שכזה אך גדול מימדים שיכלול רמקול ואת טכנולוגיית האודיו החדשה התספק איכות סאונד גבוהה למעוניינים בכך.

את הפרטים אנו נזכה לקבל ביום ראשון הקרוב באירוע ההכרזה של LG שנדווח משם בלייב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.